Treba mozda nekom monitor? hahah .... Guetta 
Cestitke bitangama

Cestitke bitangama
Arhiva Bitange foruma
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts Menu
Quote from: Funkerman on June 30, 2009, 11:48:16 AMTako jeeeeeeeee. House-house i samo house
e nek si otvorio temu
HOUSE RULZZZZZZZZZZZZZZZFunky style
Funkerman,Guetta,AvH,Carey,Sharam,Mind,GDJ,axwell,gaudino,angello,R.I.O.;Luke,Boxer,Chris Kaeser,Fedde,Fatboy.......
i najbolje radio ferkvencije FG DJ,pro-B.ro i "nas" TDI(kuler master)
http://www.youtube.com/watch?v=dUQ1LRGcVgs
Quote from: VIP.er on April 30, 2009, 08:14:07 PMHhahahah nemojte da igrate sa vip.erom pes pobedio me je 11-1 ako se ne varam...
Pa u poslednje vreme uglavnom samo COD, ali i sledece igre sam igrao dosta i svidele su mi se,i smatram se dostojnim protivnikom:
- LOTR battle for middle earth 1 i 2 ( bolje 2 )
- DOW dark crusade
- WarCraft 3 The Frozen Throne
- PES, pocev od petice, pa do sadasnje devetke
- Virtua Tennis 3 ( nepobediv)
- i za kraj Stronghold Crusade ( jako stara, ali po meni mnogo jaka igra )
..... Quote from: *SPARTANAC* on April 28, 2009, 12:08:25 AMMa to bre
Procureo vam je username i pw.... do duse username je lako saznati, a pw verovatno nekom logikom, tipa neko je stavio pw extreme123 ili pw 123456
I procureo... Sumnjam da je guetta mogo to da vam napravi uz pomoc svoje strucnsti - nista licno guetta, ali mislim da za to treba malo vise iskustva za kompom i programiranjem.
Tako da vam predlazem istu stvar koju su bitange uradile, NIKO NEMA SA i to je to.
) omfg meni su 3 sata objasnjavali kako da se konektujem a ja cu da hackujem hahahah.... a i videli ste da je neko koristio moj nisk na serverima i vredjao ljude tako da se neko bas okomio na mene ...
))
))
)))
))
)))

Quote from: HeadHunter on March 20, 2009, 11:27:43 AMEvo prijavljujemo veceras u 8......
Danas posle skole, cu vam reci koliko tacno ekipa je prijavljeno, tj znace se tacan broj ekipa za turnir...!!!
Jos nesto, molim Psihomana, Maju, i ostale da odu do igraonice, odnesu pare, prijave ekipu, i odaberu mapu...STO PRE !!!!
@Labud, sta je bilo, jel imas ekipu ili ne, da znamo barem, sutra se sve sredjuje, i kompovi, i ekipe, i pravila, i kako ce se igrati...SVE !!! Samo odgovori malo brze da bi znali...

Quote from: BaNaNaMaN on March 11, 2009, 04:26:57 PMPa to je tvoj prob mi cemo da damo
kako kod, meni je glupo , 30 %... pa ne bi dao paru za taj turnir![]()
![]()
))
Quote from: VIP.er on March 10, 2009, 08:54:52 PMDa bas tako vidis kako si ti pametan ljubim te u glavu pametnu.....
Pa 30% igraonici, pa ipak se igra na njixovim kompovima,oni obezbedjuju sve...
Quote from: sp1deR on February 19, 2009, 12:14:40 PMPotpisujem!!!
Dignite jos jedan server sa custom mapama pa nek uzivaju oni koji hoce
by the way,evo lista mapa sa cba
mp_brecourt
mp_breakout (Villers-Bocage,France)
mp_burgundy
mp_carentan
mp_dawnville (St.Mere Eglise,France)
mp_decoy (El Alamein,Egypt)
mp_downtown (Moscow,Russia)
mp_farmhouse (Beltot,France)
mp_harbor (Rostov,Russia)
mp_leningrad
mp_matmata
mp_powcamp
mp_railyard (Stalingrad,Russia)
mp_rhine
mp_tobruk
mp_toujane
mp_trainstation (Caen,France)
E sad vi meni recite koji normalan covek bi stavio sve offical sa cba ? Ja bi ove : burgundy,carentan,dawnville,decoy,matmata,toujane,tobruk (ok je mapa) i jednu rusku : leningrad ili harbor,svejedno...
Quote from: Zver on February 24, 2009, 08:59:18 PMLol pa ja sam sam priznao vi to ne biste ni videli zato sto je nisam koristio god dana a logovi su od pre 1 meseca ali to za wc ima grave pravo...
Psihoman, potpisujes da si koristio skriptu?
Quote from: Grave on February 24, 2009, 04:45:12 PMPotpisujem !!!!!Quote from: [WC]=CyClops= on February 21, 2009, 08:03:55 PMMene bi bilo sramota da se javljam da sam na tvom mestu! Jos kad sam pocinjao da igram COD,rekli su mi da se ne nerviram oko WC jer su najveci cheateri na serveru. Igram cod skoro 10 meseci,tako da sam zadovoljan svojim napretkom.Drugo,mene su bitange nahvatale da koristim skriptu i kad sam igrao i kad nisam.Tri dana sam bio bez kompa i tad sam "koristio" skriptu.Mozda preko moba,inace nisam.Ali,nebitno.Sam priznajem da sam koristio povremeno, ali ne zato sto mi je bolje tako nego zbog cheatera poput tebe koji se prave naivni, a najgori su!! Koriste sve i svasta. Mozete da se uvlacite koliko hocete bitangama,ali ce na kraju izaci istina na videlo! Kad-tad!
Ma nema mi ništa smiješnije nego ovo da se WC štiti. Činjenica je da smo sa bitangama uglavnom u dobrim odnosima (ima izuzetaka, ali s obzirom na veličinu klana, ni oni se svi ne slaоu, kamoli mi ostali).
Ali gluparije da netko štiti WC su krajnje besmislene jer je u ljudskoj prirodi i srоi da оele vidjeti onoga na vrhu kako posrće i pada. I jedini razlog zašto toliko njih ovdje drobi protiv mene je zato jer sam dovoljno dugo dovoljno visoko i to ih toliko bode da bi me najrađe razapeli da mogu. Pa tako vjerujem ima i među bitangama poneki koji bi rado vidio to razapinjanje i ne bi dopustio da tu neko iz WC-a prođe nekaоnjen.
нao mi je što ću vas razočarati, ali otkako smo makli sorrowa, u WC-u nema skriptaša. Moоemo jedino probati igrati tetris ili kakvu drugu igru u kojoj smo pušiona, pa nekima moоda zalječi komplekse.
Posluоit ću se Dušanovom izjavom jer je dobra i dobro opisuje što bi bilo kad bi bilo: - "Kad bi varao, bio bi ko vanzemaljac za vas ostale".
Na оalost, naspram Grave i još nekih i izgleda kao da WC nije s ovog planeta tako da njima ovo moоda i nije neki argument, ali svi malo bolji po skillu kuоe što je pijesnik htio reći.
ja jos mladja pizda . . . .
7. mi je rodj.....
Quote from: SOLID on January 23, 2009, 09:15:23 AMheheheh pa dobro DJ ko da je toliko bitno
Veze on nema....
Btw , Morandi nije pevac
pozz...
) trenutno sam u italiji i treba mi onaj klip sa onom babom sto dize suknju i vice lalalalala aj pls vas nadjite mi link. . . . .

Quote from: Erwin König on November 26, 2008, 02:24:55 PMnije kraj moze rnbacenje
AragoRN.
Quote from: DiDaN on April 24, 2008, 11:52:51 PMPredji u inkvizitore
jedno pitanjce..........kad se igraju WAR-ovi i kako da se prijavim?
)))))))))))
i onaj headshot moze da se racuna kao 2 v 2
Quote from: Stefan on June 06, 2008, 11:06:59 AMQuote from: Zver on June 06, 2008, 11:02:52 AMPa sta da radim!?
He he, SkolarciNisam ja kriv sto moji nisu znali kad da me prave!
Quote from: Zver on April 30, 2008, 01:30:24 AM
za mesec dana otprilike cemo poceti prijave i tako to, mozda malo ranije, samo dok se turnir zavrsi.