News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

JustKillers

Started by Skelety, May 10, 2009, 11:11:02 AM

Previous topic - Next topic

Skelety


PsiHoman


Skelety


Skelety

evo da obavestim da smo administratori KGB gamservera 217.26.212.39:28950  :) posetite nas

*SPARTANAC*

Da vrlo je tesko biti admin na CS server. 1200 din je admin... :whistling

jape

o kakvom cs serveru pricas? :) ovo je cod2 :)

Skelety


*SPARTANAC*

KGB COD2?!?!  :icon_confused:
I oni CS serveri im imaju lagove od po 10 sec, a ne mogu da zamislim COD2....

~LoneWolfs~Extreme

prvo pozdrav killersima,a vidim da je IN imat servere moramo i mi nesto nabavit :hat :hat

Skelety

Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on June 08, 2009, 02:00:34 AM
prvo pozdrav killersima,a vidim da je IN imat servere moramo i mi nesto nabavit :hat :hat
ako si za server javi se na moj xfire:skelety1122 imam nesto za tebe :)

spdR

mislio je da pocnu i oni da prodaju servera  :wink: :tease :icon_dick: :icon_lol: :wink2

Skelety


Skelety

Obradovaćemo sve naše odlicne djake osnovnih i srednjih škola u Srbiji da smo pripremili poklone za sve one koji su školsku godinu završili prosekom većim od 4,5

Ukoliko imate prosek iznad 4.5 prijave vršite na mail petak@kgb-hosting.com i potrebno je da pošaljete forografiju đačke knjiоice da se vidi vaše ime, prezime i prosek.

Učenici koji imaju prosek od 4,51 do 4,99 dobiće 50% popusta na bilo koji game server paket koji odaberu koji traje mesec dana a ako оele da nastave plaćaće punu cenu iz cenovnika.

Učenici koji imaju prosek 5,00 dobiće besplatno bilo koji game paket na jedan mesec a ukoliko оele da nastave plaćaće 50% od cene iz cenovnika naredna 3 meseca ukoliko оele toliko da drоe game server.

Za sve informacije o ovoj akciji obratite se na mail petak@kgb-hosting.com

* ThE JoKER *


spdR

ovo game paket je ustvari game server   ? ili sam se ja sjebo,ja bi to mogo imam 5.00 :D

Skelety

Quote from: sp1deR on June 10, 2009, 09:32:53 PM
ovo game paket je ustvari game server   ? ili sam se ja sjebo,ja bi to mogo imam 5.00 :D
da game  server na mesec dana za dzabe

spdR

jel vredi ovo za cod2 ? posto vidim da je samo za cs

Skelety

Quote from: sp1deR on June 13, 2009, 02:44:08 PM
jel vredi ovo za cod2 ? posto vidim da je samo za cs
cod2,cod4 i cs

*SPARTANAC*

ocu i ja jedan server :hat

spdR

jaahahaha,u narednih par dana cu da posaljem :D ne skodi jedan serv...
moze da bude org ?

Skelety

posalji sto pre,svi koji imaju 5.00 dobija free server ako zele dalje naredni  3 meseca placaju pola cene servera

spdR

brate knjizica mi je u skoli,dobijam je za 2 dana tek...

VIP.er

A kolika je originalna cena servera ? Posto ja imam prosek 4.53, pa da vidim koliko je taj gratis u novcima :)

Skelety

1 e slot je znaci ako oces 10 slota placas server 5 eura  :wink:

spdR

jel treba tu neki forumular da se popuni posto ti nisi nista stavio,znas ono kao npr prijave za klan...ili ovako bzvz posaljes mail ? :)
btw skelety dodaj me na xfire : dorde16

Skelety

posaljes sken knjizice i napises igru i org ili crack i to je to :) nikakvi formulari

spdR

aha,ma meni si vetj preko xfa objasnio aj ziveli

*SPARTANAC*

Eto spidder sad ce svi da te zovu u klan. :tongue2

SOLID

A da odradimo knjizice u Photoshopu i posaljemo  ;D

Skelety

Quote from: SOLID on June 15, 2009, 01:45:04 AM
A da odradimo knjizice u Photoshopu i posaljemo  ;D
dzabe :D vidi se ako si obradjivo :D jer ako slikas foto aparator ima marka da se vidi sa cime si slikao :)

SOLID

Quote from: Skelety on June 15, 2009, 09:21:50 AM
Quote from: SOLID on June 15, 2009, 01:45:04 AM
A da odradimo knjizice u Photoshopu i posaljemo  ;D
dzabe :D vidi se ako si obradjivo :D jer ako slikas foto aparator ima marka da se vidi sa cime si slikao :)
:shok

MA scan i mala obrada.......

Zver

Ako se uradi kako treba, nema teorije da provalite razliku, meta i exif data sa fotoaparata se takodje vrlo lako moze falsirati, ali je to prevelik trud za 5 evra :)

spdR


m.shadows

heheh ja zavrsio 5.00, 4 h razred ahaah   :rofl :rofl :rofl :rofl

Predpostaljvam da nema teorije da Ja dobijem server, tj da posaljem
a

*SPARTANAC*

Quote from: m.shadows on June 17, 2009, 04:03:21 PM
heheh ja zavrsio 5.00, 4 h razred ahaah   :rofl :rofl :rofl :rofl

Predpostaljvam da nema teorije da Ja dobijem server, tj da posaljem
a
Koliko sam ja procitao: "za sve osnovce i srednjoskolce" ne odnosi se na koji razred. posalji i mora da dobijes. Jedino ako oni ne gaze sami po sebi. :thumbdown

spdR

dajte meni 8 servera onda,prosao sam od 1-8 5.00 :D ili je na 8 meseci :D

SOLID

Quote from: spdR on June 18, 2009, 10:13:50 AM
dajte meni 8 servera onda,prosao sam od 1-8 5.00 :D ili je na 8 meseci :D
NJub :spiteful

spdR


m.shadows

Quote from: *SPARTANAC* on June 17, 2009, 05:22:11 PM
Quote from: m.shadows on June 17, 2009, 04:03:21 PM
heheh ja zavrsio 5.00, 4 h razred ahaah   :rofl :rofl :rofl :rofl

Predpostaljvam da nema teorije da Ja dobijem server, tj da posaljem
a
Koliko sam ja procitao: "za sve osnovce i srednjoskolce" ne odnosi se na koji razred. posalji i mora da dobijes. Jedino ako oni ne gaze sami po sebi. :thumbdown

Hehe probacu

spdR

mene mrzi da skeniram knjizicu :D

Skelety

Ljudi Sponzorisite nam Jedan 1.3 Pub Server :) nemam para da platim  :wink: eo malo novosti imamo Ukupno Članova: 1071 Na webu registrovanix za manjix od godinu dana :) sa moje strane odnsono sajta prodata su 6 gameservera firmi Euhosting i 4 Gamehosting.rs :) ali treba nadjem drugog koga cu reklamiram da dobijem jos jedan server ali 1.3 posto ovaj mi dao za 1.0 verziju :)

m.shadows

Quote from: Skelety on June 10, 2009, 08:49:20 PM
Obradovaćemo sve naše odlicne djake osnovnih i srednjih škola u Srbiji da smo pripremili poklone za sve one koji su školsku godinu završili prosekom većim od 4,5

Ukoliko imate prosek iznad 4.5 prijave vršite na mail petak@kgb-hosting.com i potrebno je da pošaljete forografiju đačke knjiоice da se vidi vaše ime, prezime i prosek.

Učenici koji imaju prosek od 4,51 do 4,99 dobiće 50% popusta na bilo koji game server paket koji odaberu koji traje mesec dana a ako оele da nastave plaćaće punu cenu iz cenovnika.

Učenici koji imaju prosek 5,00 dobiće besplatno bilo koji game paket na jedan mesec a ukoliko оele da nastave plaćaće 50% od cene iz cenovnika naredna 3 meseca ukoliko оele toliko da drоe game server.

Za sve informacije o ovoj akciji obratite se na mail petak@kgb-hosting.com

Dokle traje akcija, ja sam poslao i diplomu i knjizicu.

m.shadows

"Izvini ali akcija je samo za CS 1.6"

Pa vi vidite  :thumbdown

spdR

rekoh ti ja,ili su djubrad,ili se zaebo skelety
jer video sam na njihovom sajtu to da je samo za 1.6

m.shadows

Quote from: spdR on June 24, 2009, 12:01:18 AM
rekoh ti ja,ili su djubrad,ili se zaebo skelety
jer video sam na njihovom sajtu to da je samo za 1.6

Hehe da.

Skelety

#45
posetite nas nov server na 1.3 verziji S&D 217.26.75.58:***** :yahoo

dexnsk

Quote from: Skelety on July 17, 2009, 11:12:35 AM
posetite nas nov server na 1.3 verziji S&D 217.26.75.58:28964  :yahoo
Vidim besplatno reklamiranje, a pa sad cemo svi da se reklamiramo.

Skelety

06.08.2009 JustKillers birthday no.1 www.justkillers.com

Pozivam sve Gamere Na nash rodjendan Da Se Pridruze ,Zurka ce se odrzati u Setonje kod Petrovac na mlavi u 18:00 h! :) :) :)

Vise nadjite na otvorenoj temi na forum-u! :)
www.justkillers.com/smf/index.php?topic=1456.0

Skelety


*SPARTANAC*


Skelety


m.shadows

Evo sa malim zakasnjenjem srecan vam rodjos  :drinks2 :drinks2 :drinks2 :ziveli :ziveli

Skelety