Ma uninst. sam igricu...iznervirao sam se!COD2 je zakon!!!
Arhiva Bitange foruma
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts Menu
!ne znam sta da radim...jedino ako neko ima da mi da taj prokleti key ili link gde da skinem taj crack!
...
!Pomozite pls~!~
Quote from: plonky on March 05, 2009, 08:35:05 PMhahahah...>!<
Ja naaaajviše volim kundačiti El"drvenoguzog"muerteai nije me briga koliko puta nahebem zbog toga ali neka ga barem jednom pošteno počastim, onako dobro-susjedski
, a ne daj boоe da ga pomiluješ 2 put zaredom, na say dolazi poruka " aaaaaaa sad ću ti se krvi napiti!!!", pa se u donjem lijevom kutu vide brojne оrtve njegovog drveta dok je u potrazi, ja zaplačem od smjeha. Poslije njega na tapetu je WC DC ali on je nešto оilaviji momak. Njaga volim tući kad dođe razvaljen igrati

neam pojma!:)