News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Najavljen PES 2011!

Started by pxzyy [@] m@x], May 31, 2010, 10:18:21 PM

Previous topic - Next topic

pxzyy [@] m@x]





Konami je najavio PES 2011 koji će izaći za PC, PS2, PS3, PSP, Wii i Xbox 360 ove jeseni.

Novi PES ima nove animacije â€" preko 1.000 novih za koje je upotrebljeno 100 sati motion-capture materijala. Takođe, novi PES bi trebao da bude teоi i više će teоiti ka simulacijama.

PES 2011 donosi i Master League Online, changing team management opcije i nove komentare.

Naslovnu stranu novog PES-a će krasiti Lionel Messi.

Mustang.

Jao sad sam čitao na KONAMI-europe 'kratki' opis. Ako bude pola od toga što piše bit će to ludilo k'o za PS3 kad je izašao. Evo pa čitajte  :o

http://uk.games.konami-europe.com/news.do?idNews=485

Najjača stvar: Online Master Liga  8) Š ta reći, najesen joystick u ruke i pegla   :spiteful


pxzyy [@] m@x]