Moze
Arhiva Bitange foruma
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts MenuQuote from: stewzoR on November 07, 2013, 10:19:18 PM
de si vasili sto godina bre
Quote from: Leeman3 on July 01, 2012, 10:55:48 PM
Bilo je ok iako smo dobili batine... jednostavno nismo bili dovoljno dobro raspolozeni, a kad se to desi jednom od jacih igraca (Maki) onda je...
Sto se mesanja tice, i LANa od pre dve nedelje, pitao bih samo pishu, dexa i sikija sto nisu tad igrali kao sinoc![]()
Di su statistike?
Quote from: Lag on July 01, 2012, 07:49:06 PM
btw evo poshto chekam vladu da radimo a njega nema, taman da pregledam matore l4f-ove za stare nikove. nekima sam se bash obradovao
lishaj, Zdravko, supruga, iskreni madjar, ljubavni hitler, pekara nakovanj, rublje, boris tadic (ovaj mi je najdrazhi, sa ovim nikom sam pravio najbolje kilove - ali vreme ovog nika je proshlo...), bitange devojke, krastica, kuhinja bola, Nezhni Konj, penis...
ima par lanova kojih nema u statistikama, i ima par sluchaja gde ne znam da li sam to ja ili neko drugi jer zvuchi glupo, ali ne previshe glupo :C
Quote from: pick n roll on June 28, 2012, 10:43:46 PM
imas sve na pocetku topica, a ako si iz inostranstav imas i to u toku topica... pregledaj
Quote from: Lag on June 28, 2012, 05:59:30 PM
jel se igra sutra? ja tek oko 10 mogu doci nazhalostpratimo kolegu u nemachku
Quote from: pick n roll on June 28, 2012, 02:50:02 PMQuote from: vasili on June 28, 2012, 01:46:50 PMjebem li ga, nisam znaoQuote from: pick n roll on June 27, 2012, 12:57:32 PM
ajd ovako, da vidimo... Ako sam nekog zaboravio javljajte!
EMC:
1. Dokini
2. Srba
3. Bucky
GRUPA VOZD:
4. Dexon
5. Mamba
6. Mushmula
7. Energy
8. Siki sa Tajlanda
9. Kordoba
// bitange //
10. Toto
11. Citadel
13. String
*Sil3nt Warriors*
14. kerr
15. Batman
Munje
16. 7DAYS
i vasili (17) ali ne znam u kom je decko klanu ali ce biti u zrebu jer se javio.... Mislim da je to to...???
ja sam siki sa tajlanda ;)![]()
![]()
Vazi se!!!!
Quote from: pick n roll on June 27, 2012, 12:57:32 PM
ajd ovako, da vidimo... Ako sam nekog zaboravio javljajte!
EMC:
1. Dokini
2. Srba
3. Bucky
GRUPA VOZD:
4. Dexon
5. Mamba
6. Mushmula
7. Energy
8. Siki sa Tajlanda
9. Kordoba
// bitange //
10. Toto
11. Citadel
13. String
*Sil3nt Warriors*
14. kerr
15. Batman
Munje
16. 7DAYS
i vasili (17) ali ne znam u kom je decko klanu ali ce biti u zrebu jer se javio.... Mislim da je to to...???
Quote from: komara on October 15, 2010, 02:03:16 PMQuote from: vasili on October 15, 2010, 01:25:57 PMEh ,svi će ti reći loš izgovor.Org,key se ne daje nikom nego se čuva.A sa tobom sam igrao na TDM nisi loš,pod uslovom da igraš čisto.
Nisam igrao Cod jedno godinu i po i original kljuc sam dao jednom liku sta je on radio sa njim ne znam ..i kada sam mislio da se vratim trazio sam da mi vrati ali ispostavilo se da lik koristio nesto i zato me je kikovalo ...
Quote from: vd|cube(im) on October 14, 2010, 09:48:24 PM
Mnogo je ozbiljan prije pola sata je popio ban na main 2 serveru zbog haxa ili je pokušao da uđe sas bananim cd-keyom
http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=7713198&wars=1Quote from: jape on March 12, 2010, 01:52:11 PMQuote from: vasili on March 12, 2010, 12:29:42 AMMasters At WorkQuote from: creapYYYZJEH on March 10, 2010, 03:19:58 PM
no1 cares its cod2ali svaka cast na trudu
U pripremi je fragmovie o clanu ....Master of work .|maw|
Quote from: creapYYYZJEH on March 10, 2010, 03:19:58 PM
no1 cares its cod2ali svaka cast na trudu
Quote from: STEWA on March 02, 2010, 02:37:30 PM
cool intro...imas xfire?
)
Quote from: Podpredsednik on July 05, 2008, 05:53:13 PM
KUPI RAPIDSHARE, NECES SE POKAJATI!!!
Kupis na 6 meseci sa 6-7 ortaka i svi koristite jedan account pod uslovom da koristite download ne veci od 200K!!
Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on April 03, 2009, 09:51:32 PM
cod2-120fps cod4-70fps cod5-15fps cod6-necu moc ni instalirat lol![]()
)
Quote from: Podpredsednik on March 28, 2009, 09:50:24 PM
Jedino jos ono sto ti je String napisao, ploca! Gde ubadas misa u PS2 port ili USB?
Quote from: bakitos on March 28, 2009, 08:22:55 PMQuote from: vasili on March 28, 2009, 06:38:57 PMostaje ti samo fliper ili probaj SPANK!!!!!Quote from: Podpredsednik on March 28, 2009, 05:39:12 PM
Pa probaj drugog misa, taj je verovatno otisao u aut!
I to sam probao
Quote from: Podpredsednik on March 28, 2009, 05:39:12 PM
Pa probaj drugog misa, taj je verovatno otisao u aut!
Quote from: string on March 28, 2009, 03:29:06 PMQuote from: vasili on March 27, 2009, 07:10:05 PM
nema ovo veze sa dugmadima...nego kada pomerim mis u levo treba u cod2 u bilo kojoj igrici da se pomori posle 2 sekunde
Lagani reinstall Windows ce pomoci... Nekada je to najbrze resenje. Najbolnije, ali najbrze.
)....ukratko


Quote from: Podpredsednik on March 10, 2008, 05:54:49 PMQuote from: string on March 10, 2008, 11:31:21 AMStvarno niko ne pise vec 24h i vise!Quote from: IronC on March 08, 2008, 07:28:16 PM
Eh kako narod mrzi promene....ahhhahahahahaha
Vidis kako niko nece da pise...Uplasili su se ljudi.....

Quote from: "Laf"ne obracajte paznju Sluzba je samo malo zaostao u razvoju!
Quote from: "string"Ja sam nocas update-ovao. Nije me ni jednom izbacio za celo vece.
v 2.057 V1.656 je poslednja verzija.. Ja se iskreno nadam da su sredili. Probajte...
Quote from: "mean"Da bog da ti clumsy cuvao ledja
Quote from: "string"tako je veceras sam tu da ih jebem snajperomQuote from: "vasili"da nije bilo mene izgubi li bi ......jel tako tako je![]()
![]()
bravo bitange ...ako vam trebam ponovo javite..tu sam
Nista bez tebe Vaso...
Quote from: "Zver"I ja sam HD manijak, skidam samo HD filmove i serije, a nasao sam i monitor koji ce moci da prikaze 1080p rezoluciju iliti full hd. znaci postacu ponosni vlasnik Samsunga 244t. uglavnom sam filmove skidao sa demonoida dok nije prso. Sada koristim gomilu spoljnih torenata i mnogo mnogo strpljenja.
Quote from: "*MTBOX*"Quote from: "El Muerte"Poceo sam da shvatam...okruzen pichkicama i cinkaroshima - izdani smo!!!!marko proveri ti sad posle ovog da nisi posto devojcica ........
Napustam formaciju i pokushavam da se probijem, od sada je svaki covek za sebe!!!!Imam mnogo da izgubim, ali sve po cenu da ne ispadnemROZE BITANGA.
Bezim, dezertiram, kasarna je ostala napushtena - ko je i jebe!Ulazim u GAY-RILU trazim svog predsednika koji je uskracen za najvaznijeg coveka zaduzenog da ga zastiti od najezde zlotvora koji mu narucuju pivo!!
E vala nece tako moci! Kako sam ushao ugledam sto gde sve bitange imaju ispod ochiju DIRTY SANCHEZ-a ! Cudan neki obichaj, ali sada mi postalo jasno zasto CAPT.PRICE se nije usudio doci!
Bacam se nashem PREDSEDNIKU za sto i grabim stolicu.Spreman sam.1,2,3 pivo i ja primam sve udarce za njega! U medjuvremenu cujem da je jedna od nezvanichnih bitangi pala od strane zenskog polnog organa! Slava mu! Medjutim mi se jos uvek drzimo!
Na polovini feste izasli smo napolje da se slikamo,celokupna delegacija i nash PREDSEDNIK okruzen najjacim obezbedjenjem jos of JOSIP BROZA TITA koji je izashao na svez vazduh osmatrajuci neke veoma lepe kutije!
Citadel ulece i klizeci se baca na zemlju, osmatrajuci one kutije! DA LI JE TO USTVARI KAMUFLIRANI HUMANI KRUZ!?!?!?
Ja ulecem drugi i osmatram krovice!Shvatam u jednom trenutku - SUNCE TI JEBEM BICE GUSTO !
Kako su svi ostali poceli da se spawnuju u dvoristu za slikanje shvatio sam da smo sigurni.
Slikanje je zavrsheno - prvi upada milache i pokriva za shankom...samo da nije uzeo karabin sunce mu njegovo!
Upadaju ostale bitange i sda smo svi izmeshani - buladetine, bitange....svi smo postali jedno i shvatam da je nasha BUDALETINA ustvari preobrazena BITANGA!
nalet opakih piva se nastavalja - 4,5,6 i ja shvatam da u kafani vishe nikog nema osim pijanog Makarija I Duhana Silnog koji me cudno gledaju a ja molim boga da su te IZBOCINE NA NJIHOVIM PANTALONAMA USTVARI KLJUCEVI OD LOKALA !!!!!
Pucanje sebi u glavu nema - josh uvek me sluze noge.
Okrenem se i vidim otvorena vrata- IZLAZ !!!
Krecem prema vratima ali zlotvori su modifikovali lokal tako da su se ona pomerala levo-desno non stop kako niko ne bi izaqshao.
Pokushavam da uhvatim momenat - levo-desno-levo-deso .......jebem li ti vojsku pomislio sam !
bacam se napred ali su me vrata fatalno ranila u rame svojim ramom.
Bezim iz kafane , nalazim taksistu koji me zachudjeno gleda dok unezvereno uz velike muke pokushavam da artikulisano izgovorim svoju adresu ulice.
Da nije i ON Nemac- pomislih ?!?!?! "SHULDIGUN?????" "ZURUCK ZEE???"
ili samo "ENKE FLENKE"?
Hvala bogu nije........to je samo bio taxista kojeg sam teshko ranjen i otvoran morao voditi kroz grad objashnjavajuci gde zivim - to je bio najtezi deo moje veceri.
Otvaram oci.....vreme je prelepo...a ja i dalje pokushavam da shvatim odakle ova odeca pobacana na podu dok ovo kucam i ZASTO JA NEMAM NISTA NA SEBI?!?!!?!?!???
Quote from: "ristic"Quote from: "vasili"Quote from: "ristic"e sad je poceo, verovatno nakon update koji sam uradio pre nekoliko dana, da pokazuje zasto me je izbacio...sledeci put kad me izbaci, napisacu ovde koji kurac je to
EDIT : evo sta tacno pishe meni
server disconect - ristic Punkbuste kicked player 'ristic' (for 0 minutes)...RESTRICTON : Disallowed program/driver [90003]
citer
brate, sta pricas gluposti... -.-
Quote from: "ristic"e sad je poceo, verovatno nakon update koji sam uradio pre nekoliko dana, da pokazuje zasto me je izbacio...sledeci put kad me izbaci, napisacu ovde koji kurac je to
EDIT : evo sta tacno pishe meni
server disconect - ristic Punkbuste kicked player 'ristic' (for 0 minutes)...RESTRICTON : Disallowed program/driver [90003]
Quote from: "El Muerte"neceteQuote from: "vasili"i + ima sniperakoji cemo ukinuti
Quote from: "El Muerte"Quote from: "|EUnet|V@S!L!"Hoces reci : NAJMLADJA 100% !Quote from: "mean"Quote from: "|EUnet|V@S!L!"ja sam najmadja
Da li si sigurna :?:
najmladji 100%