News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Skelety

#1
Vaš klan / Re: KOMUNISTI Klan
October 10, 2009, 06:10:37 PM
ctf,ok ali zasto onda ide ctf na serveru?
#2
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: T:Ukraden aparat
September 12, 2009, 11:34:27 AM
Quote from: *SPARTANAC* on September 12, 2009, 02:51:02 AM
Quote from: Skelety on September 11, 2009, 01:06:50 PM
predlazem da prati na limundo.com dosta je prodaje ukradene stvari i tako tix sitnica
Care ovakve stvari se ne prodaju tamo tako javno, nego na crnom trzistu. Nije to mob pa da ga prodas gde oces.

hmm,nista nije cudno...
#3
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: T:Ukraden aparat
September 11, 2009, 01:06:50 PM
predlazem da prati na limundo.com dosta je prodaje ukradene stvari i tako tix sitnica
#4
Call of Duty 2 / Re: Problemi sa modovima
September 07, 2009, 10:14:41 AM
de bash nadje ovaj  cp :) od new edition server ... Serveri locirani u Portugalu :) a firma iz cro :) :tease
#5
ceater ^^^
#6
Public serveri / Re: LAG...?
August 27, 2009, 02:29:51 PM
Quote from: Zver on August 27, 2009, 12:38:18 PM
Mozda ti je pomoglo, ali garant nemas quad/4gb/4870
Amd 4000+
asus m2n
4gb ram ddr2 667
#7
Public serveri / Re: LAG...?
August 27, 2009, 11:45:48 AM
Quote from: Zver on August 27, 2009, 11:23:37 AM
Pa ljudi nema to apsolutno nikakve veze sa hardverom, zar ne vidite da covek ima quad/4gb/4870, to je masina na kojoj cod2 na 250 fps i full hd rezoluciji nikada nece ni stucnuti.

ADSL 100%, to sto radi kod nekoga dobro a kod nekoga lose, pokazuje samo stanje infrastrukture.
:scenic jbg meni ovo pomoglo :P
#8
Public serveri / Re: LAG...?
August 27, 2009, 09:28:31 AM
evo ja sam imao neko vreme proglema uzasnim lagom i sa fps-om dok nisam naleteo na jedan programcic koji izgasi sve stvari na kompu koje nisu potrebne dok igrash igriciu,izuzetno dobar program skinite ga!
Download >>>
http://www.speedyshare.com/411560722.html
#9
Helpdesk / Re: Proglem sa serverom
August 25, 2009, 08:07:56 PM
Quote from: M. sHaDoW$ :) on August 25, 2009, 04:09:41 PM
Quote from: Skelety on August 25, 2009, 03:42:37 PM
evo teo sam napraviti server rifle and sniper sa svim sniperima i da svi moze uzimati al imam proglem sa jednom puskom koje nema na rcon tolsu za izgasiti a to je nemacki gewner sa sniperom ?? kako to ugasiti? molim pomoc
1.Po meni nemoj pravit server,svima ce biti los ping i laggace...
2.Jesi probao skinuti sniper and rifle mod?To bi trebalo da radi a da nema gewer...valjda  ;D
sve modove sto sam skidao ima ta puska
#10
Helpdesk / Proglem sa serverom
August 25, 2009, 03:42:37 PM
evo teo sam napraviti server rifle and sniper sa svim sniperima i da svi moze uzimati al imam proglem sa jednom puskom koje nema na rcon tolsu za izgasiti a to je nemacki gewner sa sniperom ?? kako to ugasiti? molim pomoc
#11
Prodajem N96 Nokia Clone

2 Gb Memoriska MicroSd+55 MB MicroSd
2.2 Piksela kamera
Radi sve
2 Baterije+Punjac!


Cena Po Dogovoru!
#12
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: Prodajem Korg Pa 80
August 21, 2009, 02:19:37 PM
slicice ako moze
#13
Hardware & Software / Re: Pomoc oko Joomle :)
August 19, 2009, 08:42:44 PM
piksa da ovo sve moze na 1.0 jomli uvek bi ti pomogo ali ja se ne razumem u 1.5 i to dobro znash :)
#14
ima,desni klik pregledati sliku i snimish je
#15
Vaš klan / Re: [CRO]Clan
August 17, 2009, 09:22:54 AM
 :wink: :wink:,ako vec igrate tdm na pammodu igraj i sa bombom i dimnom :P
#16
Vaš klan / Re: JustKillers
August 07, 2009, 09:32:30 PM
hvala  :)
#17
Vaš klan / Re: JustKillers
August 06, 2009, 09:30:30 PM
#18
Ceater !!!!  :worth
#19
Vaš klan / Re: JustKillers
August 06, 2009, 12:09:58 PM
srecan nam rodjendan :P
#20
nije vise eunet kao pre sto je bio,dobrix ljudi i to ! sada nastupili klinci na snazi vredjanja!! Pravi Eunet je Propao!  :bye2
#21
Helpdesk / Re: Proglem oko PB-a
August 05, 2009, 03:28:14 PM
 :wink: evo ako neko ima sledeci proglem ja sam sredio :)

update pb

ovo sam našo na nekom forumu,kaоe dečko da je njemu pomoglo

trebas uradit sljedece:
control panel, administrative tools, services i restartas PnkBstrB A i B, pogledaj takodje u PnkBstrB A i B properties da je startup type automatic, kad zavrsis to dvoje, restart comp i nece te vise kickat....
#22
Helpdesk / Proglem oko PB-a
August 05, 2009, 12:40:41 PM
#23
Vaš klan / Re: JustKillers
August 02, 2009, 05:26:07 PM
06.08.2009 JustKillers birthday no.1 www.justkillers.com

Pozivam sve Gamere Na nash rodjendan Da Se Pridruze ,Zurka ce se odrzati u Setonje kod Petrovac na mlavi u 18:00 h! :) :) :)

Vise nadjite na otvorenoj temi na forum-u! :)
www.justkillers.com/smf/index.php?topic=1456.0
#24
Quote from: jape on August 02, 2009, 03:18:21 PM
Screenshot je uzet iz demoa.
:wink: vidim ja nesto :)
#25
Bitange SD / Re: SD SERVER (CRACK)
August 02, 2009, 01:46:30 PM
:) dali vaze josh oni banovi :D sto su banovani oni noobovi?
#26
Jape kako tebi pise listen server dole de treba ip?
#27
ISP & Networking / Re: SBB problem sa pingom
July 29, 2009, 02:01:56 AM
ja imam bezicnu vezu od alteko.net koji vucu link od verat-a i odlicno radi 25-45 ping
#28
Music & Movies / Re: Radio na Internetu?
July 21, 2009, 02:44:24 PM
 :wink: malo zezancija :D
#29
Music & Movies / Radio na Internetu?
July 21, 2009, 01:42:53 PM
pozdrav,momci dali ste za to da otvorimo jedan CoD2 Gaming Radio preko Internt-a de ce mo svako vece od odredjenog vremena uz muziku igrati igricu? :)
#30

ali opet se ne zavrsi ceo cillcam?  :wink2
#31
Vaš klan / Re: JustKillers
July 17, 2009, 11:12:35 AM
posetite nas nov server na 1.3 verziji S&D 217.26.75.58:***** :yahoo
#32
Music & Movies / Re: Muzika - Sta slusate?
July 13, 2009, 12:08:54 PM
DJ Elvis - Milan Stankovic - Solo RmX
#33
Bitange DM Rifle / Re: Bitange DM Rifle - review
July 12, 2009, 09:17:33 PM
dobar je server,samo kada bi moglo da se uzima i sniper :)
#34
Klan traži igrača / Re: JustKillers.com
July 12, 2009, 01:45:19 PM
Quote from: *SPARTANAC* on July 12, 2009, 01:43:13 PM
Quote from: Skelety on July 12, 2009, 12:36:08 PM
da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra
Ima tu logike, tu mozes i da testiras da vidis kako se igrac ponasa. Da ne primite nekog kretena, pa da vam zasere klan.
pa da upravo to
#35
Klan traži igrača / Re: JustKillers.com
July 12, 2009, 12:36:08 PM
da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra
#36
Klan traži igrača / Re: JustKillers.com
July 10, 2009, 04:28:14 PM
Quote from: *SPARTANAC* on July 10, 2009, 04:19:28 PM
Niste losi, samo napred. :clapping
hvala,spartanac :)
#37
Klan traži igrača / JustKillers.com
July 10, 2009, 04:14:07 PM
Evo  JustKillers klan trazi 6 igraca...
Potrebno je: 600h, TS , Xfire , ORG key , 15 + godina ,
Test :Igranje Na Bitange SD pro Serveru

Xf: skelety1122
Ovom poslednjem nemoj da se javljate skroz je neozbiljan 
Ovde mozete da se prijavite: www.justkillers.com
#38
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: Trazim Stan
July 08, 2009, 02:43:58 PM
ma ko sisa clan sad trazim stan :) ako imate nesto postavi te mi ovde
#39
Kupujem / Prodajem / Tražim / Trazim Stan
July 08, 2009, 12:23:42 PM
pozdrav,dali neko moze da mi Pomogne oko Iznamljivanje stana u Gradu Svilajnac? Cena nije vazna
#40
Public serveri / Re: Bitange Serveri
July 07, 2009, 12:16:43 PM
Leti Manje Igraju Posteni Igraci klinci zavrsili skolu pa igraju samo na Cracked Serverim-a da bi mogli da koriste sve i svasta :)
#41
Vaš klan / Re: =EUnet|Army=
July 05, 2009, 09:45:36 PM
Quote from: MDSS on July 05, 2009, 09:17:18 PM
cekamo nove masine za cod2 pub i to 2 servera origa samo i 2 war servera sa novim ts i ventrilo serverima
a mozda cak i za cod4 dobijemo 2 puba za igranje samo steta ce da bude jer svi ce biti originalni
nije steta manje ceatera :)
#42
Vaš klan / Re: =EUnet|Army=
July 05, 2009, 08:23:33 PM
Kakarot je ok Ali ovaj Zero Znam Ga jos sa 1.0 Verzije nepristojan je  :( Inace Imate li neki server? pub?
#43
sace ceateri da se obraduju :D
#44
Fun / Re: Racun :)
July 02, 2009, 10:04:13 PM
Quote from: spdR on July 02, 2009, 09:39:16 PM
ne kontam  :-\
niske cene u pitanju ?
da :D
#45
Fun / Re: Racun :)
July 02, 2009, 06:23:11 PM
Quote from: clumsy on July 02, 2009, 06:00:39 PM
pa da imas platu 10.000 din ziveo bi po ovom rachunu kao car celih mesec dana.
govna jedna foteljashka  :-[
:spiteful :spiteful
#46
lol,brate
#47
Fun / Racun :)
July 02, 2009, 05:51:12 PM
#48
Bitange clan / Re: Besplatan bitanga mail nalog :)
July 01, 2009, 09:49:48 AM
ajd kad svi otvarate otvorim i ja :)
miky@bitanga.com
#49
Igrač traži klan / Re: Skele trazim Team
June 29, 2009, 08:38:17 PM
Quote from: HeadHunter on June 29, 2009, 01:39:55 PM
  Igrao sam par puta sa njim na nekim serverima, decko igra sasvim dobro... Eto ima pohvale...  :hat Srecno...:D

      pussy ON TOP ! :D
hvala hvala
#50
Igrač traži klan / Re: Skele trazim Team
June 25, 2009, 04:42:08 PM
Quote from: m.shadows on June 25, 2009, 02:41:34 PM
Sta bi sa JUSTkillers?
nista ostajem i tamo ali ocu malo aktivniji team :)
#51
Igrač traži klan / Skele trazim Team
June 24, 2009, 07:35:26 PM
Ime:MIlan
Godina:16
Mesto stanovanja:Petrovac na mlavi,Serbia
Xfire:Skelety1122
Broj odigranih sati:1400h cod2 i 100 h cod4
Predhodni klanovi:Stoneboys,Bulletproofz,Swat Team Hun

Razlozi za napuštanje ex-klanova: Zbog neaktivnosti team-a napustio sam ix
Svi nickovi do sada korišteni:MIKY,SkeletyY, Stroom
Sadašnji nick:Skelety
Omiljeno oruоje:m1Garand
Omiljena mapa: Bergund Toujane Torbuk Carantean
Skill(po vašoj proceni):1-10 : 7
Org.key: DA
Ako vas buni zasto imam 450 h na xfireu! To je zato sto sam menjao Xfire ,jer ovix 450 h su samo 1.3 a imam drugi xfire sa 980 sati igra sa 1.0 verzije i po malo 1.3 pa zato sad samo koristim ovaj drugi xfire i samo 1.3 Verziju

Trazim Clan Server on,i Web On!
Hvala

Eo Jedan Score sa DM-a


#52
Vaš klan / Re: JustKillers
June 23, 2009, 06:32:57 PM
Ljudi Sponzorisite nam Jedan 1.3 Pub Server :) nemam para da platim  :wink: eo malo novosti imamo Ukupno Članova: 1071 Na webu registrovanix za manjix od godinu dana :) sa moje strane odnsono sajta prodata su 6 gameservera firmi Euhosting i 4 Gamehosting.rs :) ali treba nadjem drugog koga cu reklamiram da dobijem jos jedan server ali 1.3 posto ovaj mi dao za 1.0 verziju :)
#53
Quote from: Podpredsednik on June 21, 2009, 09:09:57 PM
Ok, poslacu mu mail, da se raspitam za informacije, hvala ti jos jednom.
nemas brige :D
#54
ovaj ima prijatelja sto rade zajedno iz bg-a je :)
#55
gore pise cod2 a dole cod4 ?  8|
#57
imam drugara ko to radi,www.krim-print.com ili preko msn-a krim-print@live.com
#58
Takmičenja i LAN / Re: Predlog za turnir?!?!?!
June 21, 2009, 11:58:47 AM
dodjite kod mene na lan :) imam salu za  100 ljudi ponesite racunar samo ostala oprema moja :) kablovi monitori i ta sranja :)
#59
Bitange clan / Re: Mykel postao cale (ponovo)
June 15, 2009, 09:51:39 PM
cestitke
#60
Vaš klan / Re: JustKillers
June 15, 2009, 09:21:50 AM
Quote from: SOLID on June 15, 2009, 01:45:04 AM
A da odradimo knjizice u Photoshopu i posaljemo  ;D
dzabe :D vidi se ako si obradjivo :D jer ako slikas foto aparator ima marka da se vidi sa cime si slikao :)
#61
Vaš klan / Re: JustKillers
June 14, 2009, 09:25:49 PM
posaljes sken knjizice i napises igru i org ili crack i to je to :) nikakvi formulari
#62
Vaš klan / Re: JustKillers
June 14, 2009, 07:24:12 PM
1 e slot je znaci ako oces 10 slota placas server 5 eura  :wink:
#63
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: Nokia N70
June 14, 2009, 01:25:56 PM
45 e :P
#64
Vaš klan / Re: JustKillers
June 14, 2009, 12:26:58 PM
posalji sto pre,svi koji imaju 5.00 dobija free server ako zele dalje naredni  3 meseca placaju pola cene servera
#65
Vaš klan / Re: JustKillers
June 13, 2009, 03:07:34 PM
Quote from: sp1deR on June 13, 2009, 02:44:08 PM
jel vredi ovo za cod2 ? posto vidim da je samo za cs
cod2,cod4 i cs
#66
Hardware & Software / Re: Program Pomoc
June 11, 2009, 01:08:57 PM
Quote from: Lider on June 11, 2009, 11:55:52 AM
Audio Extractor
evo lider je potrevio moj stari program,hvala na pomoci
#67
Hardware & Software / Program Pomoc
June 11, 2009, 08:58:55 AM
treba mi program koji snima sa video zapisa samo zvuk,pre sam ga imao ali sam zaboravio kako se zove program pa ako moze neko da mi pomogne!
#68
Vaš klan / Re: JustKillers
June 11, 2009, 08:57:17 AM
Quote from: sp1deR on June 10, 2009, 09:32:53 PM
ovo game paket je ustvari game server   ? ili sam se ja sjebo,ja bi to mogo imam 5.00 :D
da game  server na mesec dana za dzabe
#69
Vaš klan / Re: JustKillers
June 10, 2009, 08:49:20 PM
Obradovaćemo sve naše odlicne djake osnovnih i srednjih škola u Srbiji da smo pripremili poklone za sve one koji su školsku godinu završili prosekom većim od 4,5

Ukoliko imate prosek iznad 4.5 prijave vršite na mail petak@kgb-hosting.com i potrebno je da pošaljete forografiju đačke knjiоice da se vidi vaše ime, prezime i prosek.

Učenici koji imaju prosek od 4,51 do 4,99 dobiće 50% popusta na bilo koji game server paket koji odaberu koji traje mesec dana a ako оele da nastave plaćaće punu cenu iz cenovnika.

Učenici koji imaju prosek 5,00 dobiće besplatno bilo koji game paket na jedan mesec a ukoliko оele da nastave plaćaće 50% od cene iz cenovnika naredna 3 meseca ukoliko оele toliko da drоe game server.

Za sve informacije o ovoj akciji obratite se na mail petak@kgb-hosting.com
#70
Quote from: *SPARTANAC* on June 09, 2009, 04:13:03 PM
@ Wootrica i ja sam hteo to da mu kazem, al onda kontam mozda decko oce da vidi da nije ostecen aparat. :tongue2
nije losa ako mozes daj mi tvoj broj na privatnu poruku
#71
ne,sliku kamere kako izlgeda mislim nju da slikas  :wink:
#72
moze koja slika da je slikas??
#73
Kupujem / Prodajem / Tražim / Ozvucenje
June 08, 2009, 06:53:57 PM
snagas je snage na 4 omha 2 x 400w , a na 8 omha je 2 x 250w, izuzetno lepo radi, minimalno zagrevanje, moze raditi danonocno bez ikakvih problema, tezina ovog pojacala je oko 20 kg
mixeta je kao nova, nigde ogrebana nije, svako dugme joj extra radi, svaki trimer i klizac je ispravan
zvucnici su ispravni, imaju skretnice u sebi, zvucnik je precnika 30 cm, tezina zvucnika po komadu je nekih 20 kg

sve ovo prodajem samo zato sto mi fale pare da kupim kross





Cena:450 Eura
http://www.kupujemprodajem.com/kompletno-ozvucenje-50616-oglas.htm
#74
Vaš klan / Re: Veterani Klan
June 08, 2009, 02:11:18 PM
ja imam obe verzije na 1.0 jeste uvek ima ceatera ! ali ja samo igram na svojem serveru na 1.0 sto imamo :)
#75
Vaš klan / Re: JustKillers
June 08, 2009, 02:09:29 PM
Quote from: sp1deR on June 08, 2009, 12:28:39 PM
mislio je da pocnu i oni da prodaju servera  :wink: :tease :icon_dick: :icon_lol: :wink2
:wink: :D
#76
Vaš klan / Re: Veterani Klan
June 08, 2009, 12:20:32 PM
pa na 1.0 ima dosta srpskix clanova :) te hrvatskih bosanskix,crnogorskix
#77
Vaš klan / Re: JustKillers
June 08, 2009, 12:19:14 PM
Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on June 08, 2009, 02:00:34 AM
prvo pozdrav killersima,a vidim da je IN imat servere moramo i mi nesto nabavit :hat :hat
ako si za server javi se na moj xfire:skelety1122 imam nesto za tebe :)
#78
Bitange clan / Re: Bitange Wallpapers!
June 07, 2009, 07:04:48 PM
nerade linkovi gore
#79
Vaš klan / Re: Veterani Klan
June 07, 2009, 07:02:52 PM
jacina igraca :D
#80
Vaš klan / Re: Veterani Klan
June 07, 2009, 11:49:40 AM
samo predjite na 1.3  :wink:
#81
Vaš klan / Re: JustKillers
June 06, 2009, 10:18:05 AM
cod2 server
#82
dodaj ti mene:skelet1122
#83
Vaš klan / Re: JustKillers
June 05, 2009, 04:24:39 PM
evo da obavestim da smo administratori KGB gamservera 217.26.212.39:28950  :) posetite nas
#84
Kupujem / Prodajem / Tražim / Prodajem Cd Key CoD1
June 05, 2009, 09:02:30 AM
Prodajem Org Cd Key za Call of duty 1  Cena  400 dinara ili 5 eura
#85
Vaš klan / Re: JustKillers
May 26, 2009, 06:36:34 PM
trazimo igrace :)
#86
ISP & Networking / Re: Open IPTV?!
May 25, 2009, 08:28:25 AM
ima u petrovcu na mlavi,radi preko uredjaja za adsl.... tolko sto znam o tome .... inace pricaju da je dobro i da nema nikakvix problema  :wink:
#87
Music & Movies / Re: Radio House Team
May 23, 2009, 09:29:59 PM
javi se na justkillers xfire
#88
Music & Movies / Radio House Team
May 22, 2009, 09:22:35 PM
sve imate na www.team-house.tk :D pa dodjite da plesemo :) trazimo dj-e :)
#89
 :D :D :D konacno igracemo svi fer ,dosadili su mi njubare
#91
Helpdesk / CoD2 1.3 Linux Patch
May 12, 2009, 08:01:55 PM
Trazim za CoD2 1.3 Linux Cracked Patch ! Treba mi za server,,,, pa ako moze taj Patch :)
#92
Public serveri / Re: PB Lag zbog cracked servera?
May 11, 2009, 07:26:18 PM
cujte ja imam bezicnu vezu  128/64 i imam na bitange 40-60 ping :) nemam nikada lag-a  ! sve do providera
#93
Call of Duty 2 / Najbolji CFG Config
May 11, 2009, 04:51:36 PM
evo ako moze neki cfg confing neam nijedan a trazim neki dobar ! :) ako moze za download :)
#94
Igrač traži klan / Re: Haki
May 11, 2009, 04:06:35 PM
Quote from: Haki on May 11, 2009, 03:41:59 PM
Quote from: Skelety on May 11, 2009, 02:41:41 PM
inace sta najvise od oruzija uzimas?
mp44,thompson,kar inace uzimao bi garand jer mi je oruzje odlicno ali nemogu s time igrat,kliknem 5 puta umjestod a izade 5 metaka izadu 2,valjda je do servera ili nesto drugo u pitanju.
:D lag i ping :)
#95
Igrač traži klan / Re: Haki
May 11, 2009, 02:41:41 PM
inace sta najvise od oruzija uzimas?
#96
Public serveri / Re: Anketa: Original ili ne
May 11, 2009, 02:39:14 PM
a ko zivi u austriji neka se javi :) 10 eura Cd key
#97
Quote from: cod.Gaming_Quicker on May 10, 2009, 10:29:57 PM
Hocete da napravite turnir?!
zelimo ali treba ko oce to da organizuje :)
#98
Takmičenja i LAN / Lan War Petrovac na mlavi?
May 10, 2009, 08:40:44 PM
Pozdrav drugari,dali je ikako moguce da se odrzi nekakav lan turnir u Petrovac na mlavi? Ima nas Dosta CoD 2 Player-a :)
#99
Cunter Strike 1.6 Call of Duty 2 ,4,5
#100
ISP & Networking / Re: Alteko ISP
May 10, 2009, 06:01:27 PM
jebiga ga nemam stan u petrovcu a da ga kupujem mnogo skupo :D
#101
Bitange clan / Re: IRONC se ozenio! :) juhuuuu...
May 10, 2009, 04:50:04 PM
ojha  :wink2 sto vise vojske :)
#102
super su serveri,sledeci vikend uznem war server 14 slota :D da skupim malo para :)
#103
ISP & Networking / Re: Alteko ISP
May 10, 2009, 02:45:30 PM
Quote from: zlenzlla on May 10, 2009, 02:19:25 PM
Odakle si? Ja nisam na njihovoj stranici nasao lokaciju.  :||
ja sam iz Srbije :) Petrovac na Mlavi tacnije Selo Setonje ! U Gradu ima Adsl a ovamo nema sto je udaljenost 10-tak Km! iz Setonja ima oko 30-tak Codera ali neki pocinju da manjuju zbog loseg neta ping-a i lag-a ! Inace kontaktiro sam sve adsl operatere u srbiji ali niko nist-a!
#104
Quote from: SERBIA FRIEND - KOBRA on May 08, 2009, 06:51:01 PM
SFC i SJr (under 15) regrutuju.......pretezno sada trazimo only rifle igrace ali su i kandidature za all wepons igrace i dalje otvorene.
   Svi zainteresovani posjetite www.serbia-clan.com/forum.php/ ili http://www.xfire.com/clans/serbiafriends/ ili se javite kapitenu tima Kobri (tj. meni  :wink: )...moj xfire kontakt je ruzicstefan...
  Jedan od glavnih uslova da budete clan u jednom od nasih timova je da niste clan neke druge ekipe.....sva ostala pravila klana mozete procitati na nasem forumu....
:wink: :wink: dali igrate vi 1.3 ?
#105
Helpdesk / Re: Disallowed Program/Driver [125117]
May 10, 2009, 12:39:47 PM
kundak :P mod
#106
zanima me de mogu uzeti gameserver za warove ? da je ping dobar da nema lag-a i da je brza aktivacija? (nemacki Server)
#107
Public serveri / Re: Anketa: Original ili ne
May 10, 2009, 12:28:23 PM
ah ako se radi o orginal cd key imam 2 komada :)  :wink:
#108
ISP & Networking / Re: Alteko ISP
May 10, 2009, 12:21:00 PM
Quote from: clumsy on May 10, 2009, 12:14:13 PM
skupo.... kao da prodaju naftu koja ce uskoro da nestane pa samo dizu cene.  :-[
jebiga nema adsl jos :)
#109
ISP & Networking / Alteko ISP
May 10, 2009, 11:15:24 AM
evo sta ja imam sranje od net-a :)
    Flat paketi
  Naziv      Max brzina      Cena
Flat 128     128 kbps     500 din
Flat 192     192 kbps     800 din
Flat 256     256 kbps     1.000 din
Flat 384     384 kbps     1.600 din
Flat 512     512 kbps     1.900 din

   Flat + paketi

  Naziv      Max brzina      Download      Cena

Plus 300     300 kbps     128 kbps     900 din
Plus 400     400 kbps     170 kbps     1.100 din
Plus 500     500 kbps     212 kbps     1.300 din
Plus 600     600 kbps     256 kbps     1.500 din
Plus 700     700 kbps     300 kbps     1.700 din

Vise ima na: http://www.alteko.net/cenovnik.php

#110
Vaš klan / JustKillers
May 10, 2009, 11:11:02 AM




Naslovnica:www.justkillers.com
forum:www.justkillers.com/smf
Xfire:http://www.xfire.com/clans/skelety1122/
CB:http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1731619