News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Veterani Klan

Started by 93deki, June 06, 2009, 08:02:18 PM

Previous topic - Next topic

93deki

 :rnr :rnr Prestavljam Veterani klan  :rnr :rnr

web:  http://veterani.noadsfree.com/index.html
Xfire: http://www.xfire.com/communities/x77777777/
Tim:Veterani-KECHER
       Veterani-Dekira
       Veterani-ScarFace
       Veterani-Iperator
       Veterani-macak mance
       Veterani-Ganryu
       Veterani-FlameBoa
       Veterani-AlexTG
       Veterani-Beast
       Veterani-Ciba
       Veterani-Codar@
       Veterani-Flap Jack
       Veterani-GOGI
       Veterani-GraWeR
       Veterani-IvAn
       Veterani-Johnny
       Veterani-Mangento
       Veterani-nyxe!
       Veterani-Premier
       Veterani-ris
       Veterani-!SniperCreW
       
Nasi Serveri :peace:

Veterani BAZA Server IP:217.79.190.156:28905
Veterani D-DAY Server IP:80.249.173.154:29002
Veterani WAR Server IP:78.159.99.144:28900
Veterani WAR 2 Server IP:87.229.7.190:28991




TOLIKO OD NAS  :flag_of_truce :flag_of_truce


Skelety

samo predjite na 1.3  :wink:

93deki


VIP.er


* ThE JoKER *

sta vam znace zvezdice,tj broj istih?  :D

Skelety


spdR

ja i dalje ne mogu da shvatim da ima igraca na 1.0
pa na tim publicima su komentari : gle ovu budalu,nema cheat
igrao sam cod2 od 1.1 patcha na netu,i uvek sam se "azurirao" kao i vecina
ne razumem i dalje igrace sa 1.0
....

$tring

Quote from: sp1deR on June 07, 2009, 07:21:48 PM
ja i dalje ne mogu da shvatim da ima igraca na 1.0
pa na tim publicima su komentari : gle ovu budalu,nema cheat
igrao sam cod2 od 1.1 patcha na netu,i uvek sam se "azurirao" kao i vecina
ne razumem i dalje igrace sa 1.0
....

Ni meni nije jasno sto ljudi igraju 1.0 cod2?  :ne_razumem

* ThE JoKER *

Quote from: Skelety on June 07, 2009, 07:02:52 PM
jacina igraca :D
haha,verovatno  :D
Quote from: string on June 07, 2009, 08:07:50 PM
Quote from: sp1deR on June 07, 2009, 07:21:48 PM
ja i dalje ne mogu da shvatim da ima igraca na 1.0
pa na tim publicima su komentari : gle ovu budalu,nema cheat
igrao sam cod2 od 1.1 patcha na netu,i uvek sam se "azurirao" kao i vecina
ne razumem i dalje igrace sa 1.0
....

Ni meni nije jasno sto ljudi igraju 1.0 cod2?  :ne_razumem
simply no evolution for some....

spdR

ja sam pre mislio da su ti ljudi zaostali ili ne prate novosti xD

spdR

A 1.3 se ne igra na cracku mozda,rofl ?
Samo komentarisem,jer ja vas ljude ne razumem :)

dexnsk

Omg kakve veze ima verzija igre i org server???

Ko da je bitna verzija crack i org postoji na svim verzijama bar se nadam da je tako na toj vasoj...

Skelety

pa na 1.0 ima dosta srpskix clanova :) te hrvatskih bosanskix,crnogorskix

spdR

A pazi ovako.Ima dosta EX-YU clanova i to je ok (iako IH NEMA,NE PRICAM NAPAMET,znam jer mi retard drug iz razreda igra na 1.0).Ima gomila haxova.N E MA PUNKBUSTERA ! cheatovi se mogu pokrenuti i preko konzole.IMA MILION BUGOVA.NIJEDNA !!! LIGA SE NE IGRA NA 1.0.
Na 1.3 ima i crack i org servera.Treba da nabrajam dalje ???? Po meni su ti koji igraju na 1.0 ili zaostali,ili cheateri,ili nhf ali retardirani :D
necu nikog da vredjam samo se ischudjavam o_O


za kraj,svi na 1.3....mislim ono,igra stara 4 god,patch 1.3 vec tu 3 god a ima jos igracha na 1.0 :S (ZA ORG key jos i mogu da razumem)...
a\l za ovo NIKAD....
hf

Skelety

ja imam obe verzije na 1.0 jeste uvek ima ceatera ! ali ja samo igram na svojem serveru na 1.0 sto imamo :)

93deki



Zver


STEK

teska srca presli na 1.3.... :ne_razumem

stewzoR