News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!

Started by vd|cube(im), March 14, 2014, 11:08:51 AM

Previous topic - Next topic

vd|cube(im)


DexonDee


Strajdzo


tubifeks


Fox.


cowex


SALTSTONE


Djuka023


Belick


Stekara_1

Srećan rođendan bucko buha, i na toj torti sem tebe, debela je i ta muha.
sve što si poželiš da ti se i ostvari, a znajući koliko si perverzan, cele godine će neko da te j3be :)
i na kraju naravno, slobodno možeš da mi duneš u sveću :) a kod kunte se javi za svećice :)

pozz od Štekare

bucky

hvala na lepim zeljama.a steki ako ti se toliko duva kod mene uvek mozes da dunes u k....... :happy

P!ck 'n roll

ma kakav Bucky kakve picke materine  :rofl :rofl :rofl

muschmule

Buuuuuuckyyyyyyy! Pa srecan ti rodjendan dragi moj Bucky! Evo ja kasnim, al donecu opravdanje od lekara :) Da si mi ziv i zdrav jos 10000000 godina! :* :* :*