Ja nisam citer

Started by PsiHoman, June 05, 2008, 12:47:38 AM

Previous topic - Next topic

PsiHoman

Danas(4.juna)su me neki optuzivali da sam citer samo zato sto sam po prvi put u zivotu igrao dobro :doc :doc >:(.Kazu da vidim kroz dim itd.Ovo se ne odnosi na njih i nadam se da se nece ljutiti  a oni ce se prepoznati .Ali ja sam ipak samo 96.god i odakle meni citevi.Niko mi ne veruje da nisam citer.Ja ne znam koj im je k.... :down :down ;D ;D

PsiHoman

 A da ja sam David Guetta

Alekre

Pa sto si se usr'o i dosao ovde da se zalis :D Eeee, kuronjo. Samo igraj i uzivaj.

[WC]=CyClops=

Quote from: PsiHoman on June 05, 2008, 12:47:38 AM
Ali ja sam ipak samo 96.god i odakle meni citevi.

Ovo je najbolji alibi na forumu!

:hmm, da, da imaš pravo, odlično je bilo te 96. godine. Super berba groоđa za još bolje vino, dakle 100% nisi čiter ako si 96. godište :D

Molim predsjedniče da ga primite u budaletine jer je pokazao da ima dovoljno smisla za humor da bude u vašim redovima  :ziveli

potpredsednik Rambo

Potpredsednik predsednistva Budaletina
Kabinet potpredsjednika
Po volji njegovoj i u ime naroda
ODBIJENO!

Podpredsednik

Uze mi rec iz usta, pa i ja sam bio jedan od onih sto te je optuzivao.
Evo i situacije iz koje me je ubio, mapa je Toujane, prepoznacete o kom delu mape se radi, nacrtao sam pravac u kom sam se kretao i odakle je on pucao, zasao sam metar i nesto iza zida kad sam ubijen a nalazio sam se u gustom dimu!

Alekre


PsiHoman

nije bilo bas tako jbt ali stvarno nisam imao jeb... cit jbt 8| 8| 8|

Darko

Sine nemoj da psujes, ipak si ti samo 96. godiste...

Da, a psovke si naucio je li?  :-\

PsiHoman