Bojim se da ih nije puno pogledalo ovaj klip videvsi da ima nekih sat vremena price ali je zaista vredna svakog minuta, za razliku od recimo retardirane emisije duhovi u Novom Sadu na Petrovaradinskoj tvrdjavi koju je gomila ljudi pogledala i prokomentarisala, a emisija je u najmanju ruku debilna naspram ove ali valjda bas zbog toga ce mo i zavrsiti kako se spominje u emisiji jer radije ce mo pogledati sat vremena kako budale prodaju nevidjenu glupost i ismevati iste nego saslusati pametnog coveka koji je na ovom klipu