News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

problem sa pb-om

Started by sithlord, October 25, 2011, 09:15:44 PM

Previous topic - Next topic

sithlord

jedan moj prijatelj inace novi igrac na nasim serverima ima problem sa PB-om.Ubrzo posle konektovanja na server izbaci ga PB i pise DISALLOVED PROGRAM/DRIVER 

http://imageshack.us/f/543/pbproblem.jpg/


ako neko zna resenje,nek se javi :)

Zver

To moоe biti dosta stvari, od cheata do uključenog grafičkog overlay-a u ati radeon catalyst drajverima.....

sithlord

pa nije cheat,ali ima ATI graficku....