News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mozete me zvati Tasmara :D

Started by Tasmara, January 28, 2011, 04:50:13 PM

Previous topic - Next topic

Tasmara

Razlog:
(00:04:17) Staljin: hdk
(01:13:32) Tamarifa: gaduraa
(10:06:41) Alek: :warning:
(10:30:08) HyDroxZ: radi li x fire?
(11:37:06) Alek: radi...
(14:02:13) clumsy: hello!!!
(14:18:27) jape: szia !
(14:38:00) ToTo: des celavi, jesi ziv jbt :P
(14:41:18) Jack_Sparrow: yo klamzi :)
Ja ovo u shoutboxu nisam pisala,ne znam da li se neko ( moguce Stewan ) sprda sa mnom ili ne, ali ja se preregistrovah  :yes

Spinx!!

Quote from: Tasmara on January 28, 2011, 04:50:13 PM
Razlog:
(00:04:17) Staljin: hdk
(01:13:32) Tamarifa: gaduraa
(10:06:41) Alek: :warning:
(10:30:08) HyDroxZ: radi li x fire?
(11:37:06) Alek: radi...
(14:02:13) clumsy: hello!!!
(14:18:27) jape: szia !
(14:38:00) ToTo: des celavi, jesi ziv jbt :P
(14:41:18) Jack_Sparrow: yo klamzi :)
Ja ovo u shoutboxu nisam pisala,ne znam da li se neko ( moguce Stewan ) sprda sa mnom ili ne, ali ja se preregistrovah  :yes

? ne mi jasno

Mi imamo jednu Tamaru samo for budaletina na cube  :D

Tasmara

Ic mi Spinxe  ;D
Samo poslednjih par dana mi crash-a mozilla kad sam na forumu,pa onda neko koristi moj username u shoutbox-u ...
Napravih sebi novi account,a vama bitangama ostavljam da provalite o cemu je rec ...
Mozda sprdacina obicna,mozda mi je haxan profil,ne znam ,ja sebi stvorih novi account ... :)

Spinx!!

Quote from: Tasmara on January 28, 2011, 04:56:03 PM
Ic mi Spinxe  ;D
Samo poslednjih par dana mi crash-a mozilla kad sam na forumu,pa onda neko koristi moj username u shoutbox-u ...
Napravih sebi novi account,a vama bitangama ostavljam da provalite o cemu je rec ...
Mozda sprdacina obicna,mozda mi je haxan profil,ne znam ,ja sebi stvorih novi account ... :)

mozes samo ostaviti stari username koji ti je ili mi daj preko x fire epa cemo resiti sve nije problem

stewzoR


Tasmara


stewzoR


vd|cube(im)


Tasmara

hahahahaahhaah al koji si ti lik,ja ne verujem ...
Imas pivo od mene za ovo,stvarno  :drinks2

AlekSerbia

I ? kako da te zovemo sad ..Tasmara...Tamara...ili jednostavno KRME! :D

SALTSTONE

Quote from: Alek on January 28, 2011, 07:38:43 PM
I ? kako da te zovemo sad ..Tasmara...Tamara...ili jednostavno KRME! :D

Krme +1  , .... bas lepo ime   :tease

Tasmara

Moze Krme,moze kako god,samo nemojte Przenica  ;D

clumsy


ToTo

Moze Krme, ali ni Gadura nije lose  :spiteful

Clumsy, a da upalis xf nekad  :||

olo-sh

IMA KLAMZI CENTRALNO GRIJANJE NETREBA DA PALI FAJER

Stekara_1

Gadura, to ti najbolje pristaje :)