Beslplatni pozivi i poruke za mobilni :)

Started by ' k e r r, November 15, 2012, 08:05:48 PM

Previous topic - Next topic

' k e r r

http://viber.com/
Mislim da ce vam trebati ovo pa sam hteo da podelim sa vama.
Dosta vishe uplacivanje kredita i bacanje para :)
Ovo je nesto ko skype i facebook samo za telefon.
Isprobajte!


Ninja_dragon

Quote from: ' k E R R on November 15, 2012, 08:05:48 PM
http://viber.com/
Mislim da ce vam trebati ovo pa sam hteo da podelim sa vama.
Dosta vishe uplacivanje kredita i bacanje para :)
Ovo je nesto ko skype i facebook samo za telefon.
Isprobajte!


Ti bi trebao da promenis nick u "care", pun si nekih how to uputstava : )

Elem, viber je matora aplikacija, cenim da je svi vec imaju.

tipico

#2
zgodna aplikacija ja je koristim često,jedino sta mi iPhone zapinje na novom iosu ali nemam s viberom nikakvih problem,


tko ima mobitel bilo kakav da ga podrоava preporučam ovu aplikaciju

DexonDee

Za viber svi znaju :) okacis se na wi-fi i cepas...takodje imate i WhatsApp samo sto tu nema poziva nego poruke :)

tipico

Quote from: DexonDee on November 15, 2012, 10:20:41 PM
Za viber svi znaju :) okacis se na wi-fi i cepas...takodje imate i WhatsApp samo sto tu nema poziva nego poruke :)


Dobro whatsapp je placena app iako Jailbreak riješi i to :)

DexonDee

Quote from: tipico on November 15, 2012, 10:27:24 PM
Quote from: DexonDee on November 15, 2012, 10:20:41 PM
Za viber svi znaju :) okacis se na wi-fi i cepas...takodje imate i WhatsApp samo sto tu nema poziva nego poruke :)


Dobro whatsapp je placena app iako Jailbreak riješi i to :)

Meni je ok skinuo sam je za free i ok me sluzi :)

' k e r r

Ovo je za ljude koji ne znaju da ima :) Znam da ih mnogo zna al super je :)

DexonDee

Ker samo si trebao reci ljudima (vecina zna) ko skine viber i hoce da zove nekoga ta osoba isto mora da ima viber :)

tipico

također,mora imat wifi ili aktivirane mobile podatke tj bar 20 MB prometa za korištenje :) LP

' k e r r

Ovo je za ljude koji ne znaju i koji ne sede 24 sata na internetu i googlaju sta ima novo :)
Ja znam dosta ljudi koji tek sad znaju za viber.