News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

HELP !! Treba mi pomoc Oko Zvuka....

Started by ReGy, April 26, 2009, 02:12:42 PM

Previous topic - Next topic

ReGy

 :worth            Odjednom Mi Je Nestao Driver Za Zvuk ..... I Ja Hteo Da Pustim Pesmu Za Winamp i Kaze Bad DirectDriver .... I Onda Sam Skidao Nekoliko Driver-a I Nijedan Nece Da Radi .... PLSSS HELP !! :P NEMAM SOUND-A uopste !  :shok

spdR

jos da si rekao koja je maticna,koji operativni sistem...

*SPARTANAC*

Skini Uniblue Driver Scenner i skini taj driver koji ti nedostaje
Evo ti link da se ne mucis da trezis: http://www.softnull.com/full-software/8370-uniblue-driver-scanner-2009-v2.0.0.26.html :tease2

zlenzlla

Quote from: *SPARTANAC* on April 26, 2009, 04:31:18 PM
Skini Uniblue Driver Scenner i skini taj driver koji ti nedostaje
Evo ti link da se ne mucis da trezis: http://www.softnull.com/full-software/8370-uniblue-driver-scanner-2009-v2.0.0.26.html :tease2

Tako je. Ja sam tim programom nasao drajvere za neku staru kantu