ctf,ok ali zasto onda ide ctf na serveru?
Arhiva Bitange foruma
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts MenuQuote from: *SPARTANAC* on September 12, 2009, 02:51:02 AMhmm,nista nije cudno...Quote from: Skelety on September 11, 2009, 01:06:50 PMCare ovakve stvari se ne prodaju tamo tako javno, nego na crnom trzistu. Nije to mob pa da ga prodas gde oces.
predlazem da prati na limundo.com dosta je prodaje ukradene stvari i tako tix sitnica
Quote from: Zver on August 27, 2009, 12:38:18 PMAmd 4000+
Mozda ti je pomoglo, ali garant nemas quad/4gb/4870
Quote from: Zver on August 27, 2009, 11:23:37 AM
Pa ljudi nema to apsolutno nikakve veze sa hardverom, zar ne vidite da covek ima quad/4gb/4870, to je masina na kojoj cod2 na 250 fps i full hd rezoluciji nikada nece ni stucnuti.
ADSL 100%, to sto radi kod nekoga dobro a kod nekoga lose, pokazuje samo stanje infrastrukture.
jbg meni ovo pomoglo
Quote from: M. sHaDoW$ :) on August 25, 2009, 04:09:41 PMsve modove sto sam skidao ima ta puskaQuote from: Skelety on August 25, 2009, 03:42:37 PM1.Po meni nemoj pravit server,svima ce biti los ping i laggace...
evo teo sam napraviti server rifle and sniper sa svim sniperima i da svi moze uzimati al imam proglem sa jednom puskom koje nema na rcon tolsu za izgasiti a to je nemacki gewner sa sniperom ?? kako to ugasiti? molim pomoc
2.Jesi probao skinuti sniper and rifle mod?To bi trebalo da radi a da nema gewer...valjda
Quote from: *SPARTANAC* on July 12, 2009, 01:43:13 PMpa da upravo toQuote from: Skelety on July 12, 2009, 12:36:08 PMIma tu logike, tu mozes i da testiras da vidis kako se igrac ponasa. Da ne primite nekog kretena, pa da vam zasere klan.
da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra
Quote from: *SPARTANAC* on July 10, 2009, 04:19:28 PMhvala,spartanac
Niste losi, samo napred.
Quote from: MDSS on July 05, 2009, 09:17:18 PMnije steta manje ceatera
cekamo nove masine za cod2 pub i to 2 servera origa samo i 2 war servera sa novim ts i ventrilo serverima
a mozda cak i za cod4 dobijemo 2 puba za igranje samo steta ce da bude jer svi ce biti originalni
Quote from: spdR on July 02, 2009, 09:39:16 PMda
ne kontam
niske cene u pitanju ?
Quote from: clumsy on July 02, 2009, 06:00:39 PM
pa da imas platu 10.000 din ziveo bi po ovom rachunu kao car celih mesec dana.
govna jedna foteljashka
Quote from: HeadHunter on June 29, 2009, 01:39:55 PMhvala hvala
Igrao sam par puta sa njim na nekim serverima, decko igra sasvim dobro... Eto ima pohvale...Srecno...
pussy ON TOP !
Quote from: m.shadows on June 25, 2009, 02:41:34 PMnista ostajem i tamo ali ocu malo aktivniji team
Sta bi sa JUSTkillers?

Quote from: Podpredsednik on June 21, 2009, 09:09:57 PMnemas brige
Ok, poslacu mu mail, da se raspitam za informacije, hvala ti jos jednom.
Quote from: m.shadows on June 21, 2009, 12:46:36 PMPetrovac na mlavi
Koji grad?
Quote from: SOLID on June 15, 2009, 01:45:04 AMdzabe
A da odradimo knjizice u Photoshopu i posaljemo
Quote from: sp1deR on June 13, 2009, 02:44:08 PMcod2,cod4 i cs
jel vredi ovo za cod2 ? posto vidim da je samo za cs
Quote from: Lider on June 11, 2009, 11:55:52 AMevo lider je potrevio moj stari program,hvala na pomoci
Audio Extractor
Quote from: sp1deR on June 10, 2009, 09:32:53 PMda game server na mesec dana za dzabe
ovo game paket je ustvari game server ? ili sam se ja sjebo,ja bi to mogo imam 5.00![]()
Quote from: *SPARTANAC* on June 09, 2009, 04:13:03 PMnije losa ako mozes daj mi tvoj broj na privatnu poruku
@ Wootrica i ja sam hteo to da mu kazem, al onda kontam mozda decko oce da vidi da nije ostecen aparat.



Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on June 08, 2009, 02:00:34 AMako si za server javi se na moj xfire:skelety1122 imam nesto za tebe
prvo pozdrav killersima,a vidim da je IN imat servere moramo i mi nesto nabavit![]()
Quote from: komara on May 12, 2009, 08:09:32 PMa dali su crack?
Idi na gamecopyworld.com
Quote from: Haki on May 11, 2009, 03:41:59 PMQuote from: Skelety on May 11, 2009, 02:41:41 PMmp44,thompson,kar inace uzimao bi garand jer mi je oruzje odlicno ali nemogu s time igrat,kliknem 5 puta umjestod a izade 5 metaka izadu 2,valjda je do servera ili nesto drugo u pitanju.
inace sta najvise od oruzija uzimas?
Quote from: cod.Gaming_Quicker on May 10, 2009, 10:29:57 PMzelimo ali treba ko oce to da organizuje
Hocete da napravite turnir?!
sto vise vojske Quote from: zlenzlla on May 10, 2009, 02:19:25 PMja sam iz Srbije
Odakle si? Ja nisam na njihovoj stranici nasao lokaciju.
Quote from: SERBIA FRIEND - KOBRA on May 08, 2009, 06:51:01 PM
SFC i SJr (under 15) regrutuju.......pretezno sada trazimo only rifle igrace ali su i kandidature za all wepons igrace i dalje otvorene.
Svi zainteresovani posjetite www.serbia-clan.com/forum.php/ ili http://www.xfire.com/clans/serbiafriends/ ili se javite kapitenu tima Kobri (tj. meni)...moj xfire kontakt je ruzicstefan...
Jedan od glavnih uslova da budete clan u jednom od nasih timova je da niste clan neke druge ekipe.....sva ostala pravila klana mozete procitati na nasem forumu....
Quote from: clumsy on May 10, 2009, 12:14:13 PMjebiga nema adsl jos
skupo.... kao da prodaju naftu koja ce uskoro da nestane pa samo dizu cene.