News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

PAD IMPERIJE DUSANA SILNOG

Started by |ndb| Dusan Silni, May 22, 2008, 11:43:56 PM

Previous topic - Next topic

|ndb| Dusan Silni

Prvo, zeleo bi da cestitam ekipi BL na odlicno odigranom voru!! Drugo, sve cestitke mom klanu, igrali smo zverski, ali na zalost, iz tehnickih razloga izgubismo, jbga... Prvu tablu sam bukvalno 10 minuta odigrao, komp se stalno zapucavao, jako mi je zao zbog mojih igraca sto se sve tako odvilo, a dali su maksimum, stvarno. Svaka cast moji moji moji.......!!!!  :-*
Nista, bice bolje na sledecem turniru. Ostalima puno srece u nastavku. A sada odo da se napijem od muke!!! :ziveli

SALTSTONE

Ma napices se ti u nedelju GENERALE sa nama ostalim bitangama u IZBI , vidimo se bitango i sto bi Dragan Nikolic mnogo puta rekao " IDEMO DALJE " !!!  :ziveli

SALTSTONE

Jos da dodam....NAPRED PLAVI :)  :rnr  :wah

domohomo

vise piva za zlemajke buahhaahahaaha  :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli

SALTSTONE

          Jaoooo, kad se samo setim onog war-a, kako smo vas..... :camper :aug :awm :ziveli
btw...cuvajte se // bitange // Blue dolaze da zavrse zapoceto..... :ziveli

Citadel of Pain

Cestitke i od mene za BL...jbg momci su suvise dobri da bi ih dobili sa igracem manje..neka, naucili smo nesto i iz ovog
bolnog poraza, a bice jos bitange turnira i liga pa cemo videti di smo stvarno...

Mislim da cemo u nedelju da se izbetoniramo i da cemo tako kao klan da prebrodimo ovu situaciju  ;D  :ziveli

i sta sada reci nego

     Go Go BLUES!

El Muerte

#6
Vec vidim kuda ce otici svo to cuganje....ali iskreno......plashim se da se ne vratim kuci sa jos jednim retrovizorom i setom polovnih guma  .....    :-\

NAPRED   PLAVI !!!      ;D

mean

Quote from: El Muerte on May 23, 2008, 02:33:56 PM
Vec vidim kuda ce otici svo to cuganje....ali iskreno......plashim se da se ne vratim kuci sa jos jednim retrovizorom i setom polovnih guma  ..... 

Ima nas dvojica.......mozemo vise da ponesemo :-\ :-*

PICAj3La

o boze pa sto ste igrali sa igracem manje pored mene zive?! :)