News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Maki

#2
Kao sto pise i u naslovu menjam 2org key za jedan org za cod4 !

Za vise informacija PM me.
#3
Fun / Re: War sa WC clanom
December 13, 2009, 08:19:01 PM
Covek nije stavio zbog granata nego zbog counterxovog komentara.
#4
Ma da treba da podesite automacki kick,tako je i na Cro clan serverima bilo podeseno cim pomenes neku rec ala j.... t. ili k.... automacki te izbacuje pa ti psuj kolko oces :spiteful
#5
Quote from: *SPARTANAC* on March 05, 2009, 11:04:45 PM
Quote from: dexnsk on March 05, 2009, 09:54:08 PM
Quote from: *SPARTANAC* on March 05, 2009, 09:10:59 PM
ma daj DEX pa st stavljas ovo vidis da je citer omg
i ti izgovori jao kikao me PB slucajno dal to jos neko shvata za ozbiljno?

ZATO SAM JA ZA ORG SERVERE, PA NEK GA TAMO KIKA PB JENDOM ZAUVEK!
Ajmo ban jedan za njegaxD
I ja se salzem, ae kupite ljudi org pa da prebacimo SD na org. pa da igramo i uzivamo. :drinks2
Tako je ljudi sta se zajebavate ,sa idiotima org gv stream serveri, pa nek gospoda udju tu sa pizdarijama ,ode cd-key :icon_dick:
#6
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: Kupujem org.Cod4
March 03, 2009, 09:28:10 PM
Quote from: *SPARTANAC* on March 02, 2009, 11:24:23 PM
Quote from: Maki on March 02, 2009, 07:49:52 PM
Znaci ponuda i dalje vazi, ako neko ima Org COD 4 kupijo bih ,ovaj cd-key od Zverka sam svojom krivicom ispustijo  :|| :icon_grrr:
Sta ces...nece covek da te ceka 100 god...
Inace CD key radi super. :wink:
Ma u pravu si , :cray tako ti to kad si baksuz :icon_grrr:
#7
Kupujem / Prodajem / Tražim / Re: Kupujem org.Cod4
March 02, 2009, 07:49:52 PM
Znaci ponuda i dalje vazi, ako neko ima Org COD 4 kupijo bih ,ovaj cd-key od Zverka sam svojom krivicom ispustijo  :|| :icon_grrr:
#8
Quote from: IronC on February 22, 2009, 11:19:42 AM
Hmmm ja bi najradije vecunu servera postavio kao original i to da budu strimovani i kad se napeca neka budala odmah ide i ban i ode mu kljuc u k... onda se lako banuje na lokalnim serverima je se peca jedinstveni guid...po meni je to najbolja stvar za resavanje citera.
Pa ko ima para da puca radi citeva na nove key nek samo kupuje.
Eh da ostavio bi jedan pub server sa 16 slotova za citersko-skriptasku mafiju.
Videcu jos sa mojima kakvo je raspolozenje ali milim da bi bilo ovo sasvim ok.

Boljeg resenja od ovog nema samo ne znamo da li je svima to u interes ,sta ce onda sa silnim dulovima ,wh hackovima ,skriptama neko je dao i pare za te undetected ,kako ce odjednom neko da postane ,prosek a do sada je bijo vrh :down velika  vecina ozbiljnih igraca uopste nece da se petlja po cracked serverima ,org stream serveri i nek se tamo zezaju sa cd-key-ovima pa nek kupe stalno druge ako imaju para i ako im je stalo da varaju :icon_dick:
#9
Igrač traži klan / Re: Maki trazi klan
February 18, 2009, 11:05:56 PM
U Veteranima iz rumunije nema nikakav Milos a ima klan Veterani i u Madjarskoj a kolko znam i u Srbiji.
#10
Kupujem / Prodajem / Tražim / Kupujem org.Cod4
February 18, 2009, 06:41:11 PM
   Molim nekog ako ima original Cod 4 da mi javi kupijo bih :wink2
#11
Igrač traži klan / Maki trazi klan
February 18, 2009, 12:06:40 AM
     Ime-Mario
     Godina- 14
     Mesto- Pancevo
     x-fire - destruction707
     Broj odigranih sati- 1800cod2+550cod4
     Predhodni klan- Refresh, sad se zovu Veterani ,(Rumunija)
     Svi nickovi do sada korisceni-Rooster ,90 posto vremena sam igrao na serverima u Rumuniji  :aug
     Sadasnji nick -Klimt nemam fixni nick
     Omiljeno oruzije-m1 garand, snipa,kar..
     Omiljena mapa - toujane, carentan....
     Skill-ne bih da procenim sebe nije realno
     Org cd.key- Ne al mogu ako mora odmah ga nabaviti