News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

GTA V

Started by stewzoR, September 11, 2013, 03:56:11 PM

Previous topic - Next topic

stewzoR

Jel se iko sprema za predstojeci hit?

Hitman


stewzoR

Ja se iskreno plasim sta ce biti s PC verzijom,jedni kazu da je nece uopste biti,a malo mi ne stima to da Rockstar ne objavi ovakav hit za PC,a s druge strane ,kazu bice PC verz. ali tek sledece godine...

Hitman

di nece biti kad su zaposlili programere za konverziju igara na pc. jedino sto nisu naglasili za koju igru su ih zaposlili.. vjerojatno ce biti red dead redemption i gta5.

Vennoxia

Quote from: Hitman on September 12, 2013, 07:56:34 PM
di nece biti kad su zaposlili programere za konverziju igara na pc. jedino sto nisu naglasili za koju igru su ih zaposlili.. vjerojatno ce biti red dead redemption i gta5.
Izlazi sigurno za PC,samo se nadam da ce uskoro. :)

Belick

Kao prvo treba imati masinu za ovo...

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Belick on September 13, 2013, 02:18:51 PM
Kao prvo treba imati masinu za ovo...

Nije nesto zahtevna igra. Ni blizu zahtevnosti Battlefield-a.
Isto i ova igra nece moci na XP. Sve nove koje su malo zahtevnije, ne moze XP da podrzi, a verovatno uskoro i sve ostale koje budu izlazile.

Hitman


Haki

Par luđaka se sastalo i zaključilo da na balkanu nema foruma o gta serijalu, te je bilo par svađa na raznim forumima kako im nitko ne odgovara na pitanja, kako neki imaju problem s igrom, misijom itd, a svi pišu u 1 temu pa se na kraju otvorio http://gta-balkan.com Sutra se počinje sa reklamiranjem na 4 samp servera,12+ klanskih stranica i po raznim balkanskim forumima.