News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Rambo 5

Started by DiDaN, November 24, 2009, 09:19:16 PM

Previous topic - Next topic

DiDaN

Upravo je javljeno iz staba da smo dobili jos jednu Budaletinu od 4 i kusur kila,tj Rambo je ponovo postao tata,sto znaci treba  da kupi jos vece platno za projektor..............OD SRCA CESTITKE NEK JE ZIV I ZDRAV 100 GODINA :hat

:drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2

zlenzlla

Ooooo cesktitke Rambo. Neka je zivo i zdravo. Jeli djecak ili djevojcica?  :drinks2 :drinks2 :drinks2

PS: mora da uskoro izlazi film Rambo 5.  :whistling

Coyot

Aj nek je sa srecom  :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2

Lider

Cestitam Rambo, neka je ziv i zdrav i kad odraste da ne ide u ulicu na Matmati!  :acute
:ziveli

STEK


clumsy

cestitam!!! treba ramba predloziti za narodnog heroja!!!  :worth

Citadel of Pain

Jupiiiiiiiiii  :clapping2  :clapping  :yahoo

Zver

Rambo pravi svoju jedinicu, nije to za potcenjivanje.

Rambo, hvala što se brineš za prirodni priraštaj naše zemlje, TI SI MOJ IDOL.
:worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth

El Muerte

To Rambo legendo !
CESTITAMO !!!!!  :super :clapping2  :yahoo :ziveli :hat :party2 :scenic :tongue2 :tease2 :tease

Erwin König

Zvoni meni mobilni sinoć negde između goveđe supe i jagnjetine, kad ono na mobilnom piše "Rambo - Drago". I javim ti se ja tako kad imam šta da čujem... Još jedno... Nemam reči... Rambo = CAR

Nek nam mali mali Rambo bude оiv i zdrav.


Puno pozdrava,

Erwin i  Königica

komara

Quote from: Zver on November 25, 2009, 01:41:03 AM
Rambo pravi svoju jedinicu, nije to za potcenjivanje.

Rambo, hvala što se brineš za prirodni priraštaj naše zemlje, TI SI MOJ IDOL.
:worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth
Ha Ha CESTITAM sve najbolje!  :super

$tring

Juhu!!!!! :) Jos jedna mala bitanga... htedoh reci, budaletina....  :flag_of_truce

potpredsednik Rambo

hvala na lijepim zeljama i cestitkama dobri moji.  :-* :-*
eto, gospodja rambo je opet odlucila da me iznenadi i zapocne pocetak porodjaja taman sto sam se vratio sa terena.
nakon izvidjanja od sat vremena akcija zapoceta u 19:12.
Zestokim naporima nasih snaga akcija okoncana u 19:30.
Familija rambo se jos jednom zahvaljuje svima i odosmo da se spremamo na coporativnu posjetu betaniji uz forsiranje prednjih vrata i diverzantskim napadom na pozadinu facility-ja.

muschmule


Tomo_SU


VIP.er


GuRuGeoRge

Congratulations !!!!  :super :mahanje

spdR

au lideru ti si bas opsednut tom ulicom na Matmati :P  :tease ;D

IronC

AHhahah bravo...jako hrabro samo napred...neki jedva jedno ti pravis war ekipu :) svaka cast, cestitam !  :drinks2

tihi


Cestitke rambo samo tako (zanima me dali ce i nasa deca da pikaju COD 2 )

m.shadows


Lider

Quote from: tihi on November 26, 2009, 11:28:14 AM

Cestitke rambo samo tako (zanima me dali ce i nasa deca da pikaju COD 2 )
E to i mene zanima vec neko vrijeme. Dolazi generacija djece, a kasnije i odraslih osoba, koji ce moci da vide sta su njihovi ocevi i majke radili na Internetu. Mozda za 20-ak godina Rambo number 5 bude gledao ove postove........... Da se zapitas  :)
:ziveli

Crusader


budaletineGandi

svaka cast druze cestitam