News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - s1k1 sD

#1
Hardware & Software / Re: Fm oo9!
March 20, 2009, 12:24:25 PM
Ma uninst. sam igricu...iznervirao sam se!COD2 je zakon!!! :drinks2 :wah
#2
Hardware & Software / Re: Fm oo9!
March 18, 2009, 10:40:09 PM
gle String,meni je drug dao igricu i + 2 pathca 9.1 i 9.2,prvo sam inst igricu pa prebacio ta dva patcha u folder de je igra inst. pa ih onda instalirao ali mi nije nista rekao oko tog keya! :suicide!ne znam sta da radim...jedino ako neko ima da mi da taj prokleti key ili link gde da skinem taj crack! :cray... :dummy...cujemo se!
#3
Hardware & Software / Fm oo9!
March 18, 2009, 01:10:47 PM
Imam problem sa Football menager 2009...kad ocu da udjem u igricu on izbaci nesto za neki licencni kod  :cray!Pomozite pls~!~ :cray
#4
Quote from: plonky on March 05, 2009, 08:35:05 PM
Ja naaaajviše volim kundačiti El"drvenoguzog"muertea  :drinks2 i nije me briga koliko puta nahebem zbog toga ali neka ga barem jednom pošteno počastim, onako dobro-susjedski  :wink:, a ne daj boоe da ga pomiluješ 2 put zaredom, na say dolazi poruka " aaaaaaa sad ću ti se krvi napiti!!!", pa se u donjem lijevom kutu vide brojne оrtve njegovog drveta dok je u potrazi, ja zaplačem od smjeha. Poslije njega na tapetu je WC DC ali on je nešto оilaviji momak. Njaga volim tući kad dođe razvaljen igrati  :ziveli
hahahah...>!<
Car si majke mi!
#5
Igrač traži klan / Re: vindfaker trazi klan!?
March 17, 2009, 11:25:20 PM
Nije sve u satima jbt....gleda se skill....gl vind...! :drinks2 :ziveli
#6
Igrač traži klan / s1k1 need clan~!~
March 17, 2009, 10:50:54 PM
Ime:Vladimir
Godina:11 ('97) ded4 zadovoljan? :yahoo
Mesto stanovanja:Smederevo
Xfire:sikisd
Broj odigranih sati:pa tu je negde oko 400
Predhodni klanovi:SRB,La_Famiglia.....
Razlozi za napuštanje ex-klanova:Nije bitno....
Svi nickovi do sada korišteni:s1k1,s1k1<3 DJ|Anu,......
Sadašnji nick:s1k1
Omiljeno oruоje:Snip-Garand m1-kar98k
Omiljena mapa:Toujane,Dw,Burg,El Alamein,lalala....
Skill(po vašoj proceni): :hmm neam pojma!:)
Org.key: NE [trennutno]
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): ne
CB link:nemam
gl for me! :wah ;D