News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Niko Bellic

Started by Darkman Ki-Ninja, May 12, 2010, 05:01:52 PM

Previous topic - Next topic

Darkman Ki-Ninja

Ne znam da li ste znali,ali glavni junak iz igrice Gta IV (4) ,Niko Bellic (Belić), je sa naših prostora,tj. za prostora bivše SFRJ http://en.wikipedia.org/wiki/Niko_Bellic
A ovo me je jako obradovalo http://www.xfire.com/video/2a9953/ ...Kad počnu govoriti srpski  :flag_of_truce
Samo ne znam otkud im da to bude baš on-Jugosloven  :)

sniper elite

Cudno ovi govore nas jezik tj. cudan naglasak imaju ali govore srpski.Nisam znao za ovo ali cool  :D  :D  :D

thosl

Niko je srbin iz bosne,ratni veteran.

Darkman Ki-Ninja

Rodio se u Srbiji a odrastao u Bosni  :baby

thosl


GuRuGeoRge

JAO,JAO !!!  8| BRA'O MOMCI OTKRILI STE TOPLU VODU !!!  :handshake:   :stoner:

8)