News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Irikam?

Started by Darkman Ki-Ninja, November 04, 2009, 06:10:54 PM

Previous topic - Next topic

Darkman Ki-Ninja

El igra neko ja sam je poceo igrati jos odavno ali su me banovali pa sad ispocetka   :-[    ali jos je zanimljivo  ;D
http://ikariam.rs/
:clapping
AJJJJJMOOO  :hat

m.shadows

Ja igram jedno jos vece sranje od toga...
Meni je glupo,dao mi drug jedan link da probam..al ne kontam sta da radim...i glupo mi je,ali to je samo moje misljenje.

VULE


$tring

Kada vidim cirilicu na net-u pegla mi se....  :bad2


Darkman Ki-Ninja

Quote from: string on November 14, 2009, 06:32:00 PM
Kada vidim cirilicu na net-u pegla mi se....  :bad2





Ali stavi na hrvatskon da ti je  :wink:

$tring

Ma nemam nista protiv cirilice, nego prosto nije pismo u kompjuterskoj eri.. I meni licno je zamorna za citanje, posto sam na kompu toliko navikao na latinicu...

budaletineGandi

dark igram ja koje si ostrvo da te napadnem
string ja mislim da ima i eng nisam siguran ili latinica