News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

problem kada udjem na TS-3 padne mi FPS!!!

Started by micko, November 16, 2011, 07:54:56 PM

Previous topic - Next topic

micko

E  ljudovi moji pomazite starom MICKU :'(... kada upalim TS u cod2 mi se FPS smanji i lagga,inace je uvek 250?!!! :nervous:

Tragedija@Mp3

Mico jedan prijedlog. Uninstaliraj sadasnji windows i na novo instaliraj opet. Pospremi sve sto imas na HDD i formatiraj sve particije i probaj sve ponovo iz pocetka. Jer moguce da je doslo do male komplikacije prilikom instalacije i sad cijeli sistem te zeza. To problema sta si ti imao sa svojim windowsom to ne vjerujem da je itko imao u skorije vrijeme bar od onih osoba koje ja znam. Ponudio bih ti neko drugo rijesenje kada bih imao.  :happy

micko

sve nove igre mi rade super!!! btf3 radi ko besan,al cod2 me zeza fps!? nebitno,hvala na savetu drug moj sto mucka kolu :mahanje

Tragedija@Mp3

Nema na cemu  ;D
Muckat ce mo mi zajedno kolu  :ziveli  :peace: