News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - PICAj3La

#1
Battlefield / Re: Bishke - Battlefield
February 02, 2012, 03:29:57 PM
Ja nista drugo od njega nisam mogla ni da ocekujem :)))))))
ahahaha kakav je on car:)))
#2
Community talk / Re: BF3 Team-Serbia
January 30, 2012, 03:09:53 PM
@malizeleni


videh tvoj post na platoonu, te .. samo da kazem "hvala na razumevanju" :))  :party2
#3
Battlefield / Re: Level boost - da li je ok?
January 30, 2012, 03:03:19 PM
tako nekako i ja kapiram :) ..

to da li ce meni pisati da sam orlustina ili sta ja znam.. dzabe mi ako nemam nista otkljucano.. mogu samo da se oslonim na svoje bedne fps-e, i nisan .. :)) onda bolje da igram Q3 :))) ja nekako ne smatram to losim, u smislu otkljucavanja neophodnih stvarcica, ko sto rece malizeleni, sto pre, kako bi onda mogao na tenane i ljudski da igras igru :)

buduci, da sam izabrala tezi put, i otkljucavala regularno, igrajuci .. sad mi je zao sto cari svih tih upgrade-ova vozila nisam imala ranije.. tj odavno bih pristala (cak sam i terala ljude) na tako nesto :))
#4
Community talk / Re: BF3 Team-Serbia
January 30, 2012, 12:39:24 PM
Sad mi jos jedna stvar nije jasna..
Je l ljudi iz Battlefield Srbija 2 platoona umeju da citaju? Ili sve vide u obliku nisana i to samo iz svog powa?
Na ovoj temi lepo pise, kakva je situacija, i kako je doslo do toga da "mi" predstavljamo nasu zemlju.. ali ocigledno ne kapiraju, kao sto si npr ti skapirao, i uljudno ostavio post gde cak nudis i pomoc.. dok smo za druge glupi idioti, ljige, sline itd.. Pomislih, "pusti, balavci, ne znaju drugacije da se izrazavaju"... al kolko skontah nisu svi balavci.. a to je onda zaista sramotno.. Ko sto vidis ima ovde i zenskog sveta, u poznim godinama.. i to sto pisete tamo na platoonu, je zaista odvratno.. Zaslepila ih ljubomora, sto nisu na vreme saznali za kup, i nisu prijavili svoje ljude.. i umesto da eto ponude to sto si ti ponudio, oni pljuju pa pljuju, ko da nemaju nista pametno u zivotu da rade..

Hvala na predlogu.. ja sam vec pokrenula akciju sakupljanja ljudi za neko vezbanje.. (no, kako vidim danas odziv, slaba vajda).
Dodala sam te na battlelogu, pa cemo se valjda uspeti i dogovoriti za taj "trening"
#5
Community talk / Re: BF3 Team-Serbia
January 27, 2012, 11:26:04 PM
ma bre.. gosn saleee ko god da si, i koju god ekipu da imas.. a kontam da imas veze sa ovim platoonom
Http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241059325587/ (gde se bas fino piskara svasta nesto) .. nikome nije jasno zasto se niste prijavili i igrali? nit vam je neko branio, nit je nas neko terao.. posto niko nije hteo da se prijavi eto nas.. nubara.. da se blamiramo .. a mi Srbi ko Srbi.. ko ce koga ako nece svoj svoga pljuvati.. smirite svi malo dozivljaje, i pratite desavanja ako zelite da ucestvujete.. a ne posle svega, da kenjuckate po ljudima koji bi verovatno provodili svoje free vreme uz porodice, umesto da se mlate tamo sa nekim batinama :)
#6
Battlefield / Re: koja grafa za bf3 ??
January 24, 2012, 12:23:44 AM
uzeh ovu :)

GIGABYTE ATI HD 6950 GV-R695OC-1GD 1GB 256bit
#7
Battlefield / Re: koja grafa za bf3 ??
January 23, 2012, 01:43:38 PM
Jes, pa da crknem do tada :))
Kupila vec, hvala na savetima u svakom slucaju :)
#8
Ako je neko zainteresovan, prodajem Hondu Civic Type S..
Detalji su na linku:

http://www.polovniautomobili.com/oglas1778951/honda_civic_18_type_s/#5

:)
#9
Battlefield / Re: koja grafa za bf3 ??
January 17, 2012, 11:14:04 PM
imam jos pitanjce:)


recimo ova:
GIGABYTE ATI HD 6950 GV-R695OC-1GD 1GB 256bit

i

GIGABYTE HD6950 2G GV-R695D5-2GD-B

razlika u ceni je 6 evra..:) bolje 1 ili 2 gb? je l se razlika primeti uopste u bf3?
#10
Battlefield / koja grafa za bf3 ??
January 17, 2012, 07:27:00 PM
Ajde ljudi, pomozite:)  :party2

Veze nemam koju grafu da uzmem.. al jedino sto znam je da mi je limit do 200 (ako bas bas bas mora 250) evrica :))  :doc

Imajte u vidu i da imam neko staro napajanje .. (mislim da je na 500)

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU   E6850   @ 3.00Ghz

Trenutno imam ATI 4770 i bf3 mi radi .. (kako kojim danima) .. na 15-20 .. 25-30 fps.. i gotovo je neigrivo vise postalo .. (cesce na 15-20)


Da menjam sve zivo nemam nameru jos uvek.. kontam da bi menjanjem grafe mogla igrati normalnije, al kojuuuuuuuuu grafu da uzmem??:)   :girl_cray :girl_cray :girl_cray :girl_cray :girl_cray


#11
Battlefield / Re: Zato volim BF3 :)
December 07, 2011, 07:34:37 PM
samo probajte bez mene, i odrecicu vas se!!  :girl_cray
ionako sam ovih dana bas u modu back vokala!:))))
#12
Battlefield / Re: Update
December 07, 2011, 05:45:31 AM
i ne sirite dezinformacije :)

minice ostaju i dalje!:) naubijala se veceras minicama samo tako.. :)
#13
Battlefield / Re: Update
December 07, 2011, 12:53:02 AM
ja sam svoj memorium minicama odrzala danas na tsu..., sad pravim novu strategiju! ustekam se dok ne poginu hihihiih :)))
#14
c.c.c pa tragedije navarene!!

ma nije da je zoka falila, nego zokina dreka, vika i cika, KO STA GDE KAD..

eto bitange, kako se prolazi bez komunikacije u timu..
(pretpostavljam, da je slabo bilo price izmedju vas samih.. verovatno je Djek bio snajp, a Djeka u zivotu nisam cula da je ikad i rec progovorio na lanovima..- bez obzira koliko ko sa snajpom dobro i precizno puca)  snajp nekako ima najbolji pregled na mapi, samim tim treba i da uputi ostatak ekipe gde, sta i kako..

nidja je verovatno solo pokusavao da bude u odbrani..

nemojte se ljutiti, ali vi prosto obozavate da gledate (po mogucstvu bar trojica) kako vam bodu zastavu 5 metara ispred nosa.., tako da kontam da ce vam konacno doci iz dupeta u glavu, da kradete zastavu UVEK UVEK UVEK .. a ne da cekate da je zabodu.. vec da NEMAJU gde da je zabodu..

Dragoni, svaka cast! :) Sta ste mi priredili za sledecu nedelju?:) Vikend u Parizu?:)))


#15
o izvinte, mora da je sjajna zurka bila :)))
#16
jebes tebe kad te nema (ispalo) :)))
#17
nije bitno ko je, ti, necak, sveti petar.. bitna je cinjenica da gajis ta sranja na kompu.. a niko ovde nije sisao vesla pa da ti poveruje da imas citove i da ih samo gledas, a  kao ne koristis...
#18
ahahaha:))))

pa cuj, zvuci primamljivo! :))
#19
vezbaj vezbaj bana :))
#20
i menjali su ljudi kompove.. jednako dobro su igrali sa svih mesta.. a to posle ako je i bilo pada u igri.. pa mozda su se vise i smorili u igraoni, ionako se igralo for fun :)
#21
pa naravno da se niko nije javio do 18h, kad su ljudi 3-4 dana unapred rekli da tog dana ne dolazi u obzir ta satnica..

a onda pricate : mogli su se nakaciti iz igraonice, .. pa da! divne li ideje, i pogresnih li guidova :) a posto niste hteli da krsite pravila za dogovaranje meca (gde je mec dogovoren btw), krsili bi ste za guidove :)

good to know :)
#22
Quote from: PICAj3La on February 15, 2011, 10:10:02 PM
test

ne znam otkud vam u 10 uvece ostavljanje posta..
ako do sad niste naucili, koliko spamujete ovaj forum, onda treba da znate da vreme na forumu zuri!

pre 2 minute sam ostavila onaj test post - i pise : Today at 10:10:02 PM
a sada je tocno 21:12 .. sto znaci, da su ljudi cekali do 21h (kao sto su napisali), uz malo price na xfu, u 21h (po nasem vremenu, a ne vremenu foruma) je ostavljen njihov post u 2 do 21, za odlaganje za ponoc :>
#23
test
#24
Takmičenja i LAN / Re: podloga?
February 14, 2011, 08:24:55 PM
ja sam vec kupila drugu, tako da.. nita od stare (a ako je zateknem kod kuce u nsu, roknucu se!) :))
#26
Grupa D / Re: II Kolo *// bitange // - [WC]
February 12, 2011, 06:57:15 PM
tesko, tek posle 19h
#27
Takmičenja i LAN / Re: podloga?
February 11, 2011, 02:38:08 PM
 :nervous: verovatno..  :girl_cray

hvala sto si se iscimao! :)
#28
Takmičenja i LAN / podloga?
February 10, 2011, 09:08:58 PM
da nije slucajno neko naso, malu steel podlogu u matrixu ?
cini mi se da sam svoju zaboravila poslednjeg puta kad sam bila.. pa ako je neko slucajno video, i uzeo, nek mi javi..
#29
PA cuti Coperu, imali ste srece, bar je dosao i otisao sa vama :> ne daj boze da je bio neki pravi turnir i da vas je ispalio posle jednog meca :)) ko neke! :>
#30
sta li ti naprica.. ja te vala nista razumela nisam :>
#31
ijao, divnih li statistika! :)))

e pa deco, morate jos da vezbate! :>>>
#32
Takmičenja i LAN / Re: EKIPE ZA SUTRASNJI LAN
January 16, 2011, 03:00:16 AM
jos kad bi napisali tacno ekipe koje su .. ovo string i bitange mi nista ne govori, kad bitangi ima zilion.. napisite ekipe za svaki slucaj jer jedni pricaju jedno a drugi drugo.. pa lepo pre nego se uputim u putesestvije da znam da li da krecem uopste il ne..
#33
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #15 (12.dec)
December 14, 2010, 10:23:31 PM
ma zju, sta je ovo? je l se ovo sabira sa prethodnim lanovima, ili su unique statistike iz nedelje u nedelju ? malo mi je too much.. nisam se nadala!:) u svakom slucaju falaaa! bilo je bas slatko igranje, tako da sam se puna srca (i ociju na pola koplja)  sjurila za bg posle lana! :> :)

NIDJO!!  kad god zaginem, po defaultu mi je ispred tvoj pow, i tebe pratim dok si ziv.. ja sam veoma iznenadjenja tvojim stilom odbrane i razmisljanjem u toku igre..  u par navrata sam videla, da se prepucavas sa nekim tamo na drugom kraju mape, ali onog momenta kad je neko nesto prijavio, ti si totalno izignorisao tog nekog, jer u tom trenutku nije bio vazan, i krenuo da pomazes nosacu zastave, .. samo si zaso iza coska i sklonio se sa njegovog nisana, bolelo te je uvo za frag, a taj tamo nije bio ni malo opasnost za situaciju koja se u nastavku desavala.. RESPECT! (iskreno, JAKO retko to vidjam u tudjim igrama.. )  :party2
#34
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #14 (5.dec)
December 06, 2010, 04:32:47 PM
izgleda da mi je bas bio dan juce :))
#35

tamo pod :  regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Audiosrv

ja uopste nemam DependOnService
#36
dont kill the messanger..

ni ne znam sta je na tom linku.. samo mi receno da ostavim :>
#38
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: DexonDee
November 05, 2010, 08:39:01 PM
eh, sta ti je dokonost  :tease2
#39
Community talk / Re: COD bog te pita koji broj
November 04, 2010, 01:41:43 PM
videla juce na tvu, neki preview..

izgleda B R U T A L N O
#40
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #9 (24.okt)
October 27, 2010, 05:42:19 PM
ma daleko bilo, nije Lag covek nista kriv, njemu svaka cast na igri i sto se pojavio kad smo ga iscimali, u poslednjem momentu! full respect! :)

al ipak, videlo se da kljucni covek fali, samim tim moral je opao.. te eto onakve igre:)

NIDJOOOOooo :))))))) ahaha plac male Ive!:))) ako nista drugo, snimicemo je kako place na fon, pa nek slusa u loopu dok se igra:))))
#41
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #9 (24.okt)
October 27, 2010, 03:19:09 AM
ma cemu pravdanje?

sabili su nas.. ni prvi - ni poslednji put.. i mi smo prosle nedelje to isto uradili :)

picajzla je prosle nedelje vise snajpom igrala nego ove - pola jedne mape.. tako da nema veze to sa tim.. ako je tim u rasulu sve je u rasulu.. uostalom, svi znamo da je falio jape :)

meni je u startu bio smor, kad sam cula da je cepa ispalio jer sam znala od samog pocetka da ce biti guzenja..  em se smaram sa putovanjem vamo tamo samo zbog igranja, zali boze para.. mogla sam batine da dobijem i iz udobne fotelje kod kuce u bgu ..
od sada dolazim samo ako se zadesim u nsu kad se igra lan..
#42
Takmičenja i LAN / Re: Reprezentacija VS Dragoni
October 19, 2010, 12:14:55 AM
sve sami statisticari.. samo sto na kraju wara, na zalost mnogih :), gleda se samo jedan rezultat, a ne pojedinacnih igraca.. tjah.. sem ako ne pricate o DM-u, onda se izvinjavam :))
#43
Takmičenja i LAN / Re: Reprezentacija VS Dragoni
October 18, 2010, 02:48:27 PM
a ssovi mnogo znace?:)
#44
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #8 (17.okt)
October 18, 2010, 02:47:53 PM
maki, ovo je bio okrshaj dragona i bitangi :) 

stalno slusam price kako dragoni pobedjuju, pa dosla da se uverim u suprotno :)))

#45
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #8 (17.okt)
October 18, 2010, 01:14:41 AM
a pogle Awards List :)))

ssuuuuuppppeeerrr pucanje je bilo.. bas bas dobro.. ne pamtim ovako fin waric.. i neizvestan do samog kraja :)

javite mi samo na vreme za sledecu nedelju, da ja mogu da se sjurim za NS.. a upravo odoh za BG :)
#46
Takmičenja i LAN / Re: pucanje
October 13, 2010, 04:23:16 PM
ma i ne mora.. nesto se i nismo proslavili :)))
#47
Takmičenja i LAN / Re: pucanje
October 09, 2010, 06:05:37 AM
ako ima mesta, tj ako nije rezervisano samo za repku.. ja bih se prikljucila!:)
#48
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #5
August 28, 2010, 03:25:12 PM
a sutra u nedelju nema igranja?:)
#49
Community talk / Re: Postao tata...
August 25, 2010, 03:52:18 PM
jeee.. pored silnih popisulja, evo i kuronje!:_)))

kongratulejsns:))
#50
Takmičenja i LAN / Re: Kraljevo LAN CTF party
August 25, 2010, 02:07:44 PM


Quote from: kordoba on August 25, 2010, 01:59:22 PM
VOZD ipak nece moci da dodje... Imamo koncert...

Oprostite!  :cray

a gde a gde?:)
#51
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #5
August 16, 2010, 05:38:37 PM
super za igraonicu :) al kad vec seda u auto isto mi je hocu li pola sata voziti il sat vremena :) .. ja sam jedna, tako da je lakse da se ja iscimam, nego njih zilion iz ns-a :)

sve u svemu kontam ja vas.. al kontaj te vi i ceo svet koji igra online..kad svi mozemo, mozete i vi.. uigracete se vrlo brzo:) dva odigrana wara nisu nikakvo merilo :) uostalom ko ume da igra, igra i online i u lanu :))))
#52
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #5
August 16, 2010, 04:49:43 PM
sto ne pocnete malo da se navikavate.. par partija i necete ni primetiti razliku..
na taj nacin, mozemo mnogo cesce igrati, a i mogu igrati ljudi koji nisu u nsu .. ne morate ni vi da se cimate i putujete, a ni mi ostali :) takodje, onda se ne moze desiti da nije uspelo ni 5 igraca da se skupi.. online nas uvek ima krdo!:)
#53
Takmičenja i LAN / Re: LAN 4 FUN #5
August 16, 2010, 01:00:31 PM
jupiii jeeej :) nemam ja nista protiv dragona, naprotiv.. al drago mi je da ste konacno izgubili od mojih bitangica!:))))
#54
Takmičenja i LAN / Re: Novi LAN WAR ?
June 27, 2010, 01:59:34 PM
aaaa opet ispala.. :(

#55
Takmičenja i LAN / Re: Novi LAN WAR ?
June 26, 2010, 07:49:34 PM
nasha petorka je spremna za nedelju! 27. Jun!

tako da znate, javite nekome ciji broj imate, samo da potvrdite je l dolazite.. ili ostavite ovde postic:)
#56
Takmičenja i LAN / Re: Novi LAN WAR ?
June 20, 2010, 12:50:52 PM
ljudi ajde please javite mi na mob.. da li se igra ili ne..

ja sam jos uvek u bgu .. idem do grada pa cu jbg da se sjurim za ns.. jer ne znam kakvo je stanje.. za svaki slucaj .. bicu u nsu do 17h.. samo mi jaite na mob da znadem:)
#57
Takmičenja i LAN / Re: Novi LAN WAR ?
June 20, 2010, 12:29:47 AM
Ja bih dosla!!
ajde javite mi samo please da li se igra ili ne. da znam kad da krenem iz BG-a..
al igram 100%
#58
Takmičenja i LAN / Re: Odigran novi LAN war ...
June 14, 2010, 02:20:15 PM
ja cu biti u nsu sledece nedelje.. al mislim da cu morati na turnir u stonom fudbalu u nedelju.. al ako vam i subota igra igru.. onda eto.. count me in :)
#59
Takmičenja i LAN / Re: Odigran novi LAN war ...
June 07, 2010, 09:38:50 PM
c.c.c povecali ste razliku?! :)
eto pustim vas same, i sta uradite?:))))))

salim se.. jedva cekam opet da dodjem.. rade volje bih se ja i juce sjurila.. al neko mi se zakucao u auto dok je bio parkiran.. tako da.. dok se to ne sredi nema mi vozikanja.. :(
#60
drage volje bih se sjurila iz bga opet za ovo lan druzenje.. al mislim da necu biti u prilici.. (a verovatno ni u srbiji).. no jedva cekam sledece waricanje :)

apsolutno nisam imala predstavu kakvi ste kao protivnici.. i da budem iskrena nisam uopste mislila da cemo izgubiti.. kad ono medjutim  :o  :>

super ste igrali, mi smo malo kiksnuli, ali bice bolje sledeci put!:)
#61
jejj lan igranje:)

nadam se da nece niko ispaliti u nedelju, ne poteze mi se iz BG-a samo da bih videla vrata igraonice :)

Raz, please samo potvrdi najkasnije u subotu vece, da li ostaje dogovor za nedelju?
#62
auuu.. ne pljucnem par dana.. i imam sta da vidim :)

sad kad pocnu namestaljke, bice veselo :)

no upravo mi se samopouzdanje diglo na mnogo visi nivo, buduci da i pored tih silnih upaljenih citeva, ti likovi n isu bili nedostizni.. sto govori samo jedno .. pa mi nismo uopste losi igaci:))))))
#63
sta je na kraju dgovor?:) veceras (petak) u 22h ?
#64
ja sad pricam napamet, ali cu sutra proveriti..
u jednom trenutku smo imali manjak sudija, jer smo svi morali da igramo.. i ja sad mislim da je maki napomenuo da ima lika koji ce da uskoci, dok nas nema.. no ja zaista ne mogu da garantujem, jer se secam ko kroz maglu i svi su u glas pricali.. ali sam nesto ubedjena da je tako bilo.. 
malo je glupo da neko potpuno nepoznat i sa strane, se nakaci na server i da zna i pass i sve.. i to pod nikom sudije.. i tako da bleji.. mislim nema nikakve logike :)

u svakom slucaju pitacu makija da li je tako bilo.. a mozda je neko sasvim drugi to rekao.. zaista, ko sto rekoh, ne mogu sad tacno da kazem..
#65
Ok we will play today.
Please be on the server at 20h
#66
hoce li neko javiti? vec je 5 sati..
#67
Bitange clan / Re: Tomi11 postao tata !!!
April 26, 2010, 11:52:43 AM
ala stancate popisulje :))) svaka cast!:)

cestitam tata tomi!  :baby
#68
ako nema, sredice Truja da ima :)
#69
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 11, 2010, 03:33:46 PM
Saja ti si nas oduvek, samo nekad to zaboravis :>>>

Hvala ljudi, bas nam je bilo super, a i pruzili ste lep otpor, nema sta, pogotovo na najdosadnijoj mapi na svetu :))

Hamster se pojavio u pravo vreme, i veliko hvala njemu sto nam je utrcao kad nam je igrac bio najpotrebniji :>


Nadam se da se uskoro opet vidimo na nekom od turnira (sem ako mi ne zabrane, posto su vec pretili da ne dolazim vise haha )
#70
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 10, 2010, 12:09:32 PM
samo da javim, da ce bitange malo kasniti, komplikacije sa prevozom :)..

ostavite nas za kraj, pa kad dodjemo sedamo da igramo.. :)
#71
ne seriiiiiiiiiiiii

juuu kent biliv da cu ih slusati opet nakon 13 godina!:)))

jupiiiiiii
#72
Music & Movies / Re: My favorite COVER!
April 08, 2010, 05:13:35 AM
preslusala sam sve sto su njih dve uploadovale na jutrubetu :>
#73
Music & Movies / Re: My favorite COVER!
April 06, 2010, 02:21:08 PM
#74
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 05, 2010, 09:39:11 PM
kolko ih je do sad?
#75
ja ti rekoh ako ne uzmete prvo mesto, bices prognan iz bitangi:))))))

good luck!:)
#76
Music & Movies / Re: My favorite COVER!
March 14, 2010, 03:25:19 PM
slucajno izbunarih ovo na youtrubetu :) ova klinkica ne znam da li ima vise od 15 godina.. a svira i peva.. za medalju :)
cover - thriller (M.J.)

http://www.youtube.com/watch?v=cdRP6yhWURE
#77
Fun / Re: ko zna?
March 14, 2010, 02:09:38 PM
Quote from: DiDaN on March 10, 2010, 11:32:44 AM
lyudmila pavlichenko is the winner  :hooray:

do pre 10 godina,posto je bio tvrd komunizam,tu je sedeo lik i menjao svetla na semaforu,posto nisu bili automatizovani semafori neko je morao da sedi i  da menja .....hihihihi
Imas pivo  :drinks2


ahahaha laaaadno :)))
al ne kontam  cemu manuelni semafor kad ima (i oduvek je i bilo) tolko saobracajaca?:)) kako god okrenes, to je glava koju moras da platis da odradi smenu :) mada opet ovom ciki u velikoj kucici za ptice je komotnije nego cika cajcu :)

#78
Music & Movies / Re: My favorite COVER!
March 14, 2010, 01:44:43 PM
@Citadel
nidzo svaka cast za linkice!! :)

ja se ubih trazeci obradu koju je odradio Faith No More (ili je to nesto sto je cika Majk negde nekad pevusio bez grupe) - Hit me baby one more time od teta Shitney (Britney), al ne mogu da izbunarim :) cim nadjem kacim!:)

do tada evo nekog drugog covera te pesme u muskom izvodjenju, i super mi zvuci :))

http://www.youtube.com/watch?v=acULghgYUg0


@Zver
Frajlice su super, drugarice su mi, prave sjajnu atmosferu na svirkicama.. i nisu naivne uopste :) odlicne obrade rade - na potpuno svoj nacin :)


a evo covera koji se meni bas dopao - bolji mi je od originalne teta rijane:)  (i frajle imaju svoju verziju, koja je bas dobra :) )

http://www.youtube.com/watch?v=lDxBXNqWorY
#79
Music & Movies / Re: Billy Idol !!!!!!!!!!!!!
March 14, 2010, 01:41:09 PM
ooolrajt! kent vejt!  :rock3
#80
Takmičenja i LAN / Re: lan mix nesto bilo sta :)
March 10, 2010, 03:16:47 PM
kad se bude igralo NS protiv BG-a ja igram za NS!:))
Al do tog dana.. ako se zaista skupljate negde u BGu i picite COD2.. javite mi!:) posto sam uglavnom tamo.. taman da se prisetim dobrih starih vremena kad se otpadalo po 10 sati u igraonicama:))
#81
Quote from: SALTSTONE on March 09, 2010, 02:54:27 PM
A   vid    Zoku        :clapping2

hihihi gle stvarno!:)) nisam ni skontala dok mi al capone nije reko!:))

a sto si obojio statistike u roze???:)))))))))))))
#82
ne moras ni da gledas pod lupom i trazim zajeb u ps tehnici, jer sam software koji koristis za bilo kakvo editovanje fotke (npr PS), ostavlja svoj sgnature unutar file.. :>
#83
Bitange clan / Re: Fotke sa 4.rodjendana (5.feb 2010.)
February 07, 2010, 06:36:02 PM
pa kad si tragedija :)) ti jedini nemas fb acc:))
#84
Vesti, obavestenja i pravila / Re: Tuzna vest...
October 23, 2009, 07:13:03 PM
kao i svakog jutra, prinosim kafu i sedam za komp, da ispostujem jutarnji ritual, otvaram FB, i prva vest koju sam videla, je bas ova! veoma veoma tuzna vest :( .. ... takav blesan se retko radja! :( ..

miljusa akka detroyera sam prvi put upoznala na IRCu 99-te, kao prijatelja mojih drugara (par bitangi), koji nas je do suza svako  vece zasmejavao dok su nas bombardovali.. od tada svako druzenje i sretanje po kafanama je bilo vrlo komicno i nikada dosadno pored takvog lika..  :down  :'(

glupo se osecam sto sam za ovako tuznu vest saznala bas kroz ovaj virtuelni svet, ali .. kad bolje razmislim, na taj nacin sam ga i upoznala.. kolo se zatvorilo.. 

R.I.P. my friend  :sorry
#85
Bitange clan / Re: $altstone postao ćale! :D
October 12, 2009, 01:17:47 PM
znas kako ljudi pustaju mjuzu bebama dok su u stomaku... eee tako se i iva naslusala dok si se ti igrao, a jelena odmarala pored .. odmah zna sta je "leeeevo levoooo levooo... deeesno desno desnoooo.. sredinaaaaa.. A roof, B roof .. " :))))))
#86
Bitange clan / Re: $altstone postao ćale! :D
October 11, 2009, 11:08:46 PM
evo meni nove saigracice u zenskom timu :)))
#87
Community talk / Re: Zasto vekya nema na COD2 sceni O.o
October 11, 2009, 11:07:49 PM
ajde ne prdite
#88
znas kad ce skontati odakle napad dolazi? .. NIKAD! :) a mozda ni tada... to je nemoguce trejsovati:) uostalom kad neko ddosuje jedan ip, to je ravno napadu kompletnoj klasi tog range-a.. sto znaci da niko ne napada konkretno tu masinu, nego utice na celu klasu.. i  jako utice na provajder.. i u tim situacijama se cesto desava da nadprovajder iskljuci provajdera dok ne prodju napadi ukoliko su jaci,  .. a samim tim, su se tako nasli i nasi serveri, najverovatnije kao slucajni prolaznici .. jedan dosnet malo jaci, ubija kompletan provajder, a ne jedan IP.. (biliv mi, aj hev trajd det long tajm agou :whistling ):)  .. slabiji dosnet ce ugusiti malo server paketima, i link al sve to dodje i prodje, kad se klinci zadovolje, postaje im dosadno, i nadju neki novi target :)

#89
Quote from: SALTSTONE on August 17, 2009, 03:37:23 AM
Fotke su do  jaja   :clapping  Svi smo tu  :mahanje



niiiiicmo! falio je nidzica!  :dummy
#90
Community talk / Re: Kaladont!:)
August 10, 2009, 11:18:54 PM
atom
#91
pihhh sta ja propustam :<
#92
hoce li biti nesto od ovoga.. ili je prslo ?:>
#93
ako nista drugo.. jos par ovakvih warica, i ona glupa pucaljka ce mi postati omiljeno oruzje :)))
#94
a cemu taj tool sluzi uopste?:)

#95
bas da vidim kako ce ovo danas da izgleda :)
#96
sto se mene tice moze tunajt :)
#97
ajd i ja neku glupost da pitam..

malo mi je nelogicno da se tako brzo skace sa levela na level.. jedna dobijena partija..

pa realno posle samo jedne veceri, alliesi su ostali na kecu, a axisi vec na 5-tici .. sto znaci da koriste skoro sva oruzja protiv alliesa koju su i dalje zakucani na samo jednoj puci.. , tesko da ce se neki ovde mrdnuti sa mrtve tacke .. u borbi protiv brzih rafalnih puca i dima..

i da sam bila u ekipi koja je pobedila, postavila bih isto pitanje, jer mi taj deo malo nije realan

posle jedne veceri jedne mape igranja, neko je osvojio 90%  pucaljki.. i onda prestaje biti interesantno, nemas nikakav cilj vise ( u smislu nekog napredovanja po levelima..)

ako ovo pitanje nema smisla, onda ja i dalje nita ne kapiram :))  :shok
#98
navika je cudo :) jbg.. ovo jeste jaka puca.. al kad smo smotani i ne znamo da pucamo .. gledala sam razlicite powove, bas smeh kakvih je promasaja bilo.. ja prva na blizini numem sa ovim.. a ovu stranu sam birala samo zbog tompsona.. al kako je krenulo, necu ga skoro koristiti :))
#99
ja jos nisam ni pocela da igram a vec sam se izgubila ko igra / sa kim igra / kad igra / :)

ajde stvarno napravite na xfire grupu neku, pa onaj ko je ubacen (i gde) odmah zna je l igra il ne igra sa kim igra.. itd itd.. :)
#100
evo ja za allies
#101
Klan traži igrača / Re: |ndb| regrutuje
April 26, 2009, 04:09:30 AM
aliii AHAHAHAHAHAHA :)))))))))))))00

:whistling :worth :clapping2 :super
#102
a vi i dalje pricate o turniru kojeg ni nema :)
#103
Klan traži igrača / Re: |ndb| regrutuje
April 24, 2009, 07:23:48 PM
:))))))))) ahaha
joj cek moram i treci put da procitam :)))

e jesi dokon ludaku :))))

fali ti i tacka - uz COD2 mora da nauci da igra i stondzu :)))
#104
hihi evo i za mene jedan : ))
:girl_cray
#105
Bitange clan / Re: Za Clumsy-a!
April 23, 2009, 10:59:02 AM
ooo seronjici rodjuuuus :))

srecan rodjendancic.. da sam znala sinoc, otpevala bih ti pesmicu :)))
#106
Nemojte mi davati da pijem.. inace otimam mikrofone!:))
#107
taj dim cisto zlo.. jbg komp na kom igram je ocajan.. cim se jedan dim baci a ne vise njih.. ja ne mogu da pomerim misa..  i kao takva igram.. jer se zezamo naravno :) na mainu necu ni da spominjem.. cim je vise igraca .. secka / melje / dere/ ja misa levo on ide desno il se zakuca u jednoj tacki.. da se okrenes i roknes onog ko te pljuca sa ledja.. nema sanse .. i tako.. zato vise i volim warice da igramo, jer nije guzva,  kolko tolko igrivo mi bude.. al ni blizu kolko bi trebalo da je ovaj komp u bgu na kom i igram bolji :)
#108
i ja sam za ctf :)
#109
Helpdesk / Re: zakucava cod kad loaduje mapu
April 10, 2009, 01:57:25 AM
e beg, rekao mi je nidza kad je bio kod mene da si nasao taj programcic i ja sam ga isti dan instalirala.. ali to nije resenje bas potpuno.. super je sto ne moram da resetujem ceo komp.. al sine, ja po 20 puta ubijem igru sa tim programcicem i 20 puta pokusavam da se nakacim, al nece.. znaci nije mi problem vise da ubijem igru kolko smara taj rekonekt.. a da ne pricam o tome o cemu prica Nidza.. kad me u sred partije zvizne neki packet loss ili PB il sta ja znam.. pa nece da ucita onda sto godina..

nedavno me je clumsy cekao da se nakacim kako bi oboje usli na war u isto vreme da ne bi neko igrao sa igracem vise.. i to je trajalo i trajalo.. na kraju je ipak pao restart

medjutim sad videh na tom linku koji si postavio da pricaju o tome da gase Xfire pre nego upale igru i kao od tada ne ucitava.. ne gasi mi se Xfire doduse, jer cu po defaultu zaboraviti da ga upalim.. al istestiracu za svaki slucaj:)
#110
Helpdesk / Re: Imam problem
April 09, 2009, 05:03:15 PM
da nisi ti pazario neki viruscic ?:)
#111
Helpdesk / Re: zakucava cod kad loaduje mapu
April 09, 2009, 05:02:01 PM
iritantno je do bola :))

al kanda si u pravu .. niko nista ne javlja.. izgleda da nema nekog resenja.. mada evo ja sam juce reinstalirala drajvere za graficku, stavila neke nove.. palila sam par puta igru od tada.. i jos uvek mi nije zakucalo (da ne cuje maler..) no videcu danas/sutra kako ce se ponasati..:)

anyway thanks.. nisam jedina kojoj se to desava:)
#112
Helpdesk / zakucava cod kad loaduje mapu
April 08, 2009, 08:55:37 PM
je l zna neko sta tolko moze da baguje i kako se fixa ovaj problem..

kada resetujem komp i prvi put palim igru onda u 99% slucajeva ucita mapu kako treba .. medjutim vec kad se ta mapa zavrsi i krece da se ucitava sledeca.. tamo negde na drugoj polovini loadinga obavezno zakuca.. u vecini slucajeva zakuca tolko da ne moze ni alt tab ni da ubijam proces ni nista.. (ziveo programcic za ubijanje cod-a koji se poziva shortcutom).. sve u svemu po 20 puta pokusavam da se ukacim i onda eto tako nicim izazvano ucita mapu.. nekad 5-ti put proradi, nekad 10-ti nekad 20-ti .. nema pravila nikakvih..

#113
Vesti, obavestenja i pravila / Re: TUZNA VEST
April 05, 2009, 05:24:24 PM
videh juce na serveru dok smo se igrali da se prica o nekome al na zalost nisam uhvatila o kome i sta konkretno, samo skontah da je neka nesreca u pitanju, gde su masovno ljudi nestali sa servera posle te tuzne vesti.. bilo mi je uzasno glupo da zapitkujem, a ko, a sta, a gde, no evo tek sad videh o cemu se radi.. :( (da ne spominjem da sam par minuta posle toga bas prosla tuda u zemunu, i sklonila se bas toj hitnoj pomoci, jeza me hvata..) nisam imala prilike da ga upoznam licno, jer nisam bila tada u gerili, al zato smo se siti smejali na TSu.. bas mi je zao..
R.I.P.
#114
Bitange clan / Re: Bitange Party
August 20, 2008, 01:09:56 PM
ma pih.. izem vam datum za okupljanje bas!
#115
dobicu inFrakt!! :))))))
#117
ahahah jao jao tajna je otkrivena!! :)))
a cutala sam svo vreme nisam htela nikome da kazem.. no sta da vam radim bitangice, procurela je istina :))
#118
ali sjaaaaaaaaaajnooooooo :)))
#119
Public serveri / Re: BITANGE I NJIHOVO KIKANJE
June 18, 2008, 05:01:18 PM
pa cekaj.. zar covek ne moze da ide i da shora na miru, a da ga neko ne kikuje.. u redu ako je duze u spektatorima, onda se zauzima slot nekome ko hoce da igra.. ali 1-5 minute.. da ode u wc, povuce vodu, navuce pantale, i opere ruke..  je sasvim ok..
da da znam.. sad cete pitati "zasto izlazi uopste?" .. pa sto da bude necije topovsko meso? ionako vecina mase igra za statistike, a ne da odredjeni tim u kojem vec igra, pobedi! ..

#120
slani bitango.. gledaj i uci se :)) ovako se prave pare od pevanja! :)))
#121
sto mu tepas.. nema muerte supcic.. nego cmarni kolutic :)))
#122
Bitange clan / Re: PAD IMPERIJE DUSANA SILNOG
May 23, 2008, 09:06:58 PM
o boze pa sto ste igrali sa igracem manje pored mene zive?! :)
#123
Bitange clan / Re: Cestitke za MeeLanchee-ta
May 20, 2008, 01:02:43 AM
jAooo sto mi radi sad igra!! ziveo CHEPA!! :)) :)
eeeeeee sad moze da se igra ki co'ek !:))

sad sam testirala.. pao terror na serveru!! :)) samo jos da nadjem odgovarajuci sens iiiiiiiiiiiii .. eto zoke u formi polako :))
#124
Quote from: Citadel of Pain on April 25, 2008, 01:10:56 AM
sta se ti javljas fegeticu  :-\
sad fotke neces nikada dobiti  ;D

aaa meni fotke iz zrenjanina?!:)
#125
Community talk / Re: PETAK 25.04.2008!!!!!!!!!
April 24, 2008, 11:56:39 PM
ok ja pazim onda na ove sto prilaze sa dve cevke:)))
#126
Bitange clan / Re: poslednji vorovi!!!
April 24, 2008, 11:54:38 PM
ahaha rele bas si mi duhovit!!:)))
* PICAj3La nije vise kockarka! uspesno se skinula sa tog poroka!:)
#127
Bitange clan / Re: poslednji vorovi!!!
April 23, 2008, 05:18:40 PM
ocu bre ja klanski da igram (ok ne dolazim u igraonu vise, al mogu online).. ako nesto mrzim to je FFA! .. smorim se jako od silnih fragolovaca, gde je timska igra ravna nuli! ...  vecito njih trojica mi se guze ispred nisana ne bi li pokupili i dokrajcili nekog lika kojeg sam osusila.. i zabaguje me do bola, ne mogu da se mrdnem od njih, i pobije nas sve.. nagledah se toga vala u poslednjih 5-6 godina igranja fps igara.. tako da sam i odustala od toga..
i cs godinama bojkotujem i ne igram FFA, iskljucivo CW igram.. tako da i za cod isto vazi..
#128
Bitange clan / Re: BITANGE CREW
April 14, 2008, 03:32:48 PM
Quote from: Laf on January 31, 2008, 05:54:03 PM
sto je to predsjednice? odma si krenuo u akciju,ne dash joj ni vazduh da uhvati! Pushti nashu picajzlu,ona je sestra svih bitangerosa odje.NE ZNASH TI STO SE KRIJE IZA TAKO NEVINOG LICA ,NE NE !!!!!!


ju ju ju :))
eto nista ja ne moram ni da pricam ni da radim.. bitangice sve znaju : )))
#129
Bitange clan / Re: Bitange majice!
April 13, 2008, 08:22:58 PM
aaa meni majca?!?!

eee paaa ne mere to tako.. zoka je konacno uspela da pokrene codic na digitronu.. i vraca se u formu!! :)
#130
Bitange clan / BITANGE CREW
January 28, 2008, 01:39:40 PM
sine.. sad vidis sta je opticka varka :)

ja to uporno govorim a niko mi ne veruje ! :))
#131
Bitange clan / BITANGE CREW
January 27, 2008, 03:31:06 PM
jes da smo drugari, al nisam u prolazu :))
otkad sam se vratila iz bg-a  prikljucila se na lan igranju .. al posle previse godina igranja, i otpadanja u po igraonicama.. cesto pravim pauze :) kao npr sad! :) zahvaljujuci katakombama.. koje su me smorile do .. :))
#132
Bitange clan / BITANGE CREW
January 26, 2008, 06:35:33 PM
pa malo da odmorim.. pa da opet uzmem zalet :) .. ode mi mladost u igraonicama :))
#133
Bitange clan / BITANGE CREW
January 26, 2008, 04:39:05 AM
Quote from: "ristic"hahahahahaha, vidi ti tu sliku....


nikad nisam vido ovu picajzlu da igra...al ae :D


picaj3la online samo CS jos uvek igra.. a COD u igraonici .. (al zabusava nesto i tamo .. dobro je pa bitangice moje drage nece ovo procitati ahah)
#134
Bitange clan / X3M igraonica otpada!
November 23, 2007, 02:03:56 PM
PECIKAKAAAAAA says:
samo da ti kazem da u nedelju necete moci da se igrate u x3mu
PECIKAKAAAAAA says:
rezervisite negde drugde
PECIKAKAAAAAA says:
posto se igraona zatvara


tako da .. ljudi treba rezervisati za nedelju igranje u nekoj drugoj igraonici
#135
Bitange clan / MAKARIJE
November 22, 2007, 05:53:07 PM
:)))))) kakve ste legende...tragedije jedne!:)))

ali vidi makarija, bas deluje dobrocudno al kad uzme pucu ... nimuje dobro :))
#136
Bitange clan / IGRANJE OD 16h! - NOVA IGRAONICA
October 11, 2007, 08:19:20 PM
Beg bitango.. zovi Saleta za igraonu za nedelju.. ja radim ovaj vikend jbg :( .. mozda banem al tek u 8 ili 9 .. pa zavatim sat-dva igranja
#137
Bitange clan / trap
October 10, 2007, 03:35:15 PM
uuu mozeeee ... to me podseca na ET .. uf sto sam volela da sejem te bombice : ))
#138
Bitange clan / Bitange majice!
October 06, 2007, 01:07:00 PM
c.c.c eble vas statistike! :)
gde su bile statistike pre a a a ? :)) sad ja treba da vas jurim ko poludela : ))
#139
Bitange clan / Bitange majice!
October 05, 2007, 05:26:02 PM
Quote from: "mean"Prva mi se najvise svidja,ali mozete i na njoj staviti rupe od metaka............smanjio bi spisak imena na ledjima da ne bude tako veliki.Niste stavili Zoku na spisak.Mozda da stavite na rukav petokraku ili neku oznaku kao cin.Probajte koristiti neki drugi font......sa ovim sam procitao "Bress".To je to za sada :wink:

bar neko od bitangi me nije zaboravio ! :< :>
nego oce biti i zenski modeli? : )
#140
Bitange clan / Nova igraonica?
October 05, 2007, 04:41:57 AM
ma no frx.. sredjeno sve .. ovde cemo u nedelju u 17h igrati .. super je.. malo da odahnemo od katakombi .. a i ovaj post kucam iz igraonice :))
#141
Community talk / Paintball :)
October 03, 2007, 04:40:15 PM
daj i neku fotku .. dobrih modrica.. pa da odmah i odgovoris ljude : ))
#142
Bitange clan / :)
October 03, 2007, 12:29:30 PM
ja sam vec najavila ekipu da bi dolazila svake nedelje od 16h .. i da to uvek vazi  ( al sam morala prvo i da proverim sa vama) ..
sinoc mi je rekao da finalizira zavrsne radove i pocinje valjda od danas da radi .. a i dolaze vec dve cod ekipe na igranje..

sredicu ja sa njim jos danas verovatno za nase rezervacije : )


eee paaa nidzo .. zardjala sam i to BAS BAS .. ali dobro .. vratice se picajzla u formu .. ne zvala se ja picaj3la : )))
#143
Bitange clan / Nova igraonica?
October 03, 2007, 12:50:11 AM
ugao Vuka Karadzica i Masarikove

drugar otvora igraonicu .. od srede moze da se igra vec

ne znam koje su konfiguracije masina .. naravno ima cod2 .. kaze da su dobre masine , 17`` tft monitori
..
mozemo tamo da probamo  u nedelju?

ako neko hoce moze da skokne i pogleda? ..

ajd ako ste za .. javite mi da se na vreme izorganizujemo kod coveka ..

ima 20  masina .. u dva nivoa je

dole 15 i gore vip kao 5


ete.. : )