Ja nista drugo od njega nisam mogla ni da ocekujem
)))))
ahahaha kakav je on car:)))
)))))ahahaha kakav je on car:)))
Arhiva Bitange foruma
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts Menu
)))))
onda bolje da igram Q3
) ja nekako ne smatram to losim, u smislu otkljucavanja neophodnih stvarcica, ko sto rece malizeleni, sto pre, kako bi onda mogao na tenane i ljudski da igras igru




)
)
)
)
Quote from: PICAj3La on February 15, 2011, 10:10:02 PM
test
verovatno..
ko neke! :>
)
))))) ahaha plac male Ive!:))) ako nista drugo, snimicemo je kako place na fon, pa nek slusa u loopu dok se igra:))))
)
)
)
Quote from: kordoba on August 25, 2010, 01:59:22 PM
VOZD ipak nece moci da dodje... Imamo koncert...
Oprostite!
))
))))
) svaka cast!:)
Quote from: DiDaN on March 10, 2010, 11:32:44 AM
lyudmila pavlichenko is the winner
do pre 10 godina,posto je bio tvrd komunizam,tu je sedeo lik i menjao svetla na semaforu,posto nisu bili automatizovani semafori neko je morao da sedi i da menja .....hihihihi
Imas pivo
)
kako god okrenes, to je glava koju moras da platis da odradi smenu
Quote from: SALTSTONE on March 09, 2010, 02:54:27 PM
A vid Zoku
)))))))))))
ti jedini nemas fb acc:))
))))
)
)Quote from: SALTSTONE on August 17, 2009, 03:37:23 AM
Fotke su do jajaSvi smo tu
)
)))))))))))00
))))))) ahaha
)
))
)


)

))))
)
)
ovako se prave pare od pevanja!
)
)
samo jos da nadjem odgovarajuci sens iiiiiiiiiiiii .. eto zoke u formi polako
Quote from: Citadel of Pain on April 25, 2008, 01:10:56 AM
sta se ti javljas fegeticu![]()
sad fotke neces nikada dobiti
Quote from: Laf on January 31, 2008, 05:54:03 PM
sto je to predsjednice? odma si krenuo u akciju,ne dash joj ni vazduh da uhvati! Pushti nashu picajzlu,ona je sestra svih bitangerosa odje.NE ZNASH TI STO SE KRIJE IZA TAKO NEVINOG LICA ,NE NE !!!!!!

Quote from: "ristic"hahahahahaha, vidi ti tu sliku....
nikad nisam vido ovu picajzlu da igra...al ae
)))) kakve ste legende...tragedije jedne!:)))
sad ja treba da vas jurim ko poludela : ))
Quote from: "mean"Prva mi se najvise svidja,ali mozete i na njoj staviti rupe od metaka............smanjio bi spisak imena na ledjima da ne bude tako veliki.Niste stavili Zoku na spisak.Mozda da stavite na rukav petokraku ili neku oznaku kao cin.Probajte koristiti neki drugi font......sa ovim sam procitao "Bress".To je to za sada