dobar dan drugovi
imam jedno pitanje za vas
ako se dobro sječam, vi ste nekad imali call vote za odabir mape na serveru
mi bi na svoj public server stavili da se na kraju mape izlista popis od nekoliko mapa i da ljudi glasaju koja će se igrat sljedeća
sad ne znam,dal je to moguće i kako se to postavi ako je moguće, pa vas molim za pomoć ,ako netko od vas to zna
unaprijed zahvaljujem i budite pozdravljeni
imam jedno pitanje za vas
ako se dobro sječam, vi ste nekad imali call vote za odabir mape na serveru
mi bi na svoj public server stavili da se na kraju mape izlista popis od nekoliko mapa i da ljudi glasaju koja će se igrat sljedeća
sad ne znam,dal je to moguće i kako se to postavi ako je moguće, pa vas molim za pomoć ,ako netko od vas to zna
unaprijed zahvaljujem i budite pozdravljeni


) a na cb-u vjeоbamo sa dvojicom novih igrača da se uigramo
;)


btw jel ima nekih fotografija
)
jel igra za koji poznatiji klan?




