News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

JustKillers.com

Started by Skelety, July 10, 2009, 04:14:07 PM

Previous topic - Next topic

Skelety

Evo  JustKillers klan trazi 6 igraca...
Potrebno je: 600h, TS , Xfire , ORG key , 15 + godina ,
Test :Igranje Na Bitange SD pro Serveru

Xf: skelety1122
Ovom poslednjem nemoj da se javljate skroz je neozbiljan 
Ovde mozete da se prijavite: www.justkillers.com

*SPARTANAC*

Niste losi, samo napred. :clapping

Skelety


hajae

Quote from: Skelety on July 10, 2009, 04:28:14 PM
Quote from: *SPARTANAC* on July 10, 2009, 04:19:28 PM
Niste losi, samo napred. :clapping
hvala,spartanac :)

I ja cu potvrdit da niste losi... Za 1-2 bi mogli bit dobri... Samo test na PUB? :ne_razumem

Skelety

da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra

*SPARTANAC*

Quote from: Skelety on July 12, 2009, 12:36:08 PM
da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra
Ima tu logike, tu mozes i da testiras da vidis kako se igrac ponasa. Da ne primite nekog kretena, pa da vam zasere klan.

Skelety

Quote from: *SPARTANAC* on July 12, 2009, 01:43:13 PM
Quote from: Skelety on July 12, 2009, 12:36:08 PM
da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra
Ima tu logike, tu mozes i da testiras da vidis kako se igrac ponasa. Da ne primite nekog kretena, pa da vam zasere klan.
pa da upravo to

hajae

Quote from: Skelety on July 12, 2009, 01:45:19 PM
Quote from: *SPARTANAC* on July 12, 2009, 01:43:13 PM
Quote from: Skelety on July 12, 2009, 12:36:08 PM
da,test prvi je pub server sa vise igraca posle neki war da vidim kako igra
Ima tu logike, tu mozes i da testiras da vidis kako se igrac ponasa. Da ne primite nekog kretena, pa da vam zasere klan.
pa da upravo to

Lal... Drugi put cu ja pazit da spartanca testam na PUBu prvo :icon_grrr: :suicide