Ima nas dosta koji igramo iz Srbije imamo cak i clan Serbian Force..
Dodaj me u igrici DzoNN
http://www.facebook.com/pages/APB-Serbian-Force-Clan/140849272656476
Dodaj me u igrici DzoNN
http://www.facebook.com/pages/APB-Serbian-Force-Clan/140849272656476

))


citeri citeri citeri citeri citeri
hahahaha ima ih bas dosta kakvi retardi


.....u toku price mi je reko da ima preko 100 hakovanih xf-a posle toga svasta sam mu reko pa je covek od muke otiso offline....





......lepo smo ze zabavili..