News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Skup ludaka na jednom mestu?

Started by [dragoni]Shomy, March 18, 2015, 12:32:29 PM

Previous topic - Next topic

[dragoni]Shomy

Neko mi rece pre neki dan na serveru da Dexon i Nindza organizuju skup ludaka u Novom Sadu u matrixu(Gerila Bar) :rock3?Pa me zanima dal ima nesto od toga ili ne?Ako ima tema o tome ja se izvinjavam...moze neki info??? :clapping :clapping :clapping

DexonDee

Nindza? Najverovatije ce biti samo jos da vidimo kada...I treba da se izvinjavas jer si iz Indjije!!! Bicete svi informisani na vreme oko okupljanja i gde cemo ici itd...



Flow

E, super! Docemo ja i mamba ;D Ako smemo?  :no

[dragoni]Shomy

Dexone, Nindza-Nina :P

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk