News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

<<TiT@nS>>

Started by SOLID, December 08, 2008, 10:05:42 AM

Previous topic - Next topic

SOLID

Da evo nas... :spiteful



Juhuhihi
Energy
STEK
Solid Snake
Lider
Lang
Axwell  
STASH  
Kolega
Labello
WOo3ca
Bibi
Coyot
DzoNN
Labello
Sn4k3
Valjda nikog nisam zaboravio.....

Poz od mene....
zz

Lider

Kad naucite da igrate javite se :wink:  :rofl :rofl    :party2

BaNaNaMaN


SOLID

Quote from: Lider on December 08, 2008, 08:09:54 PM
Kad naucite da igrate javite se :wink:  :rofl :rofl    :party2

Lideru ajd u klan.................. :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

Lider

Quote from: SOLID on December 09, 2008, 08:33:55 AM
Quote from: Lider on December 08, 2008, 08:09:54 PM
Kad naucite da igrate javite se :wink:  :rofl :rofl    :party2

Lideru ajd u klan.................. :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo
Hvala na ponudi ali za sada mi se neda mijenjati klan, iako je ovaj moj propao. Mozda u skorijoj buducnosti, ako me budete htijeli ;D ;D  :ziveli  :ziveli  :party2

SOLID

Quote from: Lider on December 09, 2008, 04:42:19 PM
Quote from: SOLID on December 09, 2008, 08:33:55 AM
Quote from: Lider on December 08, 2008, 08:09:54 PM
Kad naucite da igrate javite se :wink:  :rofl :rofl    :party2

Lideru ajd u klan.................. :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo
Hvala na ponudi ali za sada mi se neda mijenjati klan, iako je ovaj moj propao. Mozda u skorijoj buducnosti, ako me budete htijeli ;D ;D  :ziveli  :ziveli  :party2
;D ;D ;D :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3
:ziveli :ziveli

BaNaNaMaN

#6
koji ce nam noob ;D ... lider odigraj jos nekih stotina sati pa nam se javi da   :awm :camper... salim se dobar si ko zemlja treba te gaziti :rofl :rofl :rofl

SOLID

#7
                         <<TiT@nS>>
                                                                           P   ositive attitude
                                                                           R   espect
                                                                           I   ntegrity
                                                                           D   edication
                                                                           E   xcellence




Lider

Quote from: BaNaNaMaN on December 09, 2008, 06:41:06 PM
koji ce nam noob ;D ... lider odigraj jos nekih stotina sati pa nam se javi da   :awm :camper... salim se dobar si ko zemlja treba te kaziti :rofl :rofl :rofl
Ma najjaci sam, najjaciiiiiiii  ;D ;D  :ziveli :ziveli  :party2

TaZa


zOn4|Tony

Ma lider je legenda, kad si snjime sam 1vs1 najbolja odluka bi bila ova  :suicide jer bi te inace  :awm

Lider

Quote from: zOn4|Tony on February 15, 2009, 12:13:27 AM
Ma lider je legenda, kad si snjime sam 1vs1 najbolja odluka bi bila ova  :suicide jer bi te inace  :awm
:hat :hat :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :ziveli

Staljin

ma svi su ok,nema losih rijeci,sam mi Stek nesta steka    :spiteful

husky

Pohvala Titansima za aktivnost u 4. mjesecu na SD i uzorno vladanje.

Zauzimate 4 od 6 prvih mjesta po odigranim partijama. Axwell, Popeye, Stek i Lider.

http://217.26.75.58/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=bitangesd200904.php&sort=games&order=DESC

Al tko su uopce ti Titansi?  :tease

STEK

husky?????  :shok
ma samo da potvrdim http://www.gametracker.com/server_info/217.26.75.58:28963/
 
inace hvala HUSKY..... :worth :worth :worth

SOLID

Quote from: husky on April 30, 2009, 01:30:22 AM
Pohvala Titansima za aktivnost u 4. mjesecu na SD i uzorno vladanje.

Zauzimate 4 od 6 prvih mjesta po odigranim partijama. Axwell, Popeye, Stek i Lider.

http://217.26.75.58/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=bitangesd200904.php&sort=games&order=DESC

Al tko su uopce ti Titansi?  :tease
Dobro da se neko seti nas :D

Lider


SOLID

Mozda Spartancev ker...... ime mu je Astor  ;D :ne_razumem

*SPARTANAC*

Quote from: SOLID on April 30, 2009, 01:51:38 PM
Mozda Spartancev ker...... ime mu je Astor  ;D :ne_razumem
:rofl :rofl :rofl :rofl  :happy
Moj hus voli titanse xD svaki put kad ga setam uvek vam poslaje pozdrav. :hat ;D

SOLID

Quote from: *SPARTANAC* on April 30, 2009, 03:11:57 PM
Quote from: SOLID on April 30, 2009, 01:51:38 PM
Mozda Spartancev ker...... ime mu je Astor  ;D :ne_razumem
:rofl :rofl :rofl :rofl  :happy
Moj hus voli titanse xD svaki put kad ga setam uvek vam poslaje pozdrav. :hat ;D
;D

husky

Popisa se tamo di je STEK kempo.  ;D

STEK


zlenzlla

Quote from: BaNaNaMaN on December 09, 2008, 06:41:06 PM
koji ce nam noob ;D ... lider odigraj jos nekih stotina sati pa nam se javi da   :awm :camper... salim se dobar si ko zemlja treba te gaziti :rofl :rofl :rofl
:rofl :rofl :rofl

Ovde sve neki nastrani.  :rofl

Ma ovi Titansi veze nemaju. Bananaman se mora najesti krem bananica pre svake igre (ne znam jeli to cheat ili sta), a Zmijuga samo gmize po mapi. Ja se nekada prepadnem da necu, nedaj Boze, stati na njega.  :rofl :rofl :rofl

BaNaNaMaN

bas lepo sto setio neko nas :yahoo, ja sad nisam trenutno aktivan, ali kad se vratim ima da vas sve :icon_bad: po redu  :mahanje :mahanje

Lider

Quote from: BaNaNaMaN on May 03, 2009, 02:58:48 AM
bas lepo sto setio neko nas :yahoo, ja sad nisam trenutno aktivan, ali kad se vratim ima da vas sve :icon_bad: po redu  :mahanje :mahanje
Low  :party2

zlenzlla

Quote from: BaNaNaMaN on May 03, 2009, 02:58:48 AM
ja sad nisam trenutno aktivan, ali kad se vratim ima da vas sve :icon_bad: po redu  :mahanje :mahanje


Apsistencija, celibat, right hand...? Sta je u pitanju?  :rofl :rofl :rofl

SOLID


Stash

Hahaha, dosada me savladala dom, pa sam napravio ovo, ahahahahah:


ugly.fender

Quote from: Stash on January 24, 2010, 07:20:55 PM
Hahaha, dosada me savladala dom, pa sam napravio ovo, ahahahahah:

Stash barabo....   svaka cast  :hat   ...   kreativnost je mama

STEK

ruzan ti je ovaj doberman...stavi mog kera kad te dosada ubi!!!

Stash


dexnsk


SOLID

Hahahahhahhah bravo Stash care  hahaha   :super

darkbgd

i tako... sve je bilo lepo bajno sjajno... i onda udje LIDER  i sve pokvari :yahoo :)