News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Gilo pipes, bitange Darko

Started by Darko, May 04, 2014, 03:20:50 PM

Previous topic - Next topic

Darko

Pozdrav društvo,

Evo da se javim posle par godina neaktivnosti na serverima. Nije da nemam više volje za igranjem već jednostavno nemam vremena. Jedna druga stvar me je totalno zaokupila i evo već je iz hobija prerasla u dodatno zanimanje, bar za sada, nadam se uskoro i osnovno. Neki sa kojim sam u kontaktu znaju a evo da podelim ovde i sa ostatkom ekipe.

Pre par godina sam počeo da pušim lulu, a nakon par restauriranih polovnih lula rešio sam da pokušam da sebi napravim jednu. Izradio jednu lulu, dopalo mi se, uradio drugu, treću... i prestao da brojim. Iako se nikada nisam bavio ničim sličnim ispostavilo se da imam talenta za to i ubrzo sam postao poznat u tom svetu lulaša. Evo nekoliko fotografija mojih radova a i par linkova ka sajtovima gde možete videti moje lule i link ka mojoj fb stranici. Sajt još nisam uradio jer sam za takve stvari pomalo lenj ali biće i to uskoro.

Žao mi je što zaista nemem vremena za druženje sa ekipom na serverima, svaki trenutak slobodnog vremena posvećujem lulama i usavršavanju ovoga zanata i nadam se da ćete mi kada vidite moje radove i oprostiti na tome.

Pozdrav bitange

https://www.facebook.com/gilopipes
http://www.pipesart.com/products.php?cid=844
http://www.pipes2smoke.com/Gilo_Pipes.htm















cowex

Lepo, lepo samo tako nastavi.

DexonDee

Svaka cast Darko! Meni se svidjaju ove crne....

P!ck 'n roll

des Darko, puska te ubila :) video sam sve na fb vremenom da si izbacivao lule... interesantna stvar, imas pozdrav od lazica i mene iz ns, stari dobri /Mr/ klan :)

cowex

Nisam  "pušač" ali su extra lule, svidjaju mi se mozda počnem i ja pravit.

Hitman

lijepe su lulice, a nisu ni jeftine..  ;D