News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Cik pogodi ko sam :D

Started by Najdalm, April 25, 2014, 08:18:06 PM

Previous topic - Next topic

Najdalm

Dje ste loodaci :) Nisam vas cuo par godina i nekoliko meseci :D Davno bese kada smo igrali warove zajedno CTF i SD , gde su mi moja braca po pusci :P

pozdrav od jedne stare/mlade bitange :P Ocemo li neki lan baciti uskoro da se okupimo kao nekada ?

I da pogodite ko sam nja nja nja :P

DexonDee


COperinjO


Najdalm

Bravo Dexone :P A Coperu necu ti vise igrati scope u teamu da znas :P

DexonDee

Pa ipak mi koji igramo COD2 imamo veci IQ od ovih sto igraju dotu :D

Najdalm

Ahahahaha radite li nesto korisno bitange igrate li se ? :P

RedMan


stewzoR


Najdalm

Sta ti je sa karmom stewzore :P povecava se negativni :p eheheh cuti tu i dolazi da igramo na serveru OLDSQ se vraca na velika vrata :)

stewzoR

moja karma dokazuje koliko sam bogat.

Stekara_1


filadendron