News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Bitange na RTS-u! Glasajte! :D

Started by Citadel of Pain, June 05, 2012, 12:55:05 PM

Previous topic - Next topic

Citadel of Pain

Dakle, nase bitange String (vokal) i Robika (bubanj) nasli su se na Jelen Top 10, gde su zasluzili prvo mesto pa Vas molim sve da ispravimo ovu nepravdu i svi kliknemo na Grate...min posla, registracija nije potrebna...


http://www.jelentop10.com/toplista/

Ko ne glasa lowara!  :icon_grrr:  ;D



DexonDee


Ninja_dragon

Skromna podrska od mene :)

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2



c0C0


Jacⱪ Sparroⱳ™


Grave


VaiiiVaiii

#8
not bad ...not bad at all
voted on all browsers(It is exactly 3 vote)

Citadel of Pain

Thx ekipa!  :clapping

Ajmo jos bitange!! dok ne padne bajaga!!  ;D

$tring

Yeah,yeah ajmo bando....  :punk :stoner: :rock3   ... hvala svima koji su glasali....

c0C0

Quote from: $tring on June 05, 2012, 10:13:19 PM
Yeah,yeah ajmo bando....  :punk :stoner: :rock3   ... hvala svima koji su glasali....
Pitanje :) je li ima neko ogranicenje na glasanje ? Npr. Ako s iste IP adrese dode vise  glasova za vas . Posto mogu bez problema glasovati koliko treba .

MakiMDSS.rs

Gledao i spot mogu samo reci da je stringonja lud do bola :) nisam ljubitelj takve vrste pesama ali glasao jesam :)

Kordoba


pick n roll

glasao i sherovao frendima na fb da glasaju. Srecno

Srba

Hahaha, kakva fora, glasao sam i preko vrljavog IE  :ziveli

Darko


SALTSTONE


VIP.er



domohomo


Zver

Domo pali ko golf II dizel na Bjelašnici !

domohomo

Š ta ja olinjali?  :icon_grrr: Ovaj pali, vidiš da ga je spammer naloоio :omg: