MOLBA ZA UNBAN

Started by cowex96, June 14, 2013, 11:18:58 AM

Previous topic - Next topic

cowex96

Svi nikovi korisceni u igri: cowex
Klan: za sad nemam klan
Starost:17 god.
Mesto:Teslić
Drzava:BiH
Xfire:cowex96
Moguci razlog za BAN: spamanje( bindo sam da regam za klan)
Razlog za UNBAN:ako mi date drugu sansu necu vise spamat( bicu dobar), ako moze i unban i sa ts ne znamsto sam tamo banan !!!HVALA

vd|cube(im)

Imaš velik ping lagaš i teleportiraš se po mapi. Spamaš bez prekida svojim bindovima. Skinut ću ti ban, ali prvo sranje nema više unbana.

P.S. Ban IP-a na serverima vrijedi i za TS, tako da znaš kako ćeš se ponašati ubuduće na serveru.  :stoner:

domohomo


vd|cube(im)

Nema moj Domo ni jebeno hvala od ove današnje mladosti.  :stoner:

cowex96

HVALA VAM SVIMA I NECU VISE SPAMAT

domohomo

Evo vidiš, spasio sam jednu mladu dušu!