Quote from: M.MaKi.C on January 22, 2012, 11:32:26 PMJoj druze sto me tjeras da moram sad pokrenuti svadju i raspravu neku.....ne znam koji klan je imao fin broj svojih clanova na listi codehook-a,bez dalje rasprave idemo u
trololololololololololLALALALALAL nubek jos mleka i coda pa mozda dobijes koju rundu vise a wh i mozda dobijes lFamigliju ... bolje da si trezio moj demo ... na burgu sam bio opak , mozda ste mogli da me banujete
, zar vas nije pun vrag novih tamo...nije da idem na to de mene regate,al razmislite u svakom slucaju tu sam ako treba (da ne pisem gore detelje,znamo se jako dobro) staljine


)