News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Igraci iz makedonije

Started by makedon//CAKIEVSKI, September 01, 2011, 01:29:56 PM

Previous topic - Next topic

makedon//CAKIEVSKI

Pa dakle ovako zelio bih da vidim jel ima jos neki makedonac koji igra COD 2 na BITANGE serveru.Pa dakle ako ima evo vam rubrika da se javite ili kontaktujete me.

ToTo

Mislim da sam vidjao nekoliko, po IP adresama u HLSW, ali ne znam bas da li i na forum dolaze. U svakom slucaju welcome  :hat

Stekara_1

Naš prijatelj iz EMC klana Trajkovski ili ti  |EMC|HERBERT mkd KARAJAN :)