Ma haxa kuja mala treba ga jebati
Arhiva Bitange foruma
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts Menu

a nick

a nick




Quote from: Tasmara on September 10, 2014, 11:57:33 PMjooooooj samo reci šta sve treba umesiću sve do neba
Odi filicu dumesimo kekse sutra!Dexonu s plazmom
Quote from: tubifeks on June 29, 2014, 02:28:52 AM
MUVA 89.164.56.150:28960 HR Iskon Internet d.d., Internet Service Provider, ADSL Users IP block, Croatia
Ne znam ko si ni šta si, mala ili velika slova, nick je isti i zato sam postavio sliku. Mogu ja još slika da postavim, samo izaberi neko ime.
Ako ti nešto znači veličina slova, nije problem, samo reci.
Inače ovo je uslikano 26.10.2013.

Quote from: filadendron on May 04, 2014, 07:43:28 PM+1Quote from: DexonDee on May 03, 2014, 06:15:27 PM
Samo se pitam sta ce ova tema u ovoj kategoriji? A da ovaj mali i ne zna za druge kategorije
+1![]()
Quote from: DexonDee on May 05, 2014, 10:54:30 AM+1Quote from: Djuka023 on May 05, 2014, 01:03:28 AM+1Quote from: domohomo on May 05, 2014, 12:01:47 AM+1Quote from: vd|cube(im) on May 04, 2014, 11:36:03 PM+1Quote from: filadendron on May 04, 2014, 11:18:02 PM+1Quote from: c0C0 on May 04, 2014, 10:28:24 PM+1Quote from: vd|cube(im) on May 04, 2014, 09:34:34 PM+1Quote from: domohomo on May 04, 2014, 08:54:42 PM+1Quote from: cowex on May 04, 2014, 08:04:11 PM+1Quote from: filadendron on May 04, 2014, 07:43:28 PM+1Quote from: DexonDee on May 03, 2014, 06:15:27 PM
Samo se pitam sta ce ova tema u ovoj kategoriji? A da ovaj mali i ne zna za druge kategorije
+1![]()
+1
+1
+1
Quote from: c0C0 on May 04, 2014, 10:28:24 PM+1Quote from: vd|cube(im) on May 04, 2014, 09:34:34 PM+1Quote from: domohomo on May 04, 2014, 08:54:42 PM+1Quote from: cowex on May 04, 2014, 08:04:11 PM+1Quote from: filadendron on May 04, 2014, 07:43:28 PM+1Quote from: DexonDee on May 03, 2014, 06:15:27 PM
Samo se pitam sta ce ova tema u ovoj kategoriji? A da ovaj mali i ne zna za druge kategorije
+1![]()
Quote from: DexonDee on May 03, 2014, 06:15:27 PM
Samo se pitam sta ce ova tema u ovoj kategoriji? A da ovaj mali i ne zna za druge kategorije



! Pa ja Baneta, alias Batman-a (kurvu, mladog debelog šetača mračnih ulica u crnom plaštu što plaši stare bakice po telepu potpuno NAG! ( i to po KIŠI!!!)) znam odavno....
Quote from: tubifeks on December 03, 2013, 10:36:31 AMQuote from: filadendron on December 03, 2013, 10:17:25 AM
I sledeci put otvori novu temu ako imas nesto da pitas, nemoj da pises u ovoj temi (procitaj naslov)
Jjjj jjj jel smem jjjja da ti dddd dam jjjj jedan ppppplus?
ne ovde!!!Quote from: lucho on December 02, 2013, 11:46:47 PM
I opet kick...oce mi neko reci zbog cega?

Quote from: |KingSerbia|Alek on December 01, 2013, 06:30:41 PMQuote from: filadendron on November 30, 2013, 08:02:45 PM
brt, brt, brt, brt...... prd, prd, prd, prd..............![]()
![]()
a da ti pustis decu da se igraju ... ako oni ne igraju ko ce tebe da zaliva ima da se osusis
Quote from: Hollala on November 29, 2013, 12:35:33 AM
Mene je kikao filadendron misleci da sam ja Sisma
Pa je onda pomislio da sam ker
pa onda mu je mozak otkazokvasac
Ne zna sad sta da slaze
posto nema dokaz
pa smislja neku svoju pricu)
Quote from: Hollala on November 29, 2013, 12:07:32 AM
Banaj keru provajdera pa cu ti dokazati ko sam
Ovo je smesnoNema dokaza pa se pravi pametan hahaha
Quote from: Hollala on November 28, 2013, 11:45:19 PMKoji si nick imao u igri?
a ponajvise SERVERA NA KOJEM BESPLATNO IGRA Hahahahahaha sta napisa covek xD
Da se nisu madjari zalili da smo nekog vredjali? haha
Ae okaci taj ss da vidimo koga smo vredjali!
Bas sam se zapitao sto su Bitange serveri prazni xD
Quote from: Legija on November 28, 2013, 11:05:39 PM
Hvala na odgovoru.
Stavovi su vam katastrofalni sto se sankcionisanja tice...Bar je tako vidim situaciju...Ne kazem da je u redu vredjanje ali brate ako je neko igrao sa citom sto ga ponovo pustate da igra?Sto ga ne kikate ko danasnji dan mene za neku tamo uvredu...
Koji je to igrac bio, nikome se licno obratio nisam ,neka se javi... (mada se iskreno ne secam da sam nesto toliko strasno napisao)
Quote from: VaiiiVaiii on November 14, 2013, 12:04:08 AMPady sad klipa samo na praznom serveru...
kad smo Pedija () odvikli od klipanja....ni ti neces biti tezak zadatak

Quote from: muschmule on October 01, 2013, 12:33:21 PMNešto novo! Nešto divlje!!!Quote from: stewzoR on October 01, 2013, 05:26:35 AM
stavite all weapons za boga miloga...niko vise ne igra tu mutaciju cod2 zvanu rifle mod
Ne fali nista da se isproba nesto novo. Ako ne bude valjalo promenicemo. Ne znam sto se bunite kad i tako ne igrate tamo.
)
Quote from: Batman on July 15, 2013, 11:33:46 AMDacu i tebi svoj gologlavi pištolj da se igraš s njim i mećeš ga di oćeš
cim ga fila zna ja se ne sprdam sa njim....


Quote from: dmc on June 10, 2013, 02:58:48 PMNemoj biti bezobrazan, ljudi koji održavaju ove servere i forum sigurno nisu zaslužili da ih pojedinci nazivaju pogrdnim imenima.
Molio bih da oduzmete rcon maloumnim ljudima koji kickaju bez razloga i objašnjenja.
Hvala,bok.
Quote from: domohomo on June 06, 2013, 02:13:34 PMne razumem
Što ja ćuko fikuse????
Quote from: domohomo on May 29, 2013, 12:05:36 AMMa mećo sam ja to, paragrafiro i tako to, al nešto nije ispalo kako treba, dal zbog pive jbm li ga....
Fikuse moraš naučit paragrafirat, ja sam došao do druge rečenice i nemogu dalje


Quote from: Jack Sparrowâ,,¢ on April 13, 2013, 01:02:51 AM
Hahahaha
Betmen je zaboravio da obuce svoj ogrtac tj. odelo, inace bi dohvatio obruc...
@Fila, stavio sam ti "[img]" ispred i iza slike, cisto da ne klikaju na link.

Quote from: Bebica on April 06, 2013, 03:30:19 PMlep ti je moped samo ti plašt fali
Opet ja![]()
![]()
Quote from: tetka djana on April 05, 2013, 07:45:31 PMjel to onaj ginekolog?Quote from: vd|cube(im) on April 05, 2013, 02:48:41 PMQuote from: Batman on April 05, 2013, 02:14:58 PM
nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...pa ne bi covek pisao bezveze...
Radio je non-stop, svaki dan pregledam 10 puta sve servere, pogledaj u cp-u kad je pao zadnji put
Čovjek nije napisao da server ne radi, već da nema оive duše na njemu šta je istina i traоi neki mix server koji je pun i da moоe igrati
Baš tako
Kao što rekoh Dr.Obradović mi je rekao da ste napustili ovaj zvanični Mix server te da ima neki mnogo bolji gdje se sastaje ekipa ali nije htjeo javno da to napiše na chat-u - e ja pitam za taj.
Quote from: Batman on April 04, 2013, 01:15:31 AMizvinuti se i nije neka velika stvar (osim za tebe jer si debo)
sto se mene tice, prihvatam izvinjenje, to sam jos i ranije uradio ali ajd ovde da napisem... ok, ja to nikad ne bih mogao da napisem ali svi smo razliciti i svako ima pravo na gresku... Izvinuti se je velika stvar... Inace, moj klan je igrao sa ovim na nekom turniru i to 2x, oba puta je bilo sve korektno... e sad ako neko ima nesto licno protiv nekoga, to resavajte na ts itd...

Quote from: Batman on April 04, 2013, 01:22:14 PMstanodavalac i dupeprimalac aj na koznu frulu vreme je edukacije
pa vidis u koliko sati je pisao... Sav inspirisan dignuta q..... hahahahaahsamo mogu onako debelog da ga zamislim kako cevapima cucka hahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaa
![]()
![]()
![]()
![]()
Quote from: eXtreme Hrci on April 03, 2013, 09:16:50 PMUdostojicu te odgovora samo zbog odredjenih ljudi do kojih mi je stalo u ovom community-u, inace bih te odjebao u širokom luku jer ne znam kakav mozak posle toliko godina patnje izmedju dva bliska naroda moze da napise tako nesto!
posto vidim da neki igraci nisu dobro upuceni u sadasnju situaciju vezano za taj događaj, cijela ekipa eXtrema na celu smenom se ispricala kolegama koji su igrali taj war,također i bitangama (batman,jack) EMC srbi, i Buckyu tako da smo mi to apsolutno rijesili,nevidim razloga zbog cega pojedinci zele opet palit nepotrebno vatru između nasih klanova,ljudi moji to je sasvim nepotrebno,pa mi smo nakon toga kad smo rijesili stvari odigrali 5-6 matchave i sve je bilo u najboljem redu,i tako ce i ostat nadalje kad se god bude igralo,to vam ja GARANTIRAM,svi smo mi ljudi od krvi i mesa i mozemo pogrijesit,ali treba bit covik i ispricat se ljudima i priznat pogresku. jos bi se ovim putem zahvalio kolegama ADMINIMA: VD cubeu,EMC Srbi,jacku,Buckyu i Batmanu sta su uvazili isprike i sto su se pokazali kao pravi ljudi.
Pozzzz od ekipe *eXtreme**Wariorsa*

Quote from: vd|cube(im) on March 30, 2013, 09:33:46 PMdok ti vrsis pregled ja cu svirkatiQuote from: 3thw. on March 30, 2013, 09:17:04 PMQuote from: filadendron on March 30, 2013, 07:52:19 PMQuote from: vd|cube(im) on March 30, 2013, 06:47:18 PMne vedi ti to nista bez pecata a ja moram detaljno utvrditi valjanost odradjenogQuote from: Tasmara on March 30, 2013, 06:41:29 PM
hahahahahhaha
Off topic je kad ja odradim pregled i liječenje
Mislim da je najbolje da nas trojica napravimo konzilijum , da donesemo odluku i odredimo ko je za sta nadlezan![]()
Ja cu da vršim fizicki pregled a vas dvojica zapisujte dijagnozu ....
i nadgledati Quote from: vd|cube(im) on March 30, 2013, 06:47:18 PMne vedi ti to nista bez pecata a ja moram detaljno utvrditi valjanost odradjenogQuote from: Tasmara on March 30, 2013, 06:41:29 PM
hahahahahhaha
Off topic je kad ja odradim pregled i liječenje





Quote from: Batman on March 19, 2013, 12:03:56 PMQuote from: filadendron on March 19, 2013, 10:20:31 AMkrivo ti je sto ja bolje sviram gitaru za 1 god nego ti te dirkice za 15god
Moоe! Ja ću svirati a ti ćeš duvati![]()
![]()
Quote from: Batman on March 18, 2013, 09:14:21 PMQuote from: drakelord on March 18, 2013, 06:28:51 PMovako retardirani covece, ocigledno ti nije dosta sto si sam sjebao stvari
Sta kazes bane komuniti se bruka? Velika lolchina!
Shta kaze Admin Bitangi za Bitange:![]()
![]()
Ja i dalje mislim za forum to sto si ti izneo, a koliko si ti optrecen govori samo to da si slikao ovo, pa ti si stvarno kreten... vidi, stojim iza svake reci koje sam napisao tu... Suvise si mali covek da bi to shvatio.... cobane retardirani.... strasno... i dalje kazem da je forum zlo, jer nista ovde nema dobrog, a ti se polako leci, pa ko zna... smesno![]()
![]()
![]()
svaka cast idiote citerski
bolje stavi neki moj citerski demo ako imas![]()
mozda se izvuces iz svojih govana
i naravno da se bruka community ali to nema veze sa tobom.. da si mali inteligentniji kao sto nisi shavatio bi na sta mislim, tebi svaka cast, kralj si![]()
![]()
![]()
![]()
