News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Svaka cast Nina

Started by DexonDee, June 25, 2013, 06:57:39 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Moramo da pohvalim Ninu za odlicnu organizaciju oko war-a...znaci Nina je krenula po TS-u da skuplja igrace da bi odigrali jedan war i uspela je i za zahvalnost dali smo joj crveni S ipak je ona nasa Bitanga...

Kako je odigrala war? Pa mogu reci da je odigrala prvu mapu odlicno cak je i prenela par zastava ali druga mapa hmmm pa znate i sami sta se desi kad zena uzme bombu u ruke? Pa ubije svoje igrace a ne protivnike ali nema veze

Nina cekamo te da i sledeci put organizujes war :)

muschmule


DexonDee

Pa ajmo drugari cestitajte Nini :) bio bi neki red hehe :P

muschmule


P!ck 'n roll

Pa ja sam se stalno pitao kada ce nasa Nina dobiti crveno S, eto desilo se i drago mi je sto je doslo do kraja mojih insomnija razmisljajuci zasto Ninica Mushmulica nema crveno S  :clapping2 :clapping2

Lubim  :party2

muschmule

Jao Bane, pa hvaaaalaaaaa! :) Toliko sam ponosna da nemam reci  :smartass

Kiss!  :love

Vennoxia


Limeny

Svaka cast :) sve pohvale za organizaciju :) :ok2 :ok2 :ok2 :ok2 :ok2

muschmule

Ajmo jos...hocu masovno ludilo da vidim :D

Vennoxia

vozici vozici vozici !!!!!!

muschmule

#10
Quote from: Vennoxia on June 25, 2013, 08:29:30 PM
vozici vozici vozici !!!!!!

Kad te zvrknem jednom! :D Ne kvari mi temu! :P

bucky

svaka cast nina,samo tako nastavi. :hat :hat

DexonDee

Samo nas 5 cestitalo a temu pogledalo 78 ljudi pa dajte drugari nije u redu....Nina banuj ih sa TS-a hahaha

muschmule

Sad kad napravim darmar na TS-u :D

Hvala Bucky :D

filadendron


muschmule


Clumsy


muschmule


Herbalisam

Sve pohvale za Ninu ali slazem se sa Vennoxiom: VOZICI VOZICI VOZICI :P :P :P

domohomo

SRETAN ROĐENDAN!!!!!!!!! :mahanje

muschmule

Quote from: domohomo on June 26, 2013, 12:59:51 AM
SRETAN ROĐENDAN!!!!!!!!! :mahanje

Opa, i cestitku za rodjendan sam dobila :D A cime to mases, gacama? :P

J.Lopez


domohomo

Quote from: muschmule on June 26, 2013, 02:03:11 AM
Quote from: domohomo on June 26, 2013, 12:59:51 AM
SRETAN ROĐENDAN!!!!!!!!! :mahanje

Opa, i cestitku za rodjendan sam dobila :D A cime to mases, gacama? :P
Znaš ti dobro haha :D

GuRuGeoRge

Congratulations !!!!   :clapping2