Pozdrav!
Prijavil bi se v klan. Imam 21 godina. U garaоi imam T110E5, IS4, IS7, BatChat25t, T-62a.
Eff rating: 1329
http://wot-dossier.appspot.com/dossier/2262149
Prejšnji klani: SLO2, SLO, G4H, SOSA
Lp, StarFoter
Prijavil bi se v klan. Imam 21 godina. U garaоi imam T110E5, IS4, IS7, BatChat25t, T-62a.
Eff rating: 1329
http://wot-dossier.appspot.com/dossier/2262149
Prejšnji klani: SLO2, SLO, G4H, SOSA
Lp, StarFoter