News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - DzoNN:)

#1
Games / Re: All Points Bulletin Reloaded
July 23, 2011, 08:41:10 PM
Ima nas dosta koji igramo iz Srbije imamo cak i clan Serbian Force..
Dodaj me u igrici  DzoNN
http://www.facebook.com/pages/APB-Serbian-Force-Clan/140849272656476
#4
Kupujem / Prodajem / Tražim / Menjam CoD2 key za CoD4
November 07, 2010, 03:47:30 PM
Regan na cb pre 1 god. ;D
Cist cd key.
Javi te mi se na xf: nidzasd  :peace:
#5
E dodacu te na xf da se dog...
#6
World of Tanks (WOT) / Re: World of Tanks
October 30, 2010, 02:16:15 AM
Extra igrica...tenk destrojersi su ludii  :super :super
#7
Spinx ne zaboravi da sam i ja medju osnivacima La Famiglije  ;D ;D pre 2 godine bio sam  u Wild Hogsima :super pa smo onda Sub Gagi i ja napravili klan La Famiglia...jaooo samo kad se setim kako je bilo tad extra dok nisu usli pojedinci u klan :icon_confused:...  :drinks2 :drinks2
#8
Community talk / Re: Facebook :)
September 06, 2010, 09:32:27 PM
#9
Community talk / Re: zlenzlla sretan rodjendan!!!!
September 02, 2010, 10:35:42 PM
  :hat :birthday :hat
#10
Community talk / Re: BITANGE SERVER KLETVE
August 27, 2010, 06:39:43 PM
Quote from: stewzoR on August 27, 2010, 03:10:19 PM
Da bog da ti AL pacino igro za repku
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :super
#11
Call of Duty 4 / HELP!!! (81354)
August 19, 2010, 04:07:45 PM
Udjem na server i igram oko 2-3 min i onda me od jednom kicka corupted file memory (81354)
ne znam ni sta je to ni kako da popravim....help plss  :|| :|| :girl_cray
#15
Fun / Re: super michael jackson bros
July 30, 2010, 04:28:10 AM
ludooooo  ;D ;D
#17
Quote from: Labello on May 26, 2010, 04:25:04 PM
Kako je ovo dobra stvar! :))))
Sad umesto ucenja pokrenem excel i gledam jadne botove :clapping2
Stek ima i sa naseg servera 2 komada :))
A sto se tice bebe, mogu da spremaju odbranu i da pricaju sta hoce, pa moj brat je to znao jos dok je bio u klanu to je bila njihova mala tajna, a mali kreten od brata mi to tek danas rekao da je znao  kad nam je wOo3cA rekao za ovo! :))  :flag_of_truce

alo brate nemoj da me vredjas....mene ne mesaj u ovo i ne spominji me  :tease  :fighting:
:worth citeri citeri citeri citeri citeri  :icon_dick: hahahaha ima ih bas dosta kakvi retardi  :smartass :bye2
#18
Community talk / Re: Copyright © by ...
May 11, 2010, 01:18:51 PM
Idite vi ja sam nestao u dimu (c) Ja  :stoner:

Sisaj fufu (c) SubZerou

Ludnica decki kaj je ovo e (c) Redcell

Idi plentaj nade (c) FaTaliTy

Jao je**m ti usta  i sve (c) MorTality
#19
Community talk / Re: Xfire - kradja passworda
April 28, 2010, 09:53:50 PM
Lik je hakovo xf labellu i trazio mu cod4 org  key  :yikes:.....u toku price mi je reko da ima preko 100 hakovanih xf-a  posle toga svasta sam mu reko pa je covek od muke otiso offline....  :suicide :suicide
#20
srecan rodjendan!!!!sve naj  :birthday :harp: :band :band :band :band
#21
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 11, 2010, 02:10:33 PM
Quote from: Lone.Wolfs-Maja:) on April 11, 2010, 12:48:46 PM
1. bitange
2. titans
3. delirious
4. SPACEteam
5. sekjuriti


sekjuriti bruka  :suicide :suicide :|| :girl_cray
#22
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 08, 2010, 07:37:20 PM
Quote from: C0]F!_NBGD link=topic=3615.msg41328#msg41328 date=1270682247]
Quote from: DzoNN:) on April 08, 2010, 01:07:17 AM
Quote from: ded4 on April 07, 2010, 09:38:37 PM
i sekjur1t1 potrvdjuje dolazak!!!!  :whip3: :drinks2
Naravno da dolazimo  :drinks2 :drinks2 :ziveli :violin: :super :yes :thankyou :ok2 :this
ahhahahah tebi mnogo treba da dodjes, 5 min :P  :spiteful
:disco :band

bravo Cofi sad jos znas i matematiku  :clapping :clapping :clapping :smartass :clapping2 :tease :tease
#23
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 08, 2010, 01:07:17 AM
Quote from: ded4 on April 07, 2010, 09:38:37 PM
i sekjur1t1 potrvdjuje dolazak!!!!  :whip3: :drinks2
Naravno da dolazimo  :drinks2 :drinks2 :ziveli :violin: :super :yes :thankyou :ok2 :this
#24
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 06, 2010, 02:18:32 PM
Cuj ovog kit kat klinac igra cod2 mesec dana i kaze nekom da je bot... (smeh) nema veceg bota od tebe  :fighting: :whip3:
#25
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 06, 2010, 01:37:32 AM
ja koliko vidim nema nista od ovog turnira..... :baby :( :(
#26
Takmičenja i LAN / Re: 'Qbeez' LAN CTF TURNIR
April 05, 2010, 01:51:52 PM
bice nesto od ovog turnira vidim ja  :yes :yes :violin:
#27
Igrač traži klan / DzoNN:)
February 13, 2010, 04:03:03 PM
Ime: Nikola
Godina: 14
Mesto stanovanja: Smederevo/Srbija
Xfire: nidzasd
Broj odigranih sati: 1300+
Predhodni klanovi: samo La Famiglia  
Razlozi za napuštanje ex-klanova:..................
Svi nickovi do sada korišteni: Dzon!, DzoNN:)
Sadašnji nick: DzoNN:)
Omiljeno oruоje:Mp44, kar, kar scope, trench....
Omiljena mapa:Harbor, Burgundy
Skill(po vašoj proceni):8
Org.key: DA
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):  2vs2 3vs3 4vs4
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8293108
#28
Games / Re: Battlefield Bad Company 2
January 16, 2010, 03:57:20 PM
i ja jedva cekam da izadje    :mafia :stoner:
#29
lol kako sam se ispalio  :suicide :suicide  :dummy :||
#30
zovite i mene kad idete da igrate xf: nidzasd
#31
Games / Left 4 dead
December 18, 2009, 04:25:58 PM
da li neko zna kako da igram left 4 dead online????treba li neki patch ili nesto?? :)
#32
Fun / Re: Itachi piton :)
December 07, 2009, 08:50:08 PM
Itachi BOT  :tongue2 :dummy  :clapping
#33
Community talk / Re: Pokušaj kradje RCON passworda
November 30, 2009, 03:53:43 PM
po username-u ili po govoru.... uc , mjenjaju ,uopce itd itd
#34
Community talk / Re: Pokušaj kradje RCON passworda
November 30, 2009, 03:38:02 PM
koji lik lool .... dal neko moze da bude tolki retard  :suicide :suicide  :|| :|| :thumbdown
#35
Community talk / Srecan Rodjendan!!!
November 08, 2009, 12:02:12 PM
Axwell druze srecan rodjendan  :birthday :birthday sve najlepse i da naucis da igras ovaj cod2  ;D ;D
:disco :disco :disco :band :band :band :band
#36
HAAHHhahah and again and again and again and again  ;D ;D ;D
#37
Vesti, obavestenja i pravila / Re: Tuzna vest...
October 23, 2009, 09:28:45 PM
R.I.P      :cray :cray :cray :cray
#38
Fun / Re: Da niste sanjali ovog lika? :)
October 20, 2009, 11:36:15 PM
Quote from: spdR on October 20, 2009, 10:49:02 PM
pu dzone babancino sugava,ish od mene :D

cuvajte dupe od ovog :D
zse
:love :love :R :party2
#39
Fun / Re: Da niste sanjali ovog lika? :)
October 20, 2009, 07:36:23 PM
ja sam sanjo da sam beshovo murtu i da mi se polomio kundak a posle me on :icon_bad: :icon_bad:
#40
Community talk / Re: Bitange majice
October 20, 2009, 03:35:24 PM
extra su majce :D :D
#41
Community talk / Re: Zasto vekya nema na COD2 sceni O.o
October 17, 2009, 08:43:14 PM
Quote from: Mephisto on October 17, 2009, 07:24:45 PM
Sad sve ima smislaaaaaaa  :super :super :super :super :super.
Dođe mala spartanu "maоi me maоi me pastetom!!!"
hahaha tako je bre... nije se on dzabe zaposlio za kuvara   ;D ;D  :tease
#42
Community talk / Re: Zasto vekya nema na COD2 sceni O.o
October 17, 2009, 12:21:50 PM
mozda se zanima za njega zato sto je kuvar  ;D ;D ;D :tongue2 :tongue2 :tongue2
#43
Fun / Re: Opticke varke
October 12, 2009, 01:44:48 PM
Quote from: Lider on October 09, 2009, 02:51:45 PM
Ahahaha OMG ne vjerujem. Evo odma poslje pisanja prijasnjeg posta sam skontao kako da je "sjebem". Vrtila se non stop na desnu stranu koliko god da sam gledao, pokrio sam desno oko i krenula se vrtiti na ljevu. Zajeb'o sam svoj mozak :happy
:worth
oce i kod mene tooooooo :wah :wah :wah
extra je
#44
heheh bas je extra.. :wah :wah
#45
Community talk / Re: Baba Vanga - 3. svj. rat 2010.
September 11, 2009, 01:34:35 PM
MAMICEEEEEEE!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'( zamolio bih admine da LOCK ovu temu dosta visse !!!! :'(
#46
Community talk / Re: Baba Vanga - 3. svj. rat 2010.
September 10, 2009, 05:40:08 PM
ako dodje do toga moramo da napravimo neki poslednji party i da se napijemo i poubijamo jer onda vise nema cod2.... :sorry :sorry :ziveli :'( :'( :'( :'( :'(
#47
Fun / Re: No risk, no fun
September 07, 2009, 08:53:21 PM
extra ...ovo kuce je najbolje ahaaah ;D
#48
Fun / Re: Ludi tenkista :D
September 06, 2009, 08:18:30 PM
Ovako ja u GTA uzmem tenk i jurim po gradu ;D ;D ;D ;D
#49
e stvarno je bilo EXTRAAA :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo
#50
ooo vidi gejnerala ;D ;D ....pozz axwell
#51
Community talk / Re: Kaladont!:)
August 11, 2009, 05:18:12 PM
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kapiram tek sad malo mi je mozak usporen Tnx capone.....WEEEE :this :suicide
#52
Community talk / Re: Kaladont!:)
August 11, 2009, 03:43:17 PM
aham ....Jabukovaca....el moze string?
#53
e sad vi jos labella da ubdite i dolazimo...mada i je i meni obeco  ;D ;D
#54
Quote from: wOo3cA on August 11, 2009, 12:37:02 PM
Quote from: belick!:) on August 10, 2009, 02:52:46 PM
dolazim 100 POSTO!!!
ako zasluzis... :hmm
sta ti ako zasluzi OBECANJe posle zavrsetka turnira u SMEDEREVU ...>SETI se KOLE.....!!!!!!!!!!
#55
Community talk / Re: Kaladont!:)
August 10, 2009, 11:16:16 PM
ubi me boze ali ja ne razumem o cemu se ovde radi LOL ..... :scenic :scenic :|| :|| :suicide
#56
Fun / Re: SOlid
August 10, 2009, 01:09:20 PM
odgledajte ostale ....ima assasins creed resident evil 4 super mario ..... idt idt idt
#57
Fun / SOlid
August 09, 2009, 06:02:01 PM
#58
Quote from: string on August 07, 2009, 09:44:25 PM
Evo 360 panorame Gerila bara! :)

http://www.gerilabar.com


POKAZAO SAM MAJKI I REKLA DA IDEM 100 POSTOO...>!!!!>.>!! :hat :hat :hat :hat :hat :hat :hat :hat :hat :hat :hat
#59
DOLAZIMMMMM !!!!!!!!!!!WEEEEEEE  :hat :hat :hat :hat :hat :hat
#60
Games / Re: cooking academy
August 04, 2009, 01:52:02 PM
da zezali ste me a sad vam se svidja igrica......
#61
Fun / Re: Turtle sex
August 04, 2009, 01:46:54 PM
jaooooooo
:R :R :R :R
#62
cod2, cod4, cod5, generals svi delovi, lord of the rings svi delovi, canter 1.6, DOTA, World in Conflict, Battlefied 2, itd itd ... ;D ;D ;D
#63
Quote from: Labello on June 07, 2009, 04:26:22 PM
Quote from: dex^NSK***SRB on June 06, 2009, 10:36:01 PM
Ma to je isto imo Zver( La_Famiglia Zver) na war-u protiv titansa posle cega je kikovan iz ***SRB klana.
Covek je napisao La_Famiglia_Zver radi raspoznavanja, nije nista lose rekao o vasem klanu...
mislim da ste vi ti koji cekaju da vam neko dira clan da bi se svadjali.... :cray
mislim sta reci... :ne_razumem
Labello molio bih te da se ne mesas.....bilo ti je lepo dok si bio u klanu, a sad kao tu nesto
#64
Community talk / Re: Sta znaci vas nick?
June 03, 2009, 11:01:03 AM
Nikola-Dzoni-Dzon
;D ;D
#65
Bitange clan / Re: IRONC se ozenio! :) juhuuuu...
May 12, 2009, 01:41:36 PM
cestitam irone!!!!!  :hat :hat
#66
sirogojno citer?hihihihi..uvek mi je bio sumniv ali u cod4......A on meni da kaze da ja imam "PREVARE"sada cu ja njega da zezam :super :super
#67
Quote from: belick!:) on April 25, 2009, 12:09:09 AM
jedva skupio za mene... ne dam citerima
tako joco pokazi im ko je gazda!!  ;D
#68


[/quote] OMG pa labello ti zna sve kako ne svatas....
[/quote]

Mozda Belick nije mislo nista lose .... ;D  :drinks2
#69
najvise Spder-a..... :wah :wah....pa onda na ts-u :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:
#70
Helpdesk / Re: Pomozite mi!!! :(((
March 24, 2009, 08:28:41 AM
daj helpp.......igra mi se cod2 na mom kompu, a ne da cekam da se Labello smiluje da mi da da igram....... :cray :cray :cray
#71
Community talk / Re: Zelite voziti kamion?
March 24, 2009, 08:24:43 AM
ja bih tu vozio traktor........ ;D :yahoo
#72
Naravno da smo za....dogovoricemo se... : :aug :aug :camper :camper... :drinks2
#73
String kada  ce slike???? ;D ;D
#74
bitange GG super igra   :aug :aug :camper :camper :awm......lepo smo ze zabavili.. :drinks2 :drinks2 :hat ...nadam se da ce biti jos ovakvih  turnira sa jos vise ekipa i naravno da se svi upoznamo  ...... :drinks2 :drinks2