more admins, low haxors

Started by cowex, June 10, 2014, 09:10:41 PM

Previous topic - Next topic

cowex

Pozdrav drugovi,
U poslednje vreme svedoci smo naglog porasta cheatera kako na garage serveru gdje pola igraca koristi hax, tako i u poslednje vreme na SD ja mislim da nemate dovoljno aktivnih admina koji bi to rijesili, inace ce server "propasti".

Fox.

Sto se tice garaze uvjek ima admina ja i vai smo tamo skoro uvjek cim dodje neki rjesimo ga a SD ne znam.....

Sent from my LG-E460 using Tapatalk


nobe`pd

nek si i ti nesto pametno napisao cowex :D za sd server si u pravu da nema dosta admina a u zadnje vrijeme bas puno haxora. jbg valjda ce dati jos nekome rcon da ne moram cube-ta stalno smarti.  :)

Ci_vodarbord

Covex je u pravu. U zadnje vreme se stvarno svasta desava na serverima. Gomila nemača pojma se povampirila i smaraju raju.
Malo je admina. Dajte npr. Nob3 rcon, on je non stop tu. Ima tu jos nekoliko igrača koji mogu da srede s(r)tanje na serverima.

domohomo


password

 :drinks2 dajte domohomi rcon, on je uvek tu na forumu  :fighting:

Vennoxia

Quote from: password on June 11, 2014, 01:50:02 PM
:drinks2 dajte domohomi rcon, on je uvek tu na forumu  :fighting:

ahahaha pa da se zale ljudi na njega kad upali :p :p

P!ck 'n roll

Quote from: domohomo on June 11, 2014, 01:43:10 PM
Naziv teme....
E jbg sada, nije jos dosao do tog casa engleskog :) low-less isti k... :) :) :)

cowex

mislim da nije vreme za zezanciju, po ovom pitanju se treba ozbiljno pozabaviti ili serveri odose u pm

domohomo

Meni je upaljeno non stop, za razliku od nekih šta povremeno udaraju... A cowex, lako ćemo mi za servere, ali tko se tobom pozabavit?
User is on moderator watch listWatched
Ups, netko već je...

cowex

Quote from: domohomo on June 12, 2014, 03:35:38 PM
Meni je upaljeno non stop, za razliku od nekih šta povremeno udaraju... A cowex, lako ćemo mi za servere, ali tko se tobom pozabavit?
User is on moderator watch listWatched
Ups, netko već je...
Nekontam sta to znači, a domo nemoj se sam odavat dobices bananu :D

Vennoxia

Quote from: cowex on June 12, 2014, 04:31:05 PM
Quote from: domohomo on June 12, 2014, 03:35:38 PM
Meni je upaljeno non stop, za razliku od nekih šta povremeno udaraju... A cowex, lako ćemo mi za servere, ali tko se tobom pozabavit?
User is on moderator watch listWatched
Ups, netko već je...
Nekontam sta to znači, a domo nemoj se sam odavat dobices bananu :D

E moj cowex.....

cowex

Jos nista ne preduzimate, a haxori haraju serverom.
http://prntscr.com/3s4zlz  uslikano danas u 18:56

domohomo

Quote from: cowex on June 12, 2014, 07:58:04 PM
Jos nista ne preduzimate, a haxori haraju serverom.
http://prntscr.com/3s4zlz  uslikano danas u 18:56
+1

cowex

Quote from: cowex on June 12, 2014, 07:58:04 PM
Jos nista ne preduzimate, a haxori haraju serverom.
http://prntscr.com/3s4zlz  uslikano danas u 18:56
Ali da nevolja bude jos gora koriste tuđa imena. http://prntscr.com/3s5suf uslikano danas ~19:30

Strajdzo

Quote from: cowex on June 12, 2014, 09:14:12 PM
Quote from: cowex on June 12, 2014, 07:58:04 PM
Jos nista ne preduzimate, a haxori haraju serverom.
http://prntscr.com/3s4zlz  uslikano danas u 18:56
Ali da nevolja bude jos gora koriste tuđa imena. http://prntscr.com/3s5suf uslikano danas ~19:30


nesto bas slabo ima na SD admina od kada je viljuska otiso brt...

Ci_vodarbord

http://prntscr.com/3sceal

"Pozajmljuju" moj nick jer ih blokam kada nema admina.
;)

P!ck 'n roll