News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - filadendron

#1
Community talk / Re: Game capture [bitange mix] - pw
August 17, 2015, 10:59:38 AM
Ma haxa kuja mala treba ga jebati   :whip3:   :icon_twisted:
#2
 :drinks2   :ziveli   :super   :super    :ziveli   :drinks2
#3
ijaoooooo pa cestitammmmm!!!!!   :clapping   :clapping   :clapping

garant sisa ko šteki    :rofl 
#4
Bitange Garage / Re: da li sam banovan?
November 18, 2014, 08:45:31 AM
ja mislim da je bolje vratiti se na hladnu pivu neg na stock  :happy
#5
Bitange Garage / Re: Zbog ceha sam kikan?!
November 13, 2014, 10:00:23 PM
pu bem ti corbe da nije hq  :hmm a nick  :hmm :hmm :hmm

a opet mozda je i tdm   :hmm a nick  :hmm :hmm :hmm :hmm

a mozda je i neki vanzemaljski  :hmm   :hmm   :hmm  :hmm  :hmm

ja bih kazo  :hmm

zakljucak   :shok
#6
Community talk / Re: Čestitke, Dr Obradović !
October 04, 2014, 06:58:28 PM
Toooooooooooooo    doktoreeeeeeeeeeeee

Em doktor em majstor, koja te ne bi pozelela (stekarin si idol)

:hat

CESTITAM!!!
:drinks2  :ziveli  :drinks2  :ziveli  :drinks2  :ziveli
#7
Community talk / Re: Pomoc!!!
September 11, 2014, 03:49:12 PM
Quote from: Tasmara on September 10, 2014, 11:57:33 PM
Odi filicu dumesimo kekse sutra!  :o Dexonu s plazmom  ;D
jooooooj samo reci šta sve treba umesiću sve do neba   :party2
#8
Community talk / Re: Pomoc!!!
September 11, 2014, 03:45:00 PM
zlatne ruke, slatke prstiće i žarku želju za bujnim testom moraš imati i bićeš  :hooray:
#9
Community talk / Re: Pomoc!!!
September 10, 2014, 11:39:58 PM
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović  :o
#10
ajoj plaaaaaceeem, jase go krmacu aaaaaaaaahahahahahahaaaa........
#11
Unban zahtev / Re: macak unban
July 23, 2014, 11:12:58 AM
lepo ti rekoh da je makro ZABRANJEN
#12
Quote from: tubifeks on June 29, 2014, 02:28:52 AM
MUVA   89.164.56.150:28960  HR  Iskon Internet d.d., Internet Service Provider, ADSL Users IP block, Croatia

Ne znam ko si ni šta si, mala ili velika slova, nick je isti i zato sam postavio sliku. Mogu ja još slika da postavim, samo izaberi neko ime.

Ako ti nešto znači veličina slova, nije problem, samo reci.

Inače ovo je uslikano 26.10.2013.

+1
#13
Bitange Garage / Re: za čika Vaiiia
June 06, 2014, 09:52:45 PM
trenira jogu i pokusava da ga dohvati   :spiteful
#14
Bitange Garage / Re: za čika Vaiiia
June 06, 2014, 09:52:01 PM
samo dok je stekara sa mnom, on stalno nagovara sve na ts da te gledamo pa se kasnije skida nag   
:baby
#15
Bitange Garage / Re: za čika Vaiiia
June 06, 2014, 04:30:42 PM
stekara pa sto DDOSSUJEŠ cowexa 

:o
#16
Community talk / Re: Srecan rodjedan Zlaja!!!
May 22, 2014, 10:33:06 PM
Pa de si Zlajo kurci te dirali, srećan ti rodjus!

Dabogda se napio pored crnca    :party2   :ziveli   :drinks2 

#17
Community talk / Re: Cik pogodi ko sam :D
May 12, 2014, 02:04:37 AM
Končita?
#18
 :yahoo
Quote from: filadendron on May 04, 2014, 07:43:28 PM
Quote from: DexonDee on May 03, 2014, 06:15:27 PM
Samo se pitam sta ce ova tema u ovoj kategoriji? A da ovaj mali i ne zna za druge kategorije

+1    :rofl 
+1      :rofl
#21
Quote from: DexonDee on May 03, 2014, 06:15:27 PM
Samo se pitam sta ce ova tema u ovoj kategoriji? A da ovaj mali i ne zna za druge kategorije

+1    :rofl 
#22
Community talk / Re: Nova budaletina! :)))))
April 30, 2014, 09:54:33 PM
   :clapping   :drinks2    :ziveli   

NEK JE ŽIVA I ZDRAVA!!!      SVE NAJBOLJE!!!!!!!!!!!!

   :hat   :ziveli   :drinks2   :yahoo
#23
on se kika odavno





molio bih trajni ban na ts (mada mislim da ga je vec dobio)

#24
Bitange Garage / Re: PPSh - 75% damage
April 24, 2014, 04:05:39 PM
ma bolje string stavi na sredinu jos jednu zastavu tako ce biti tri kampa lepo rasporedjena na mapi

gledaj da taj u sredini bude u hladu kod long roof-a na toujane, jako je sunce tamo

i ako mozes da ubacis neke slike po zidovima, gola dupeta i sise za nas starije a za stekaru i tota par nagih mladića

:smartass
#25
Community talk / Re: Sritan Rodjendan Cube
April 20, 2014, 03:34:32 AM
srecan rodjus jebem te

nastavi sa jogom

  :ziveli    :drinks2
#26
Community talk / Re: Sritan rođendan Tamara !!!!!!!
April 15, 2014, 05:53:32 PM
Srećan rodjus mačkice!    :birthday

Udavaj se il će te ženimo!!!   

:disco
#27
Community talk / Re: Nova ratnica
April 12, 2014, 07:33:31 PM
SVE NAJBOLJEEEEEE!!!!!

Dižem čašu!!! Ladnog piveta!!!!   :drinks2   :ziveli 

:hat   :hat   :hat 
#28
Community talk / Re: Srecan rodjendan Nina
March 09, 2014, 06:06:42 PM
Sve najbolje  mušmulice    :-*
#29
Bitange Garage / Re: DEK1KING "WALLHACK"
March 05, 2014, 09:24:12 PM
Kikan si zbog vredjanja a bices kikan opet ako nastavis sa takvim ponasanjem

http://tinypic.com/view.php?pic=11v0glu&s=8#.Uxd4tfldUcE
#30
Bitange Garage / Re: moze li ovo da se resi
February 26, 2014, 05:40:44 PM
brrrrrrttttteeeeeeeeeeeeeee........


:rofl    :rofl    :rofl :rofl
#31
Community talk / Re: Vnugin vlog
February 13, 2014, 09:17:12 PM
Zvončica mu je umetničko ime kad se zatvori u podrum i zarađuje za lebac...(logo je na leđima crvenog plašta)

Ja barem imam šta jebati dok ti trčiš nag i plašiš dekice po kiši    :yes

Baš smo lepo ispali.....    :love
#32
bitno da se meće....

dobrodošao   :spiteful
#33
brt ovo je velika greška....

filadremron nije banao coweška...

to je učinio nag, debeo čovek koji se skriva pod plaštom i odaziva se na metnem,metnem,metnem.........
#34
Community talk / Re: Vnugin vlog
February 03, 2014, 01:00:54 AM
Vnugo, Vnugo, Vnugo Vnugo, Vnugo, Vnugo, Vnugo.........................................................

:hooray:    :hooray:     :hooray:    :hooray:    :hooray:     :hooray:
#35
Community talk / Re: Vnugin vlog
February 02, 2014, 10:24:20 PM
samo meći  :violin:
#36
Community talk / Re: Vnugin vlog
January 28, 2014, 06:13:47 PM
stekara se p..a za pare  :this
#37
Community talk / Re: Vnugin vlog
January 28, 2014, 09:35:58 AM
Citam i ne mogu da verujem  :omg: ! Pa ja Baneta, alias Batman-a (kurvu, mladog debelog šetača mračnih ulica u crnom plaštu što plaši stare bakice po telepu potpuno NAG! ( i to po KIŠI!!!)) znam odavno....

Pa on nema nikakve šanse u poređenju sa ovakvim Pro-om, Vnugo je za njega doktor Cod-a . . .

Mećem 100 ojra na brt Vnugo-a i jednu debelu kobaju u Baneta   :tease2 

    :clapping     :clapping     :clapping
#38
Community talk / Re: MIR BOŽJI HRISTOS SE RODI
January 07, 2014, 06:01:27 PM
Mir Božiji! Hristos se rodi!
Sve najlepše svim dobrim dušama u predstojećej godini!!!!!
#39
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: Radagast
December 23, 2013, 01:21:38 AM
aj ti lagano na te druge servere predji pa se tamo zabavljaj a bitange zaobidji....

      :bye2
#40
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: Radagast
December 22, 2013, 11:21:52 PM
stara fora
#41
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Radagast
December 22, 2013, 07:08:57 PM
Evo ti odgovor na pitanje zasto si kikan:

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=62avtf7uoa939qrhhpr.png



#42
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: Strajdža
December 04, 2013, 11:28:54 PM
stekara je gej!!!
#43
Quote from: tubifeks on December 03, 2013, 10:36:31 AM
Quote from: filadendron on December 03, 2013, 10:17:25 AM
I sledeci put otvori novu temu ako imas nesto da pitas, nemoj da pises u ovoj temi (procitaj naslov)

Jjjj jjj jel smem jjjja da ti dddd dam jjjj jedan ppppplus?

:offtopic    ne ovde!!!

plus smes da mi das samo ako otvoriš novu temu! 

    :D
#44
I sledeci put otvori novu temu ako imas nesto da pitas, nemoj da pises u ovoj temi (procitaj naslov)
#45
Quote from: lucho on December 02, 2013, 11:46:47 PM
I opet kick...oce mi neko reci zbog cega?

Visok ping, isao je preko 500 na momente i zapamtite, ako vas neko kika 2-3 puta izadjite sa servera iskljucite torente ili sta vec pa udjite i igrajte kao svi nemojte sat vremena ulaziti i smarati jer cete svaki put dobiti kik a mozda i ban jer nemam vremena da se mlatim sa pojedincima i gubim vreme

Inace receno je milion puta da se ping koji ide preko 100 i nije statican nece tolerisati
#46
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: Strajdža
December 02, 2013, 07:24:43 PM
Štekara je sisa bio i ostao a sad i nije sam svoj, danas mu putem glasanja nisu odobrili gej zajednicu i to ga je dotuklo, kurva se zakljucao u podrum i kmeci po celi dan...   :girl_cray

Ako ima neki gej da ode da ga oraspolozi i povrati mu nadu neka se javi....

Moze i Batman...   

                           :bye2
#47
Quote from: |KingSerbia|Alek on December 01, 2013, 06:30:41 PM
Quote from: filadendron on November 30, 2013, 08:02:45 PM
brt, brt, brt, brt......    prd, prd, prd, prd..............    :violin:   :snap    :o

a da ti pustis decu da se igraju ... ako oni ne igraju ko ce tebe da zaliva ima da se osusis :P



Dacu ja tebi nesto da se igras, ne mozes ici daleko al ce lepo da se naigras     :* 
#48
Unban zahtev / Re: Molba za unban
November 30, 2013, 11:27:10 PM
 :yes      :happy   
 
#49
Bitange clan / Re: Jack Sparrow sretan rođendan !!!!!
November 30, 2013, 08:06:30 PM
daj piva da slavimoooooooo.................

:party2   :hooray:   :drinks2    :ziveli    :hat    :flag_of_truce     :yahoo   



#50
brt, brt, brt, brt......    prd, prd, prd, prd..............    :violin:   :snap    :o
#51
Bitange Garage / Re: Ban na Garage serveru!?
November 30, 2013, 07:59:42 PM
Dacemo stekari rcon pa ce da vidimo, verovatno doveka.....     :spiteful
#53
brt nije filadredon brt nego fileliuendround brt, što te kikam brt, ne znam brt, mozda brt ono kad si hax*o brt, ili nešto brt drugo brt, ne znam brt, ne secam brt se ne brt brt brt se brt se secam brt..........................

:rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3
#54
mada kad malo bolje razmilslim evo tebi ban malo da ohladis sa rečnikom i podsetiš se s kim pričaš
#55
Quote from: Hollala on November 29, 2013, 12:35:33 AM
Mene je kikao filadendron misleci da sam ja Sisma :)
Pa je onda pomislio da sam ker
pa onda mu je mozak otkazo :) kvasac :P
Ne zna sad sta da slaze
posto nema dokaz
pa smislja neku svoju pricu :)))

sto mislis da mi treba bilo kakav dokaz

prekini da vredjas jer ces dobiti ban
#57
Ti si neki mnogo pametan dečkić, mogao bih ja tebi dati nesto da stiskaš pa da vidiš kako raste i raste kao kvasac
#58
Quote from: Hollala on November 29, 2013, 12:07:32 AM
Banaj keru provajdera pa cu ti dokazati ko sam :)
Ovo je smesno :) Nema dokaza pa se pravi pametan hahaha

Kao prvo nemoj da vredjas nisam ni ja tebe, kerrr je nickname igrača a to vrlo dobro znaš
#60
A ti li si ahahahahahaha

kerrrrrr
#61
Ako si taj sto mislim da jesi kikan si zbog psovanja majke adminu
#63
Quote from: Hollala on November 28, 2013, 11:45:19 PM
a ponajvise SERVERA NA KOJEM BESPLATNO IGRA Hahahahahaha sta napisa covek xD
Da se nisu madjari zalili da smo nekog vredjali? haha
Ae okaci taj ss da vidimo koga smo vredjali!

Bas sam se zapitao sto su Bitange serveri prazni xD

Koji si nick imao u igri?
#64
Quote from: Legija on November 28, 2013, 11:05:39 PM
Hvala na odgovoru.
Stavovi su vam katastrofalni sto se sankcionisanja tice...Bar je tako vidim situaciju...Ne kazem da je u redu vredjanje ali brate ako je neko igrao sa citom sto ga ponovo pustate da igra?Sto ga ne kikate ko danasnji dan mene za neku tamo uvredu...
Koji je to igrac bio, nikome se licno obratio nisam ,neka se javi... (mada se iskreno ne secam da sam nesto toliko strasno napisao)

Vredjaš server i onda očekuješ da igraš na istom?!
A što se stavova tiče takvi su od početka postojanja ovih servera pa ako ti se ne sviđaju zašto uopšte i igraš na njima??? Idi na servere koje možeš da pljuješ i gde mogu da te psuju dok igraš pa tamo uživaj.
#65
Quote from: VaiiiVaiii on November 14, 2013, 12:04:08 AM
kad smo Pedija (  :tease ) odvikli od klipanja....ni ti neces biti tezak zadatak
Pady sad klipa samo na praznom serveru...   :king:
#66
Community talk / Re: Jape srecan rodjendan
November 13, 2013, 10:15:56 PM
Ako je 18-ti jos ima fore - GOLEM TI PORASO!!!!

:hat      :drinks2      :ziveli     :violin:      :punk   
#67
I ti nesto pametno da napravis u zivotu, NEK JE ZIV I ZDRAV!!!

:drinks2   :clapping2   :yahoo   :drinks2

I GOLEM MU PORASO!
#68
Public serveri / Re: DM Predlog!
October 01, 2013, 11:59:07 PM
Quote from: muschmule on October 01, 2013, 12:33:21 PM
Quote from: stewzoR on October 01, 2013, 05:26:35 AM
stavite all weapons za boga miloga...niko vise ne igra tu mutaciju cod2 zvanu rifle mod

Ne fali nista da se isproba nesto novo. Ako ne bude valjalo promenicemo. Ne znam sto se bunite kad i tako ne igrate tamo.
Nešto novo!  Nešto divlje!!!   :spiteful
#69
Community talk / Re: Mr.Hyde ponovo postao cale
September 18, 2013, 11:20:30 PM
Živ i zdrav bio i golem mu poraso!!!    :hat    :drinks2
#70
Community talk / Re: Janeš, kodno ime Filadendron !!!
September 12, 2013, 10:20:57 PM
Strpaće ga tebi Janeš  :baby
#71
Bane je oficijelna kuja, on se ne moze izostaviti!  :rofl
#73
sto se mene tice dovoljno je sto si koristio wh pre 2 meseca da ne igras vise na nasim severima, jer ne znam kad ce ti opet pasti napamet da upalis to sranje i pravis sve igrace budalama....  8)
#74
hehe ne volis da lazes ehehehehehee.....
pa pre 2 posta si napisao da to nemas i da nisi koristio a sad kazes da imas, pa jel ti stvarno mislis da je ovde neko lud (osim betmena  :P)
#75
sve je moguce, i ovce mogu biti zelene kad ih ofarbas i betmen je mozda strejt a trci go po telepu, ko to zna....    :violin:
#76
mozda ti je baka igrala a da nisi ni znao i instalirala ti te stvari  :yikes:
#78
Quote from: Batman on July 15, 2013, 11:33:46 AM
cim ga fila zna ja se ne sprdam sa njim....  :smartass
Dacu i tebi svoj gologlavi pištolj da se igraš s njim i mećeš ga di oćeš
#79
Nit ga znam nit me bole patka... Ja prvi stizem na rodjus sa flajkom dobro poznate domaće  :o
A za ostalo kako se ko snađe! Ja ću poneti pištolj, GO, pa ko hoće nek izvoli!
P.S. Znam da će ga "kita" prvi uzeti i mahati sa njim okolo po celom centru Novog Sada ko da je Dzon Vejn!
#80
Bane evo i ja ti pretim!!!
Čik mi dođi pod pendžer kad pada kiša!!!  :P
Al budi nag.... (gologuz)..... Metu ću ti... (osmeh na licu, neće se skinuti za mesec dana)...  :innocent
#81
Bitange Garage / Re: Kick non stop
June 30, 2013, 09:45:46 PM
I ne zaboravi pečat!
#82
Bitange Garage / Re: Kick non stop
June 30, 2013, 07:10:40 PM
Evo ti i sličicu ti okačio Coco tako da svaki sledeći put kad dobiješ kik i pitaš se zašto, ti dođi na ovaj post i pročitaj ga ispočetka, pa ako ga ne razumeš ti ga opet pročitaj ispočetka i tako sve dok ne budeš shvatio i nemoj smarati ljude oko sebe.

http://www.xfire.com/screenshots/128410870
#83
Bitange Garage / Re: Kick non stop
June 30, 2013, 05:55:32 PM
Nemoj lagati sinak nije lepo, igrao si sa pingom koji ti je varirao od 20-120 i uz dve opomene nisi sredio ping koji je uzrokovao veliki lagg pa sam te kikao. Kasnije si ulazio sa istim pingom i neprekidno pitao zasto si kikan. CITAJ DECKO STA PISE!!!
Ne isplati se biti glup pa prema tome ne piši više ovde gluposti nego sredi net da ne maltretiras ostale igrace na serveru!
P.S. Parker sam bio ja, ukoliko nisi skontao....
#84
Bitange Garage / Re: Kick non stop
June 30, 2013, 03:48:11 PM
Kao prvo stavi nik koji ti je bio u igri tada a kao drugo nemoj da se sekiras za druge igrace i nihovo kikanje
#85
Lepo sam rekao da je ding dong haxor. Odsad kikam ne cekam pbss. Igra na nasim serverima i to sa vecinom admina vec 3-4 nedelje i niko ga ne kika, ja sam hteo pa me pojedini ubedjivali u suprotno.
Inox, ti rece da ti je to brat ?
#86
Community talk / Re: Svaka cast Nina
June 25, 2013, 10:06:55 PM
Ole!  :hat
#87
Community talk / Re: Sram vas bilo
June 14, 2013, 10:37:14 PM
Uhvaćen na delu! Priznaću, slušao sam svoju staru dobru Lozovaču i bio i ostaću joj veran!!!   :nervous:
#88
Bitange SD / Re: Kickanje
June 11, 2013, 12:40:48 PM
Quote from: dmc on June 10, 2013, 02:58:48 PM
Molio bih da oduzmete rcon maloumnim ljudima koji kickaju bez razloga i objašnjenja.

Hvala,bok.

Nemoj biti bezobrazan, ljudi koji održavaju ove servere i forum sigurno nisu zaslužili da ih pojedinci nazivaju pogrdnim imenima.
Neko je možda samo manje kompetentan od drugog ali malouman sigurno nije, pa stoga te savetujem da pripaziš kako se izražavaš.
#89
ma nije to dawnville to je mp_dawnville   :suicide
#90
Fun / Re: A mozda je i istinita prica!
June 07, 2013, 03:26:34 PM
I štekara je baban, samo što on to radi iz zadovoljstva a za pare tek ponekad   :rofl   :rofl   :rofl
#92
Unban zahtev / Re: BAN?
June 05, 2013, 09:37:25 PM
Što je matoriji sve više voli dečake

           :acute
#93
Community talk / Re: koji auto kupiti
May 29, 2013, 10:14:43 PM
Quote from: domohomo on May 29, 2013, 12:05:36 AM
Fikuse moraš naučit paragrafirat, ja sam došao do druge rečenice i nemogu dalje  :flag_of_truce
Ma mećo sam ja to, paragrafiro i tako to, al nešto nije ispalo kako treba, dal zbog pive jbm li ga....   :innocent
#94
Community talk / Re: koji auto kupiti
May 28, 2013, 11:17:09 PM
Vid ´vako, toyota vozila su, posle lexusa, jedna od najkvalitetnijih japanskih vozila da ne spominjem Land Cruiser i ostale stvari kao sto su motocikli, tako da ukoliko naidjes na Yaris sa malo predjenih km slobodno ga uzmi i navozaces se slatko za male pare, ali svaka stvarno ocuvana toyota kosta malo vise para i uzmi u obzir i sekvent plin koji je 500 evrica sa atestom. Ukoliko ti ne smeta da nemas gepek jer je izuzetno mali, to je pravi gradski auto i veoma je zahvalan za odrzavanje.
Po meni u obzir dolaze jos svakako i fiat punto 1.3 multijet ili corsa 1.3 cdti. Oba automobila nose isti italijanski dizel motor koji se pokazao veoma dobro zadnjih godina a o potrosnji da i ne pricam. Delova ima gde hoces i nisu skupi. Ovi motori se ugradjuju u: Opel corsa, astra, meriva,tigra,combo, Ford Ka, Swift Wagon, Peugeot Bipper, Alfa romeo, Lancia Ypsilon ..... Sve su to otprilike gradski automobili pa se odluci koja ti se karoserija vise svidja jer je sve ostalo manje-vise slicno, od trapova do enterijera i uvek ces naci neku manu bilo kojem modelu tako da ti je moj savet da gledas kvalitet agregata koji ce to ćereslo da tera sve ostalo je potrosni materijal. Aj pa nek ti je sa srecom!
Ja inace vozim benzinca al nije gradski auto  :)
#95
Community talk / Re: koji auto kupiti
May 28, 2013, 10:57:26 PM
#96
Community talk / Re: koji auto kupiti
May 28, 2013, 07:47:39 PM
Samo slušajte betmena, on i njegov betmobil su najjaci od sve dece!!!  :facepalm:
#97
Community talk / Re: Budaletina
April 22, 2013, 10:39:28 PM
Ja njemu mogu samo da METNEM    :D
#98
Community talk / Re: Budaletina
April 22, 2013, 07:13:01 PM
Ma de njega da ujedem vid ga kaki je debo i dlakav   :rofl   :rofl
#100
Jel sam opet ja bio na serveru?   :hmm
#101
ahahahahahahhaha............

Evo sad su i mene kikali sa garage   :clapping2

Imao sam drugi nick   :stoner:
#102
Kakve veze ima sto sam bio na serveru!?

#103
Zbog cega ti mene optuzujes i stavljas post pod mojim imenom?

Ko ti je rekao da sam te ja kikao????

Daj neki SS!!!
#104
A voliš da pališ kad nema admina a, onako malko, da isprobas?
#105
nisam te ja kikao mozda je moja baka
#106
Srećan rođus siso mogao bih i ja ti čestitam 1u1  :tongue2
#107
нiva bila golem ti poraso!!!

:ziveli    :drinks2   
#108
Community talk / Re: Cuveni trener sa TELEPA!
April 13, 2013, 01:24:58 AM
Quote from: Jack Sparrowâ,,¢ on April 13, 2013, 01:02:51 AM
Hahahaha   :rofl

Betmen je zaboravio da obuce svoj ogrtac tj. odelo, inace bi dohvatio obruc...    :D



@Fila, stavio sam ti "[img]" ispred i iza slike, cisto da ne klikaju na link.    :peace:
:super
#109
Community talk / Cuveni trener sa TELEPA!
April 13, 2013, 12:08:24 AM


Sad poleti betmeneeeeeeeeeeeeeeeeee....................

:rofl    :rofl    :rofl
#110
Golem poraso   :drinks2
#111
srecan rodjus siko matora  :mahanje
#112
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: t@jo
April 06, 2013, 07:29:30 PM
Nemas pecat!   :icon_grrr:
#113
Quote from: Bebica on April 06, 2013, 03:30:19 PM
Opet ja  :baby :baby :baby


:violin:
lep ti je moped samo ti plašt fali  :rofl
#114
slabo ce se taj ovde bela leba najesti....

ovde su sve gejevi....   :nervous:
#115
Quote from: tetka djana on April 05, 2013, 07:45:31 PM
Quote from: vd|cube(im) on April 05, 2013, 02:48:41 PM
Quote from: Batman on April 05, 2013, 02:14:58 PM
nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...  :stoner: pa ne bi covek pisao bezveze... :)

Radio je non-stop, svaki dan pregledam 10 puta sve servere, pogledaj u cp-u kad je pao zadnji put  :hmm

Čovjek nije napisao da server ne radi, već da nema оive duše na njemu šta je istina i traоi neki mix server koji je pun i da moоe igrati  :stoner:


Baš tako
Kao što rekoh Dr.Obradović mi je rekao da ste napustili ovaj zvanični Mix server te da ima neki mnogo bolji gdje se sastaje ekipa ali nije htjeo javno da to napiše na chat-u - e ja pitam za taj.
jel to onaj ginekolog?
#116
telepski pravopis  :facepalm:
#117
Quote from: Batman on April 04, 2013, 01:15:31 AM
sto se mene tice, prihvatam izvinjenje, to sam jos i ranije uradio ali ajd ovde da napisem... ok, ja to nikad ne bih mogao da napisem ali svi smo razliciti i svako ima pravo na gresku... Izvinuti se je velika stvar... Inace, moj klan je igrao sa ovim na nekom turniru i to 2x, oba puta je bilo sve korektno... e sad ako neko ima nesto licno protiv nekoga, to resavajte na ts itd...
izvinuti se i nije neka velika stvar (osim za tebe jer si debo)  :rofl
#118
Quote from: Batman on April 04, 2013, 01:22:14 PM
pa vidis u koliko sati je pisao... Sav inspirisan dignuta q..... hahahahaah  :rofl samo mogu onako debelog da ga zamislim kako cevapima cucka hahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaa  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
stanodavalac i dupeprimalac aj na koznu frulu vreme je edukacije  :baby
#119
stenlejku, pa malo u dzem malo u rakiju pa sve u zdrelo  :punk
#120
Ako ne nadjes njih mozes igrati sa mojom baba Bogdankom ona ima jos bolji MIX server a ima i domace sljive  :tease2
#121
 :peace:   :ok2    :drinks2
#122
Quote from: eXtreme Hrci on April 03, 2013, 09:16:50 PM
  posto vidim da neki igraci nisu dobro upuceni u sadasnju situaciju vezano za  taj  događaj, cijela ekipa eXtrema na celu smenom se ispricala kolegama koji su igrali taj war,također i bitangama (batman,jack) EMC srbi, i Buckyu tako da smo mi to apsolutno rijesili,nevidim razloga zbog cega pojedinci zele opet palit nepotrebno vatru između nasih klanova,ljudi moji to je sasvim nepotrebno,pa mi smo nakon toga kad smo  rijesili stvari odigrali 5-6 matchave i  sve je bilo u najboljem redu,i tako ce i ostat nadalje kad se god bude igralo,to vam ja GARANTIRAM,svi smo mi ljudi od krvi i mesa i mozemo pogrijesit,ali treba bit covik i ispricat se ljudima i priznat pogresku. jos bi se ovim putem zahvalio kolegama  ADMINIMA: VD cubeu,EMC Srbi,jacku,Buckyu i Batmanu sta su uvazili isprike i sto su se pokazali kao pravi ljudi.

    Pozzzz od  ekipe *eXtreme**Wariorsa*    :yes
Udostojicu te odgovora samo zbog odredjenih ljudi do kojih mi je stalo u ovom community-u, inace bih te odjebao u širokom luku jer ne znam kakav mozak posle toliko godina patnje izmedju dva bliska naroda moze da napise tako nesto!
Kao prvo veoma sam dobro upucen igrac u sve sto se desava na serverima jer ih ja i sredjujem od sveg loseg sto se desava na istim...
Kao drugo nigde nisam video javno izvinjenje kao sto su uvrede bile javno napisane....
Kao trece bitange community nisu "(batman,jack) EMC srbi, i Buckyu"... vec svi ljudi koji su tada igrali i igrace i ubuduce na nasim serverima a koje ste javno uvredili.....
Pa s tim u vezi ja cu kikati ceo vas klan kad god vas vidim na nasim serverima dok god admini uz vase JAVNO izvinjenje ne kazu suprotno
:stoner:
#123
Ja nikad ne pišem zlonamerno nemoj pogrešno da shvatiš moj post nisam mislio na tebe niti na bilo koga od vas sinoc (kujice moje mile), a ovo  sigurno nije mesto za nase dalje razgovore ako i treba da ih bude....

Nema šanse da popamtiš sve haxore i ostale jebivetre sto uzurpiraju servere 24h dnevno...

:stoner:

#124
ladno pivo je mnogo dobro   :clapping2
#125
neki od ovih igraše i war sinoc  :o   :o   :o
#126
nisam ih mogao naterati da predju sa fotelje na krevet a i posteljinu sam im postavio   :whistling   :clapping2
#127
Quote from: vd|cube(im) on March 30, 2013, 09:33:46 PM
Quote from: 3thw. on March 30, 2013, 09:17:04 PM
Quote from: filadendron on March 30, 2013, 07:52:19 PM
Quote from: vd|cube(im) on March 30, 2013, 06:47:18 PM
Quote from: Tasmara on March 30, 2013, 06:41:29 PM
:offtopic hahahahahhaha  ;D

Off topic je kad ja odradim pregled i liječenje  :stoner:
ne vedi ti to nista bez pecata a ja moram detaljno utvrditi valjanost odradjenog  :violin:

Mislim da je najbolje da nas trojica napravimo konzilijum , da donesemo odluku i odredimo ko je za sta nadlezan :D :ok2

Ja cu da vršim fizicki pregled a vas dvojica zapisujte dijagnozu .... :hmm
dok ti vrsis pregled ja cu svirkati :violin: i nadgledati 8)
#128
Quote from: vd|cube(im) on March 30, 2013, 06:47:18 PM
Quote from: Tasmara on March 30, 2013, 06:41:29 PM
:offtopic hahahahahhaha  ;D

Off topic je kad ja odradim pregled i liječenje  :stoner:
ne vedi ti to nista bez pecata a ja moram detaljno utvrditi valjanost odradjenog  :violin:
#129
ja masiram da zaceli brze i ne naplacujem   :o   ;D   
#130
pu bem ti corbe krompirove
#131
a sad?
#132
e jebi ga nije
#133
jel sad 13-ta?
#134
A za rucak posle kavurmice sa ostalim primesama unutrasnjosti gice prelivene sirom, jajima, ljutom papriciom, zapecenoj u rerni, gemist klizi ko jutarnje mleko mlade majke prvorotkinje i da ne zaboravimo za veceru mladu dzigericu u skrami prelivenu toplim socnim ostacima masti i beli luk pa nek dan potraje!
:drinks2
#135
Ja sam vrteo stekaru na svom vijku  :super

Zabavno jeeeee   :o   :yahoo 
#136
betmene mani se gitare vidis da si lowara, uzmi koznu frulu i duvaj ga brate    :whistling
mislim da bi ti stekara prvi izasao u susret za obezbedjivanje instrumenta  :P
a posto volis da se snimas, metes kurcic, okacis klipic i bacis se u etar   :snap
#137
Community talk / Re: sretan rodjendan dexon dee
March 22, 2013, 11:13:35 AM
dexon je dobio buckyja za rođus a ti ćeš štekara, iako si duplo manji od njega, dobiti i mene i copera i jedna grčka kolica da uоivaš vazda celu noć 

kujo mala
  :party2
#138
Community talk / Re: sretan rodjendan dexon dee
March 22, 2013, 09:35:57 AM
Neka ljubav nema granica! Samo meći  :ziveli   :drinks2    :party2
   
      :birthday
#139
Quote from: Batman on March 19, 2013, 12:03:56 PM
Quote from: filadendron on March 19, 2013, 10:20:31 AM
Moоe!  Ja ću svirati a ti ćeš duvati  :rofl   :rofl   :rofl
krivo ti je sto ja bolje sviram gitaru za 1 god nego ti te dirkice za 15god :P

nikad kao bane nikad nikad nikad niikkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad......................
http://www.youtube.com/watch?v=p9l6pwakWPc
#140
Moоe!  Ja ću svirati a ti ćeš duvati  :rofl   :rofl   :rofl
#141
Quote from: Batman on March 18, 2013, 09:14:21 PM
Quote from: drakelord on March 18, 2013, 06:28:51 PM
Sta kazes bane komuniti se bruka? Velika lolchina!
Shta kaze Admin Bitangi za Bitange:


ovako retardirani covece, ocigledno ti nije dosta sto si sam sjebao stvari  :worth :worth :worth

Ja i dalje mislim za forum to sto si ti izneo, a koliko si ti optrecen govori samo to da si slikao ovo, pa ti si stvarno kreten... vidi, stojim iza svake reci koje sam napisao tu... Suvise si mali covek da bi to shvatio.... cobane retardirani.... strasno... i dalje kazem da je forum zlo, jer nista ovde nema dobrog, a ti se polako leci, pa ko zna... smesno  :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 svaka cast idiote citerski
bolje stavi neki moj citerski demo ako imas  :dummy :dummy mozda se izvuces iz svojih govana

i naravno da se bruka community ali to nema veze sa tobom.. da si mali inteligentniji kao sto nisi shavatio bi na sta mislim, tebi svaka cast, kralj si :)  :rofl :rofl :rofl :rofl

Čovek je sa telepa, оivi u kutiji i misli da je heroj, ponekad na kiši trči go po bulevaru sa crnim plaštom i viče BITANGE SU KRIVE ZA GLOBALNO OTOPLJAVANJE, GNEV BOнIJI I NJIH ĆE STIĆI   :jump
  :rofl    :rofl    :rofl
#142
     :snap
      :facepalm:

#143
Community talk / Re: SRETAN ROĐENDAN FENDERU !!!!!!
March 18, 2013, 10:12:42 AM
Srećan rođus siko mala, dojko, bela, mila, tvrda, mlada, velika    :o
:ziveli    :drinks2   :birthday
#144
Community talk / Re: BITANGE PARTY
March 17, 2013, 06:12:25 PM
Betmen - brutale, i to onaj sa telepa, najgori, garant zivi u nekoj kutiji kartonskoj na kraju telepa, sisa   :tease
#145
Community talk / Re: BITANGE PARTY
March 12, 2013, 12:28:55 AM
slatki su    8|
#146
Community talk / Re: BITANGE PARTY
February 27, 2013, 08:20:28 PM
mala domaća izuvača  :super
#147
Community talk / Re: BITANGE PARTY
February 24, 2013, 09:36:57 PM
Š ta reći, mećalo se    :tease
#148
Predji betmene na frulu ja cu ti biti mentor     :tongue2
#149
Toooo betmeneeeee....

Ala rade ćevapčići  :mahanje
#150
Ovu zajednicu posecuju ljudi sa skoro svih prostora bivse Jugoslavije koji zele da deo svog slobodnog vremena provedu u kvaliletnom zezanju i opustanju uz igru, pa bih s tim u vezi zamolio da se ne pisu postovi sa bespotrebnim proseravanjem na nacionalnoj osnovi. 
:stoner: