EMC Dokini

Started by Intense, July 31, 2012, 03:14:43 AM

Previous topic - Next topic

Intense

Poštovanje svima. Inače se ne bih registrovao na forum, jer nemam nekog vele razloga, ali sam sada morao zbog očite nepravde koja mi je nanesena od admina koji je naveden u naslovu! Nisam igrao skoro mjesec dana cod-a, bio sam i prije na bitangama na različitim nickovima, i nikad nisam bio kickan, jer se osipam od cheatera, ali večeras odlučim opustit se malo uz jednu partiju i naletim na ovo...valjda dijete, jer ne vidim da se neko odrasto moŠ¾e onako ponašat koji me kicka bez razloga. Dotični je cijelu mapu bio najlošiji, grijao je dno cijelo vrijeme u scoreu i taj svoj bijes iz nemoći je odlučio iskaliti na meni. Valjda sam mu ja bio u trn u oku, jer sam ga uništavao cijelo vrijeme, pa je kontao ako on ne moŠ¾e bolje nišanit i igrat, da onda ne moŠ¾e niko.Nemam ništa, neka bilo ko provjeri IP i koje vi već mehanizme imate za anti-cheat. Nije meni bio problem, ionako je kraj runde bio, mogu i promjenit i nick, ali izbacivat će druge ljude bez razloga, samo zato što njega ne ide. Nije me ni specovao ni ništa... Nije to uredu, ako ti Š¾ivci ne mogu podnjet da je ovo samo igra, onda ti nisi za admina. Ili ga radi kako treba ili nemoj nikako.

mrvica_******|2shooorty|

prvo ti nama reci koji je tebi nik bio u ugri i u koje vreme si igrao,.....a kao drugo sigurno nisi kikan zbog skora jer Doks ne pati od toga sto si bolji od njega ili bilo koga ,....nije klinac pa da se pali na skorove i te gluposti,.....

ICHTOT

 :hmm   sad si sve rekao,deda da te kika zbog scora   :super   Ma pod kojim si nikom igrao i jesi pitao razlog zbog kojeg si kikan??

Intense

Nick mi je bio Intense, igrao sam tamo otprilike između jedan i dva poslije ponoći, staza Burgundy. Nisam ja ni rekao da je zbog scorea, nego sam naveo kao mogući psihološki uticaj. Jbg nije ga išlo, još sam ga ja na toj stazi moŠ¾da 7-8 puta ubio, pa sam ga moŠ¾da specijalno Š¾ivcirao :)

Intense

P.S. Pitao sam ga što sam kickan, on je odg:"znaš ti zbog čega" :facepalm: Nije htio dati dodatna pojašnjenja, a u tom je bio kraj mape. Ping nije, jer mi je bio oko 50, nemam nikad problema sa njim.

dokini

Tako je a sada evo moga odgovora u situaciji koja se desila svi znamo za dim bag ali akom igrac igra automatskom puskom i puca po dimu prateci kompas i nekoga ubije a ti moj daso kar puskom u stopostotnom ma ne hilajudu posto dima mene ubijes HS .Mislim da sam dovoljno vremena proveo na COD u da znam sta je slucajno a sta ne kada sam pregledao cill cam nije apsolutno po meni bilo potrebe da snimam video i to sto sam uradio apsolutno stojim iza toga.

cheda

lol bio sam prisutan kada si kick dobio,te razloge koje si ti naveo sigurno nisu razlozi zbog kojih si kick dobio,ja koliko znam dokini je jedan od rijetkih admina koji ce ti pomoci i saslusati i takodjer je jedan od rijetkih koji ce te kikati bez razloga  :peace:

Intense

#7
Quote from: dokini on July 31, 2012, 03:37:37 PM
Tako je a sada evo moga odgovora u situaciji koja se desila svi znamo za dim bag ali akom igrac igra automatskom puskom i puca po dimu prateci kompas i nekoga ubije a ti moj daso kar puskom u stopostotnom ma ne hilajudu posto dima mene ubijes HS .Mislim da sam dovoljno vremena proveo na COD u da znam sta je slucajno a sta ne kada sam pregledao cill cam nije apsolutno po meni bilo potrebe da snimam video i to sto sam uradio apsolutno stojim iza toga.
Ti ili sad nešto nazor smišljaš ili nisi dobro gledao kill cam. Ja se sječam jednog killa, kada sam mislim baš tebe ubio u dimu. Bio sam stajao na prozoru kuće kod njemačke zastave, i iako si ušao u dim, odozgo sa prozora si se lijepo vidio, i nije bilo nikakvo napamet pucanje niti pomoću kompasa. I meni se sto puta desilo da sa određene pozicije kroz dim ne vidim nekog, igrača, a kad pogledam kill cam, taj je mene igrač fino vidio. To je valjda taj dim bug. Ako si mislio da sam te ubio pomoću cheata što me odmah nisi kickao nego si čekao 5-10 minuta? Jer to se desilo sredinom mape, a zadnji kad sam te ubio je bilo pred kraj mape kada si se kretao sredinom ulice, nije bilo nikakvog dima kilometar okolo!? Htio sam ukazat da sam bezveze kickan, jer ti nisi adekvatno svoj posao odradio, niti si me specao niti snimao, i lahko je sad bez dokaza tarlahat. To je to, Š¾ivjeli mi svi.

P.S. Da sam imao cheat, zašto bih ja onda sinoć gubio vrijeme praveći u dva sata poslije ponoći maksuz account da bih se neopravdano Š¾alio? Varao, BoŠ¾e moj uhvatio me lik, samo bih promjenio nick i nastavio dalje cheatat. Ili otišao na drugi server...

hardwell.

Quote from: Intense on July 31, 2012, 11:07:12 PM
Quote from: dokini on July 31, 2012, 03:37:37 PM
Tako je a sada evo moga odgovora u situaciji koja se desila svi znamo za dim bag ali akom igrac igra automatskom puskom i puca po dimu prateci kompas i nekoga ubije a ti moj daso kar puskom u stopostotnom ma ne hilajudu posto dima mene ubijes HS .Mislim da sam dovoljno vremena proveo na COD u da znam sta je slucajno a sta ne kada sam pregledao cill cam nije apsolutno po meni bilo potrebe da snimam video i to sto sam uradio apsolutno stojim iza toga.
Ti ili sad nešto nazor smišljaš ili nisi dobro gledao kill cam. Ja se sječam jednog killa, kada sam mislim baš tebe ubio u dimu. Bio sam stajao na prozoru kuće kod njemačke zastave, i iako si ušao u dim, odozgo sa prozora si se lijepo vidio, i nije bilo nikakvo napamet pucanje niti pomoću kompasa. I meni se sto puta desilo da sa određene pozicije kroz dim ne vidim nekog, igrača, a kad pogledam kill cam, taj je mene igrač fino vidio. To je valjda taj dim bug. Ako si mislio da sam te ubio pomoću cheata što me odmah nisi kickao nego si čekao 5-10 minuta? Jer to se desilo sredinom mape, a zadnji kad sam te ubio je bilo pred kraj mape kada si se kretao sredinom ulice, nije bilo nikakvog dima kilometar okolo!? Htio sam ukazat da sam bezveze kickan, jer ti nisi adekvatno svoj posao odradio, niti si me specao niti snimao, i lahko je sad bez dokaza tarlahat. To je to, Š¾ivjeli mi svi.

P.S. Da sam imao cheat, zašto bih ja onda sinoć gubio vrijeme praveći u dva sata poslije ponoći maksuz account da bih se neopravdano Š¾alio? Varao, BoŠ¾e moj uhvatio me lik, samo bih promjenio nick i nastavio dalje cheatat. Ili otišao na drugi server...

ja cu na sve ovo reći ------> previšee mudrovanja......   :stoner: :stoner: :stoner:   :suicide

vd|cube(im)

Quote from: cheda on July 31, 2012, 04:12:59 PM
lol bio sam prisutan kada si kick dobio,te razloge koje si ti naveo sigurno nisu razlozi zbog kojih si kick dobio,ja koliko znam dokini je jedan od rijetkih admina koji ce ti pomoci i saslusati i takodjer je jedan od rijetkih koji ce te kikati bez razloga  :peace:

Š ta je ovo cheda ?????

Quote from: brankoXM on July 29, 2012, 11:24:53 PM
ovaj ss cekam vec neko vreme    
By yt3ktt at 2012-07-29

ICHTOT

I to onaj isti sto sam ga ja kiko  :yikes:

cheda

cek ba kad je ovo bilo,nidje veze i ja i moj multihack ba,nikad mene nije izbacio multihack,a tu provjeri ip adresu pa me onda napadajte

vd|cube(im)

Quote from: cheda on August 02, 2012, 03:16:25 AM
cek ba kad je ovo bilo,nidje veze i ja i moj multihack ba,nikad mene nije izbacio multihack,a tu provjeri ip adresu pa me onda napadajte

Nitko te ne napada, nego te lijepo pitam šta je ovo ??? ............. Ovaj SS sa Garage osvanuo je prije par dana na forumu  http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,7527.15.html ..... IP nije uhvaćen jer nije bilo admina na serveru.
Tvoj nick  je na SS-u pa se izjasni ......

ICHTOT

 :whip3: i tesko da je netko koristio tvoj nik :fighting:

cheda

kao prvo Tot nije prvi put da neko koristi moj nick,znam ja bas kada sam igrao ulazilo je tipova i koristili moj tag,medjutim kika ih pb za name stealing pa stave nick "cheda kurcina...itd",a cube u zadnje vrijeme cesto me je kikao pb ali ni jednom nije pisalo za multihack,znam da mi ne vjerujes ali vjerovo ili ne ja to uopce ne znam ni skinuti ni koristiti,branko je bas neki dan govorio na chatu na garage pisao drugim igracima kaze ima ss na garage kako mene multihack izbacuje,a ja sam tada igrao pod drugim nickom,i govorio sam mu da postavi ako ima,jer ubjedjen sam u sebe da nemam multihack,a ovaj ss ja za to mogu reci samo,dosta me od raje ne gotivi na garage serveru i mnogi su cekali samo jedan kiks od strane mene,tako da me nebi cudilo da je ovo neka osveta ili nesto,ali ne bitno vi odlucite kako hocete i cube das mi xf.... :violin:

Stekara_1

Svi smo mi čiteri dok se ne dokaŠ¾e drugačije !!!

Toto voli male nabildane dečake !

ToTo

Quote from: Stekara_1 on August 02, 2012, 03:09:28 PM
Svi smo mi čiteri dok se ne dokaŠ¾e drugačije !!!

Toto voli male nabildane dečake !

Mrs gade gadni  :whip3:

domohomo

prodajem kavez za hrčka

ludi livnicar

Mene zanima da vi mene kazete gde ima da se kupi jevtini cvarci i kavurma   ;D

ToTo

Quote from: domohomo on August 03, 2012, 04:01:12 PM
prodajem kavez za hrčka
Mene treba grašak.  :-\

Š tekara je gej. Pola leta je proveo na jahti jednog arapina u Dalmaciji i ispunjavao njegove sexualne fantazije.  :tease2


E Dokini postao si slavan , čestitam  :handshake:

ludi livnicar

Quote from: ToTo on August 03, 2012, 10:06:08 PM
Quote from: domohomo on August 03, 2012, 04:01:12 PM
prodajem kavez za hrčka
Mene treba grašak.  :-\

Š tekara je gej. Pola leta je proveo na jahti jednog arapina u Dalmaciji i ispunjavao njegove sexualne fantazije.  :tease2


E Dokini postao si slavan , čestitam  :handshake:
Ooooo pa jel to CRO krenula u Evropu na zadnji ulaz :super

domohomo

Quote from: ToTo on August 03, 2012, 10:06:08 PM
Quote from: domohomo on August 03, 2012, 04:01:12 PM
prodajem kavez za hrčka
Mene treba grašak.  :-\

Š tekara je gej. Pola leta je proveo na jahti jednog arapina u Dalmaciji i ispunjavao njegove sexualne fantazije.  :tease2


E Dokini postao si slavan , čestitam  :handshake:

NekuŠ¾im, što te grašak treba?  :smoke:

ToTo

Crnogorci bi tako rekli, ima ona zajebancija telefonom, ali verovatno nisi cuo, nebitno je sve....................osim graska.  :tease2

VaiiiVaiii

Quote from: ToTo on August 04, 2012, 01:29:02 PM
Crnogorci bi tako rekli, ima ona zajebancija telefonom, ali verovatno nisi cuo, nebitno je sve....................osim graska.  :tease2
dobro da ti niko nije odgovorio ..poput onog sa druge strane  telefonske zice
:super
http://www.youtube.com/watch?v=FP1RwBMCXgU