News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - vasili

#1
Community talk / Re: Skup ludaka na jednom mestu?
March 18, 2015, 02:32:48 PM
Moze
#2
Fun / Re: Kako ovaj jede??
April 22, 2014, 12:57:34 AM
buci buci slamcica
#3
War snapshots and Frag movies / Re: Za malo 200
November 08, 2013, 02:37:45 PM
Quote from: stewzoR on November 07, 2013, 10:19:18 PM
de si vasili sto godina bre

desi stevo nema te ko brasna
#4
War snapshots and Frag movies / Za malo 200
November 07, 2013, 05:06:01 PM
#5
Takmičenja i LAN / Re: LAN ###
July 07, 2013, 03:44:52 PM
Podrzavam
#6
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN
May 17, 2013, 04:01:01 PM
ja sam za :)

siki
#7
Community talk / Re: Paintball!!!
March 01, 2013, 02:23:35 PM
Ja sam za :)

siki
#8
Fun / Re: Zanimljive,smesne slike ....
February 07, 2013, 09:48:56 PM
ceca mi je kraljica

#9
Community talk / Re: BITANGE PARTY
February 06, 2013, 03:22:43 AM
ja dolazim sigurno :)

siki
#10
Bitange clan / Re: Srećan rođendan Saltstone !
January 27, 2013, 03:10:00 PM
Sve najbolje  :)
#11
Public serveri / Re: Statistike 2013
January 10, 2013, 12:41:06 PM
Wawawiwa  :super
#12
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #46
July 13, 2012, 01:54:00 PM
Rado bi dosao ali sam kao i maki na Exit festivalu :)
#13
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #45
July 07, 2012, 02:32:53 AM
Vidimo se :)
#14
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
July 03, 2012, 03:01:55 AM
Pobednicka

#15
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
July 02, 2012, 05:48:40 PM
#16
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
July 02, 2012, 02:04:03 AM
Quote from: Leeman3 on July 01, 2012, 10:55:48 PM
Bilo je ok iako smo dobili batine... jednostavno nismo bili dovoljno dobro raspolozeni, a kad se to desi jednom od jacih igraca (Maki) onda je...

Sto se mesanja tice, i LANa od pre dve nedelje, pitao bih samo pishu, dexa i sikija sto nisu tad igrali kao sinoc  :icon_grrr:  :hooray:

Di su statistike?

Znas kako se kaze , nekad te ide nekad ne. Juce je sve bilo u redu :D
#17
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
July 01, 2012, 08:38:21 PM
Quote from: Lag on July 01, 2012, 07:49:06 PM
btw evo poshto chekam vladu da radimo a njega nema, taman da pregledam matore l4f-ove za stare nikove. nekima sam se bash obradovao

lishaj, Zdravko, supruga, iskreni madjar, ljubavni hitler, pekara nakovanj, rublje, boris tadic (ovaj mi je najdrazhi, sa ovim nikom sam pravio najbolje kilove - ali vreme ovog nika je proshlo...), bitange devojke, krastica, kuhinja bola, Nezhni Konj, penis...

ima par lanova kojih nema u statistikama, i ima par sluchaja gde ne znam da li sam to ja ili neko drugi jer zvuchi glupo, ali ne previshe glupo :C

I vesela piša :D
#18
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
July 01, 2012, 04:37:35 PM
Lag : Siki nemoj da se penjes na B :)
#19
Quote from: pick n roll on June 28, 2012, 10:43:46 PM
imas sve na pocetku topica, a ako si iz inostranstav imas i to u toku topica... pregledaj :)

Hvala ;)
#20
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
June 28, 2012, 07:51:40 PM
Quote from: Lag on June 28, 2012, 05:59:30 PM
jel se igra sutra? ja tek oko 10 mogu doci nazhalost :( pratimo kolegu u nemachku :)

Ja sam za , za sutra
#21
Quote from: pick n roll on June 28, 2012, 02:50:02 PM
Quote from: vasili on June 28, 2012, 01:46:50 PM
Quote from: pick n roll on June 27, 2012, 12:57:32 PM
ajd ovako, da vidimo... Ako sam nekog zaboravio javljajte!
EMC:
1. Dokini
2. Srba
3. Bucky
GRUPA VOZD:
4. Dexon
5. Mamba
6. Mushmula
7. Energy
8. Siki sa Tajlanda
9. Kordoba
// bitange //
10. Toto
11. Citadel
13. String
*Sil3nt Warriors*
14. kerr
15. Batman
Munje
16. 7DAYS


i vasili (17) ali ne znam u kom je decko klanu ali ce biti u zrebu jer se javio.... Mislim da je to to...???

ja sam siki sa tajlanda ;)
jebem li ga, nisam znao  :yahoo :yahoo :yahoo Vazi se!!!!

Opusteno :) , samo mi druze reci kako da uplatim i mozemo se kundaciti :P
#22
Quote from: pick n roll on June 27, 2012, 12:57:32 PM
ajd ovako, da vidimo... Ako sam nekog zaboravio javljajte!
EMC:
1. Dokini
2. Srba
3. Bucky
GRUPA VOZD:
4. Dexon
5. Mamba
6. Mushmula
7. Energy
8. Siki sa Tajlanda
9. Kordoba
// bitange //
10. Toto
11. Citadel
13. String
*Sil3nt Warriors*
14. kerr
15. Batman
Munje
16. 7DAYS


i vasili (17) ali ne znam u kom je decko klanu ali ce biti u zrebu jer se javio.... Mislim da je to to...???

ja sam siki sa tajlanda ;)
#23
Ja Aleksandar izvinjavam se svima na bitange serverima sto je pre godinu dana cd kljuc na mom imenu banovan.Voleo bih da nastavim da igram na navedenim serverima pa molim sve za razumevanje... Hvala Aleksandar

Siki sa Tajlanda
#25
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #44
June 21, 2012, 08:25:22 PM
Dolazim
#26
Svidja mi se ideja :)
#27
Takmičenja i LAN / Re: lan for fun ko zna koji
June 16, 2012, 01:57:54 AM
Vidimo se sledece nedelje :)
#28
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #43
June 14, 2012, 08:38:15 PM
Ja sam slobodan dolazim :)
#29
Takmičenja i LAN / Re: LAN4FUN #42
June 09, 2012, 04:14:33 AM
Odlicno pucanje :) , vidimo se opet sledece nedelje :)
#30
Vidimo se :)
#31
Bitange Garage / Re: Pozdrav
November 22, 2011, 11:50:40 PM
Kod god da ima neka me pusti da igram
#32
Bitange Garage / Pozdrav
November 22, 2011, 11:11:59 PM
Molim bi advosora iz munja i sve admine koje su na ovom serveru da prestanu da me kikaju , jer ocu da igram a ne da me smarate da imam chit . Hvala
#33
Igrač traži klan / Re: Siki sa tajlanda
October 15, 2010, 04:56:28 PM
Quote from: komara on October 15, 2010, 02:03:16 PM
Quote from: vasili on October 15, 2010, 01:25:57 PM
Nisam igrao Cod jedno godinu i po i original kljuc sam dao jednom liku sta je on radio sa njim ne znam ..i kada sam mislio da se vratim trazio sam da mi vrati ali ispostavilo se da lik koristio nesto i zato me je kikovalo ...
Eh ,svi će ti reći loš izgovor.Org,key se ne daje nikom nego se čuva.A sa tobom sam igrao na TDM nisi loš,pod uslovom da igraš čisto.

Nisam dugo igrao pa sam mu dao ..narucio sam novi .......i igram čisto
#34
Igrač traži klan / Re: Siki sa tajlanda
October 15, 2010, 01:25:57 PM
Nisam igrao Cod jedno godinu i po i original kljuc sam dao jednom liku sta je on radio sa njim ne znam ..i kada sam mislio da se vratim trazio sam da mi vrati ali ispostavilo se da lik koristio nesto i zato me je kikovalo ...
#35
Igrač traži klan / Re: Siki sa tajlanda
October 14, 2010, 10:06:23 PM
Quote from: vd|cube(im) on October 14, 2010, 09:48:24 PM
Mnogo je ozbiljan prije pola sata je popio ban na main 2 serveru zbog haxa ili je pokušao da uđe sas bananim cd-keyom  :stoner:

Mrzi me da vam objasnjavam sve ..STEK sve zna
#36
Igrač traži klan / Siki sa tajlanda
October 14, 2010, 08:15:21 PM
Ime:Aleksandar
Godina:18
Mesto stanovanja: NS
Xfire:vasilisrbija
Broj odigranih sati:preko 1000
Predhodni klanovi:
Razlozi za napuštanje ex-klanova:
Svi nickovi do sada korišteni:vasili1 siki sa tajlanda vaucer
Sadašnji nick:siki sa tajlanda
Omiljeno oruоje:Kar
Omiljena mapa:Toujane
Skill(po vašoj proceni):7
Org.key: DA
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):imam
CB link:http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=7713198&wars=1

Trazim neki ozbiljan clan
#37
Call of Duty 2 / Re: Winter Liga fragmovie
March 13, 2010, 01:02:12 PM
Quote from: jape on March 12, 2010, 01:52:11 PM
Quote from: vasili on March 12, 2010, 12:29:42 AM
Quote from: creapYYYZJEH on March 10, 2010, 03:19:58 PM
no1 cares its cod2  :suicide ali svaka cast na trudu

U pripremi je fragmovie o clanu ....Master of work .|maw|
Masters At Work :)

:D
#38
Call of Duty 2 / Re: Winter Liga fragmovie
March 12, 2010, 12:29:42 AM
Quote from: creapYYYZJEH on March 10, 2010, 03:19:58 PM
no1 cares its cod2  :suicide ali svaka cast na trudu

U pripremi je fragmovie o clanu ....Master of work .|maw|
#39
Call of Duty 2 / Winter Liga fragmovie
March 08, 2010, 12:06:42 AM
Imam u planu da uradim film i winter ligi 2010...

Pa mi trebaju demoi koji ste snimali ...sa nekim dobrim kilovima da mogu sve da uklopim ....

javite mi se onda ili na xfire : vasilisrbija
#40
Pitanja u vezi VWL 2010 / Re: Predlog za film
March 05, 2010, 06:54:43 PM
http://www.youtube.com/watch?v=kvZ1xWwFl78
Evo pocetak samo da vidite ...za najvecu srpski komunikaciju u kanterima...pa cete videti zavrsetak filma
#41
Pitanja u vezi VWL 2010 / Re: Predlog za film
March 04, 2010, 01:20:40 AM
Quote from: STEWA on March 02, 2010, 02:37:30 PM
cool intro...imas xfire?

ima jos jedan samo nikako da uplodujem posto je veliko...

xfire:vasilisrbija
#42
Pitanja u vezi VWL 2010 / Re: Predlog za film
February 27, 2010, 09:41:34 PM
Upravo sada radim jedan film za jednu counter strike komunikaciju pa ces videti ;)

Samo pocetak moj intro ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TG-LOEGRndU
#43
Pitanja u vezi VWL 2010 / Predlog za film
February 25, 2010, 11:44:25 PM
Neki me znaju neki ne ....vidim da imate turnir lepo samo napred...ja sam hteo da vas pitam da li ste za da uradimo fragmovie za ovaj turnir ......najbolji demoi da mi budu poslati da uradim fragmovie posebno za ovaj turnir |SERBIAN SHOW| .....

Da li ste za ?
#44
Helpdesk / Re: Imam problem
April 20, 2009, 02:41:20 PM
predsednice .....ventilator na usb i on mi ladi racunar i radi kao zmaj :D
#45
Call of Duty 2 / Re: NAJBOLJA ORUZJA U COD2
April 17, 2009, 04:24:40 PM
sniperi,kar i mp44
#46
Vaš klan / Re: Call of Duty Gaming
April 16, 2009, 08:55:13 AM
Mirise to nama na jedan CTF LAN :D
#47
jujujujuju..ovaj nezna za salu
#48
Helpdesk / Re: Imam problem
April 16, 2009, 04:31:44 AM
resio sam problem je bio u hladjenu racunara..kupio sam ventilator na usb i sada radi kao zmaj :)))
#49
Hardware & Software / Re: Torrent vs Lime Wire
April 09, 2009, 12:40:31 PM
Ne kradene...narawno normalne zaradim tako sto nekome uradim logo ....za irmu i o mi da #cenzura# ja nadem musteriju .i prodam mu za 800 diin....vec sam pprodao 27 naloga :)
#50
Hardware & Software / Re: Torrent vs Lime Wire
April 09, 2009, 12:35:32 PM
Quote from: Podpredsednik on July 05, 2008, 05:53:13 PM
KUPI RAPIDSHARE, NECES SE POKAJATI!!!
Kupis na 6 meseci sa 6-7 ortaka i svi koristite jedan account pod uslovom da koristite download ne veci od 200K!!

Ja prodajem naloge za rs acc :)..ako treba nekom
#51
Web, Photo, Art and Tech / Sta mislite
April 09, 2009, 11:54:46 AM
Sto sam radio za sebe :)

#52
ahahahhahahahaha
#53
Vesti, obavestenja i pravila / Re: TUZNA VEST
April 05, 2009, 10:24:42 AM
Strasno :(

Neka ti je vecna slava
#54
Quote from: sp1deR on April 04, 2009, 10:13:33 AM
vasili je slican meni ^^

zato ostajem na cod2 :)
#55
Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on April 03, 2009, 09:51:32 PM
cod2-120fps cod4-70fps cod5-15fps cod6-necu moc ni instalirat lol :yahoo :yahoo

cod2-91 cod4 20 cod5 se nemoze ni pokrenuti :D...a cod6 ni da primirisem :D
#56
Ma COD2 je mama za sve codove
#57
Od sada samo CTF :)):camper
#58
Helpdesk / Re: Imam problem
March 30, 2009, 04:10:49 PM
i to sam probao :)
#59
Helpdesk / Re: Imam problem
March 29, 2009, 09:10:03 PM
ali najaca fora je kad otvorm prozor i ulazi ladan fazduh sve radi odlicno :D
#60
Helpdesk / Re: Imam problem
March 28, 2009, 11:29:46 PM
Quote from: Podpredsednik on March 28, 2009, 09:50:24 PM
Jedino jos ono sto ti je String napisao, ploca! Gde ubadas misa u PS2 port ili USB?

usb
#61
Helpdesk / Re: Imam problem
March 28, 2009, 09:04:53 PM
Quote from: bakitos on March 28, 2009, 08:22:55 PM
Quote from: vasili on March 28, 2009, 06:38:57 PM
Quote from: Podpredsednik on March 28, 2009, 05:39:12 PM
Pa probaj drugog misa, taj je verovatno otisao u aut!

I to sam probao
ostaje ti samo fliper ili probaj SPANK!!!!!

daj nemoj me zezati :d...ovo je ozbiljno :D
#62
Helpdesk / Re: Imam problem
March 28, 2009, 06:38:57 PM
Quote from: Podpredsednik on March 28, 2009, 05:39:12 PM
Pa probaj drugog misa, taj je verovatno otisao u aut!

I to sam probao
#63
Helpdesk / Re: Imam problem
March 28, 2009, 04:49:15 PM
Quote from: string on March 28, 2009, 03:29:06 PM
Quote from: vasili on March 27, 2009, 07:10:05 PM
nema ovo veze sa dugmadima...nego kada pomerim mis u levo treba u cod2 u bilo kojoj igrici da se pomori posle 2 sekunde

Lagani reinstall Windows ce pomoci... Nekada je to najbrze resenje. Najbolnije, ali najbrze.


i to sam uradaio
#64
Helpdesk / Re: Imam problem
March 27, 2009, 07:36:38 PM
jednostavno mi zamrzne mis..pa ponowo krene..i posle nekog vremena se sam ugasi
#65
Helpdesk / Re: Imam problem
March 27, 2009, 07:10:05 PM
nema ovo veze sa dugmadima...nego kada pomerim mis u levo treba u cod2 u bilo kojoj igrici da se pomori posle 2 sekunde
#66
Helpdesk / Imam problem
March 27, 2009, 05:36:01 PM
jutros sam upalio komp bio upaljen nekih 3 sata ...i upalio cod2 igrao nekih 2 minuta na bitangama kad problem ....zapucava mis..kako ?..kad ga pomerim levo on posle 2 sekunde ga pomeri..onda 2 problem ugasi se igra i pocinje komp sam od sebe da otvara programe
#67
Community talk / Re: Sta znaci vas nick?
March 27, 2009, 11:08:54 AM
vasil1 znaci najbolji sniperista :)))....ukratko :D
#68
Community talk / Re: Vratio se ;)
January 19, 2009, 11:59:31 PM
Pa stalone nisam bio ovde a nisam se cuo sa vama 7 meseci .....sada sam se vratio i pocinjem otpocetka ;) :awm
#69

Svalerska :D:D:



ovaj 2 sa leve :D:D:
#70
Community talk / Re: podrska za merc$ sifilisa
January 17, 2009, 04:02:44 PM
R.I.P :(
#71
Community talk / Vratio se ;)
January 17, 2009, 01:40:56 PM
Deste bitange...prvo pozdrav za sve moje drugare bitange i da vas pitam jel igrate jos uvek u igraonicama ? :)

Kako ste narode ?
#72
Community talk / Re: zeroissue.vasili frag movie
May 13, 2008, 06:41:43 PM
80.74.160.101:28960

patch 1.5
#73
Community talk / zeroissue.vasili frag movie
May 11, 2008, 02:05:13 PM
pogledajte i dajte komentar :)

http://depositfiles.com/files/5199861
#74
Public serveri / Re: Forum V2.0
March 10, 2008, 08:18:48 PM
Quote from: Podpredsednik on March 10, 2008, 05:54:49 PM
Quote from: string on March 10, 2008, 11:31:21 AM
Quote from: IronC on March 08, 2008, 07:28:16 PM
Eh kako narod mrzi promene....ahhhahahahahaha  :dummy

Vidis kako niko nece da pise... :) Uplasili su se ljudi.....  :-\
Stvarno niko ne pise vec 24h i vise! :)

nevalja tema pa zato..nemozes da se snadjes
#75
Public serveri / Re: Forum V2.0
March 10, 2008, 11:52:20 AM
super je
#76
Community talk / IMA VEZE S MOZGOM
March 07, 2008, 02:39:10 PM
a bitange vidim vas danas u novimana posto se ja svako jutro edukujem sa 24 sata....zanima me ko je VASIL .....capio mi ime :D
#77
Community talk / Koje slusalice koristite?
February 28, 2008, 12:04:50 PM


evo su moje legendarne
#78
Community talk / Jebeni portovi!!!
February 28, 2008, 11:19:47 AM
Quote from: "Laf"ne obracajte paznju Sluzba je samo malo zaostao u razvoju!

hahhhaahhahhaha
#79
Public serveri / PUNKBUSTER - problemi/saveti/update
February 28, 2008, 09:20:24 AM
Quote from: "string"Ja sam nocas update-ovao. Nije me ni jednom izbacio za celo vece.

v 2.057 V1.656 je poslednja verzija.. Ja se iskreno nadam da su sredili. Probajte...

takodje
#80
Community talk / COD4
February 27, 2008, 07:07:55 PM
cod4 ima flag
#81
Community talk / COD4
February 27, 2008, 11:38:08 AM
cod2 je najbolji zbog drugog svetskog rata...cod4 je sranje ali sta je tu je mora se igrati...to je moja najveca  zamerka..
#82
Bitange clan / Trening
February 27, 2008, 10:53:49 AM
ja cu vam odrzati trening za toujane,matmatu,i carentan ako ocete
#83
Community talk / E moje Bitange
February 26, 2008, 10:30:16 PM
to ce sve cika clumsy da banuje :D
#84
Community talk / BITANGE SERVER KLETVE
February 25, 2008, 12:09:39 PM
Quote from: "mean"Da bog da ti clumsy cuvao ledja :wink:

haahhaa
#85
Community talk / T shirt
February 19, 2008, 06:29:43 AM
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
#86
Wars / BITANGE vs ZE-UNIT
February 17, 2008, 03:56:51 PM
Quote from: "string"
Quote from: "vasili"da nije bilo mene izgubi li bi ......jel tako tako je  :D  :D

bravo bitange ...ako vam trebam ponovo javite..tu sam  :wink:

Nista bez tebe Vaso...  8)
tako je veceras sam tu da ih jebem snajperom  :wink:
#87
Wars / BITANGE vs ZE-UNIT
February 17, 2008, 12:42:43 PM
da nije bilo mene izgubi li bi ......jel tako tako je  :D  :D

bravo bitange ...ako vam trebam ponovo javite..tu sam  :wink:
#88
Public serveri / Š tekare - Kamperi
February 17, 2008, 12:14:32 AM
imamo novog stekera SASA mu je nick
#89
Community talk / ZELJE, CESTITKE I POZDRAVI!
February 13, 2008, 09:06:02 AM
sretan ti rodjendan  :wink:
#90
Community talk / Rapidshare
February 13, 2008, 12:03:33 AM
Quote from: "Zver"I ja sam HD manijak, skidam samo HD filmove i serije, a nasao sam i monitor koji ce moci da prikaze 1080p rezoluciju iliti full hd. znaci postacu ponosni vlasnik Samsunga 244t. uglavnom sam filmove skidao sa demonoida dok nije prso. Sada koristim gomilu spoljnih torenata i mnogo mnogo strpljenja.

ja sam ukrao #cenzura# do sledece godine do juna meseca m,uhahahahahahahahaha :D  :D  :D  :D
#91
Community talk / Romeo & Julija
February 11, 2008, 09:25:56 PM
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
#92
Bitange clan / RRD:Rambov Ratni Dnevnik - Part Jedan
February 09, 2008, 11:32:51 AM
kako te ne mrzi da pises toliko
#93
Bitange clan / Gallery - Bitange rodjendan
February 04, 2008, 05:19:16 PM
ja nisam mogao jbg  :(  :(

sledecu put sam tu
#94
Community talk / Torrent sajtovi
February 04, 2008, 05:14:49 PM
nemoj da zaboravis na mene  :D
#95
Bitange clan / 2 GODINE 'BITANGE' KLANA - Gerila bar!
February 02, 2008, 09:16:40 PM
Quote from: "*MTBOX*"
Quote from: "El Muerte"Poceo sam da shvatam...okruzen pichkicama i cinkaroshima - izdani smo!!!!
Napustam formaciju i pokushavam da se probijem, od sada je svaki covek za sebe!!!!Imam mnogo da izgubim, ali sve po cenu da ne ispadnemROZE BITANGA.
Bezim, dezertiram, kasarna je ostala napushtena - ko je i jebe!Ulazim u GAY-RILU trazim svog predsednika koji je uskracen za najvaznijeg coveka zaduzenog da ga zastiti od najezde zlotvora koji mu narucuju pivo!!
E vala nece tako moci! Kako sam ushao ugledam sto gde sve bitange imaju ispod ochiju DIRTY SANCHEZ-a ! Cudan neki obichaj, ali sada mi postalo jasno zasto CAPT.PRICE se nije usudio doci!
Bacam se nashem PREDSEDNIKU za sto i grabim stolicu.Spreman sam.1,2,3 pivo i ja primam sve udarce za njega! U medjuvremenu cujem da je jedna od nezvanichnih bitangi pala od strane zenskog polnog organa! Slava mu! Medjutim mi se jos uvek drzimo!
Na polovini feste izasli smo napolje da se slikamo,celokupna delegacija i nash PREDSEDNIK okruzen najjacim obezbedjenjem jos of JOSIP BROZA TITA koji je izashao na svez vazduh osmatrajuci neke veoma lepe kutije!
Citadel ulece i klizeci se baca na zemlju, osmatrajuci one kutije! DA LI JE TO USTVARI KAMUFLIRANI HUMANI KRUZ!?!?!?
Ja ulecem drugi i osmatram krovice!Shvatam u jednom trenutku - SUNCE TI JEBEM BICE GUSTO !
Kako su svi ostali poceli da se spawnuju u dvoristu za slikanje shvatio sam da smo sigurni.

Slikanje je zavrsheno - prvi upada milache i pokriva za shankom...samo da nije uzeo karabin sunce mu njegovo!
Upadaju ostale bitange i sda smo svi izmeshani - buladetine, bitange....svi smo postali jedno i shvatam da je nasha BUDALETINA ustvari preobrazena BITANGA!
nalet opakih piva se nastavalja - 4,5,6 i ja shvatam da u kafani vishe nikog nema osim pijanog Makarija I Duhana Silnog koji me cudno gledaju  a ja molim boga da su te IZBOCINE NA NJIHOVIM PANTALONAMA USTVARI KLJUCEVI OD LOKALA !!!!!
Pucanje sebi u glavu nema - josh uvek me sluze noge.
Okrenem se i vidim otvorena vrata- IZLAZ !!!
Krecem prema vratima ali zlotvori su modifikovali lokal tako da su se ona pomerala levo-desno non stop kako niko ne bi izaqshao.
Pokushavam da uhvatim momenat - levo-desno-levo-deso .......jebem li ti vojsku pomislio sam !
bacam se napred ali su me vrata fatalno ranila u rame svojim ramom.
Bezim iz kafane , nalazim taksistu koji me zachudjeno gleda dok unezvereno uz velike muke pokushavam da artikulisano izgovorim svoju adresu ulice.
Da nije i ON Nemac- pomislih ?!?!?! "SHULDIGUN?????" "ZURUCK ZEE???"
ili samo "ENKE FLENKE"?
Hvala bogu nije........to je samo bio taxista kojeg sam teshko ranjen i otvoran morao voditi kroz grad objashnjavajuci gde zivim - to je bio najtezi deo moje veceri.
Otvaram oci.....vreme je prelepo...a ja i dalje pokushavam da shvatim odakle ova odeca pobacana na podu dok ovo kucam i ZASTO JA NEMAM NISTA NA SEBI?!?!!?!?!???
marko proveri ti sad posle ovog da nisi posto devojcica ........

on je devojcica..nemoras ga pitati
#96
Public serveri / PUNKBUSTER - problemi/saveti/update
January 31, 2008, 01:22:59 PM
rista oces da ti ja posaljem moj PB
#97
Public serveri / PUNKBUSTER - problemi/saveti/update
January 31, 2008, 01:22:14 AM
Quote from: "ristic"
Quote from: "vasili"
Quote from: "ristic"e sad je poceo, verovatno nakon update koji sam uradio pre nekoliko dana, da pokazuje zasto me je izbacio...sledeci put kad me izbaci, napisacu ovde koji kurac je to

EDIT : evo sta tacno pishe meni

server disconect - ristic Punkbuste kicked player 'ristic' (for 0 minutes)...RESTRICTON : Disallowed program/driver [90003]

citer  :D

brate, sta pricas gluposti... -.-

sta se napalio

nije cit
#98
Public serveri / PUNKBUSTER - problemi/saveti/update
January 30, 2008, 01:37:20 PM
Quote from: "ristic"e sad je poceo, verovatno nakon update koji sam uradio pre nekoliko dana, da pokazuje zasto me je izbacio...sledeci put kad me izbaci, napisacu ovde koji kurac je to

EDIT : evo sta tacno pishe meni

server disconect - ristic Punkbuste kicked player 'ristic' (for 0 minutes)...RESTRICTON : Disallowed program/driver [90003]

citer  :D
#99
Community talk / Pogodite rebus
January 28, 2008, 11:37:27 PM
resenje je moja komsinica  :D
#100
Community talk / Pogodite rebus
January 28, 2008, 07:19:54 PM
ima male dece

muhahahaha
#101
Community talk / Licitacija
January 28, 2008, 04:45:25 PM
ne zeli te niko ...sta licitiras  :D  :D  :D
#102
Public serveri / PAM 2.04 PUBLIC SERVER
January 23, 2008, 06:01:01 PM
Quote from: "El Muerte"
Quote from: "vasili"i + ima snipera :D
koji cemo ukinuti :D
necete
#103
Public serveri / PAM 2.04 PUBLIC SERVER
January 23, 2008, 04:02:11 PM
i + ima snipera :D
#104
Public serveri / PAM 2.04 PUBLIC SERVER
January 23, 2008, 12:49:33 PM
‚aleluja

sada da vidimo kako cete igrati  :D
#105
Bitange clan / 2 GODINE 'BITANGE' KLANA - Gerila bar!
January 22, 2008, 12:42:46 PM
Quote from: "El Muerte"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"
Quote from: "mean"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"ja sam najmadja

Da li  si sigurna :?:

najmladji 100%
Hoces reci : NAJMLADJA 100% !

ti si devojcica ...znamo muerte :D