News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Paintball!!!

Started by ' k e r r, March 01, 2013, 06:53:11 AM

Previous topic - Next topic

' k e r r

Drugari dali ste za??
da se organizujemo za Paintball!  8) Kad malo otopli!
Ja idem svake godine sa drushtvom i mogu vam reci mnogo je dobar trip!
Call of Duty uzivo  :super
Daj da skupimo jedno 20,30 ljudi i da odemo u pravi rat i mnogo dobru zejebanciju! :)

vasili


Herbalisam

Racunajte na nas nekoliko iz Drunk P3opl3 da vam pokazemo kako se puca i da vidite kako ja lagujem uzivo :D

Stekara_1

sa ćorcima nije zabavno ...