DOKLE VISE KURCENJE ADMINA!!!!!!!!!!

Started by DS, November 25, 2011, 06:24:24 PM

Previous topic - Next topic

DS

zasto si me kick kad sam ti dao HS,ti mislis da je to hax ali jednom sam vec probao samo sam te ranio i sad sam ti dao HS...citiram  jaoj hs :D KRASIC-sad ces dobiti kick zbog cega i zasto pitam??????? evo video od koga sam video taj potez http://www.xfire.com/video/4c70de/

I da napomenem da sam tako kill i nekog iz NOZ klana.....

NOVA PRICA vizana za  moravski vuk zajvec

igrali smo na sd i Zajcev je poceo da sere psuje itd reko sam mu cuti vise i neseri durugima za hax kad je tebe izbacio AIM BOT  poceo si da se pravdas daj ss itd  i na tu pricu nadovezao se THCF i nakon par minuta dobili smo kick 4 PUTA (nisamo mu nista opsovali ) THCF-ZASTO KICK ZBOG CEGA ZAJVEC-JER SI MI LEP     IMA SLIKU THCF I OVDE SE PITAM ZASTO KICK
:icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:

Zajcev

 ovako

1: Kome sam i sta opsovao??? (posto nisam psovao napisao sam kako neke ljude kenja na serveru,zato sto je bacio bombu bzvz..)
2:ja nemam rcon od SD,neka ToTo potvrdi.
3:Sta cu kad si mi lep. :bye2

DS

ne nista nikome nismo psovali ali si ti poceo nesto da kenjas hax lowe itd za za kick nez ko je ti si rekao nekom da nas kika

DS

da bacio sam bombu kill sam 3 i ti si poceo da seres joj kakao neke ljude sere na serveru itd

$tring

Hajde sad ja tebi da objasnim par stvari...

1.Izuzetno je nekulturno pisati naslove topica koji sadrze mali milion uzvicnika i time svojoj temi davati ne znam kakav znacaj.
2.Kaze se : 'dobar dan gameri, ja sam novi na forumu a igram se na vasim serverima i imam problem.'
3.BITANGE serveri nisu opste dobro, nego su u PRIVATNOM VLASNISTVU i igranje na njima je privilegija, a ne pravo.
4.Ako imas neki problem, onda se to ljudski lepo i kulturno objasni.
5.Smajliji su tu da se stavljaju jedan po jedan. nista ne znaci 10 smajlija jedan za drugim.

Uopste nisam do kraja procitao tvoj post, posto me i ne zanima. Mozda si i u pravu sta god pisao, ali kada vidim ovakav naslov topic-a, kulturu obracanja i pisanja - odustajem.

Snalazi se kako znas...

LOCK.