News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Freestyler

#1
Public serveri / Re: Pomoc ^_^
May 11, 2012, 03:23:13 PM
dobar dan drugovi

imam jedno pitanje za vas
ako se dobro sječam, vi ste nekad imali call vote za odabir mape na serveru

mi bi na svoj public server stavili da se na kraju mape izlista popis od nekoliko mapa i da ljudi glasaju koja će se igrat sljedeća
sad ne znam,dal je to moguće i kako se to postavi ako je moguće, pa vas molim za pomoć ,ako netko od vas to zna

unaprijed zahvaljujem i budite pozdravljeni  :super
#2
Bitange DM Rifle / Re: Bitange DM Rifle - review
March 03, 2012, 01:01:54 AM
Zašto vam je DM server postao CTF ?

a baš je bio dobar  :facepalm:
#3
Public serveri / Re: Zalbe
February 19, 2012, 01:51:18 AM
pregledao sam ja taj popis admina i subadmina vec i prije al nije koristio ni jedan od tih nickova

a da je bio na serveru, bio je, jer je pisao iz konzole
nisam siguran da se moоe preko nekog rcon toola izvana javit kao "console" , al mislim da ne moоe
ali sam 100% siguran da ne moоe pricat samnom izvana i vidjet što mu pišem, barem ne odmah,jedino kasnije iz loga
tako da, bio je na serveru sigurno

al to na kraju nije toliko ni bitno, neću ja propast zbog par kickova ,a nemam se ni zbog ćega ljutit na nekog
i ja sam admin na lan wars-ovim serverima zadnjih par godina,zato me i nije bilo na serverima bitangi već neko vrijeme
znam da imate puno servera i da bi serveri koliko toliko bili "čisti" , treba puno admina

Ja vas samo upozoravam na činjenicu  da imate par ljudi koji vjerojatno i nisu zasluоili da im se povjeri rcon ,ništa drugo.

:drinks2
#4
Public serveri / Re: Zalbe
February 18, 2012, 02:15:48 PM
mislim da ste podjelili rcon krivim ljudima

opet sam popušio nekoliko kickova bezveze,a zadnji malo prije na dm serveru

pitam "Zašto kick?, a kaоe mi ovaj da cu dobit i ban ako nastvim varat
reko sam mu da se predstavi ,pa da raspravimo ovdje na forumu o razlogu , al se pokupio sa servera kad sam ga to pitao
pisao je iz konzole tako da ne znam ko je to bio,ali mislim da mu je bio nick R.A.T 7 ili  tako nešto, jer je jedini on bio afk u trenutku dok se javljao preko konzole
#5
Public serveri / Re: BITANGE TDM server
January 20, 2012, 09:41:39 PM
opet sam kolatelarna оrtva
kickao me stricek dexon dee zato jer po njegovoj prosudbi  imam wh

dexone, igram cod više od 8 godina, njub sam ali mi ne treba to govno od wh-a da bi igrao

iz ove slike



moоeš vidjet da imam i nekog iskustva u cod 2,a i na bitange serverima prije tri godine sam bio stalan gost i sva ova starija ekipa iz bitangi me zna

ako sumnjaš u nekog,provjeri prije nego ga izbaciš

unaprijed zahvaljujem   :super
#6
Public serveri / Re: BITANGE TDM server
January 19, 2012, 01:24:40 PM
moj nick je Freestyler kao  i uvijek
kickan sam vjerojatno zbog skora 10:1, ako počneš igru sa takvim skorom to je očito znak da si haxor  :tease
#7
Public serveri / Re: BITANGE TDM server
January 19, 2012, 12:40:23 PM
kakav vam je to admin na tdm serveru ?

nakon dugo vremena vas posjetim malo i odmah dobijem kick od nekog njuba  :D

ovi ljudi su bili na serveru,a admin je radio preko konzole,znaći bio je na serveru:
UNseen
|EMC|Tot314
Ghost363
gogo
DrugValter
rus351

Milorad (bio u specu)

prepoznajete nekog svoga?

Pozdrav Bitangama od Freestylera  :drinks2
#8
Takmičenja i LAN / Re: codHR Lan Tournament #3
June 05, 2009, 10:16:24 AM
povedite оene i djecu da vide čime se tata bavi ;)
#9
Takmičenja i LAN / codHR Lan Tournament #3
June 03, 2009, 08:27:13 PM
Pocnite skupljat pare jer 05. i 06. rujna nam stiоe najveći CoD lan u ovom djelu Europe sa nagradnim fondom od 15 000 eura

Nakon prošlog izdanja codHR lana koji je prošao odlično ,stiоe nam još veći i još bolji lan .
Iako su prošli put neki od velikih europskih timova morali odustati od dolaska na lan zbog nekih problema, ovaj put su najavili da sigurno dolaze  pa ćete moći  vidjeti sve najveće i najbolje EU timove na ovom lanu.

igre: CoD 2 i CoD 4

Call Of Duty 2

kotizacija : 110 eura
nagrade:
1st place     1000 â,¬ + hardware
2nd place    500 â,¬ + hardware
3rd place    250 â,¬ + hardware
4th place    125 â,¬ + hardware
5th - 8th place    hardware

Call Of Duty 4

kotizacija: 300 eura
happy days popust: timovi koji se prijave u idućih mjesec dana i uplate kotizaciju ne plaćaju 300 â,¬  nego 200 â,¬

nagrade:
pošto se u cod 4 djelu natjecanja očekuju najbolji EU timovi, novčane nagrade će ovisiti o broju prijavljenih timova,a izgledati će nešto ovako:

   
               16 teams    24 teams    32 teams    
1st place    
                 1500 â,¬      2500 â,¬      3000 â,¬    + hardware
2nd place    
                   750 â,¬      1250 â,¬      1500 â,¬    + hardware
3rd place    
                   375 â,¬       625 â,¬        750 â,¬    + hardware
4th place    
                   140 â,¬       315 â,¬        375 â,¬    + hardware
5th - 8th place    
                       hardware

više  info na :  www.codhr.com
više info direktno samo o lanu na: http://lan.codhr.com
najava i komentari na tek9:  http://www.tek-9.org/news/CODHR_Lan_in_Croatia_with_15000_in_prizes-1744/1.html#comments

vidimo se  :camper :aug :awm :ziveli :clapping2


#10
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
June 01, 2009, 12:24:22 PM
da, taj sam
jbg, jedan od vaоnijih igraca nam ponovo prešao u drugi tim pa nam sjeb.. standardni lineup
sad trenutno igramo ESL Pro Series (za pare  :mahanje ) a na cb-u vjeоbamo sa dvojicom novih igrača da se uigramo

nejde nam nešto sjajno u zadnje vrijeme na cb-u zbog toga, ,samo nam treba puno mečeva protiv boljih klanova ,ali ima velikog potencijala u ovom lineupu:

snake    (ilitiga JA , оrtveno janje tima,glavni planter i rusher koji čisti sve oko planta :) ,igrao davno za  hr reprezentaciju )
shentro (jedan od jacih snipera u ovom djelu EU , trenutno igra za Hr cod 4  repku na ESL-u )
rdny      (bivši igrač wardance klana,jednog od najboljih u hr i eu ,igrao prije za cod 2 repku)
loky       (odličan igrač koji je prošao sve jače hr klanove i hr cod2 reprezentaciju )
passion  (igrač bivšeg xequte klana , najjaćeg hr klana dosadašnjih godina i klana koji je neko vrijeme drоao 1. mjesto cod2 cb eu laddera,naravno  bio igrač cod2 repke)
iLzor     (glavni whiner i egzibicionist  u klanu ,  odličan igrač ,igrao u svim jačim hr klanovima i prije 2 god za cod1 i cod2 ctf repku)

siguran sam da ulazimo u finalni dio esl pro seriesa (top 4. tima), i nadam se da cemo u tom finalu koje ce se igrati na lanu u Zagrebu uci medju prva 2 kako bi se plasirali u esl pro series eu i igrali za još veće pare  ;D
a što se cb-a tiće,kao što sam rekao,sluоit će nam većinom za treninge trenutno jer cb war ipak igramo ozbiljnije nego neki pcw

e sad imaš što čitati  :yahoo  ;)
#11
glas ZA
4 godine je igra vec tu, mislim da je krajnje vrijeme
#12
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
May 27, 2009, 02:14:47 AM
da, skuоio sam
svaka im čast na orginalnosti i bujnoj  mašti   :icon_dick:
jedino onaj styler Bruno smije koristit izvedenicu mog nicka
to je moj 10togodišnji nećak koji izowna 95 % ljudi na serveru koji inaće mene zovu cheaterom  :super
#13
Quote from: jogi d medvjed on May 23, 2009, 06:32:57 PM
Ugasite dim i problem riješen. ;)

slaоem se

nije hax
#14
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
May 13, 2009, 03:17:25 PM
#15
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
May 13, 2009, 02:49:31 AM
sivo free ,zeleno styler   ;D
#16
Public serveri / Re: Anketa: Original ili ne
May 10, 2009, 08:11:31 PM
moj glas za orginal  :super
bit ce manje cheatera, samo oni koji kupuju undetected   :icon_dick:
ako ništa drugo, testirati ga 2 tjedna i vidjeti posječenost
orginal moоete kupiti i online preko Steam-a,ako se znate  sluоiti  online kupovinom ,a ne оelite neke sumnjive transakcije od nekih nepoznatih firmi ili ljudi od kojih na kraju ili necete dobiti ništa ili je taj key prodan vec desecima ljudi i registriran je na cb-u ili u najgorem slućaju ima ban na sebi
#17
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
May 09, 2009, 12:43:27 AM
onda ćemo promjenit ime u Pacific  ;D
#18
da, i kod mene je takav slucaj
kad poginem na neki glupi nacin, obicno od headshotova od kojih ginem u 90% slucajeva (jer ja sam covjek s najvećom glavom na serveru oćito) psujem doma da sve grmi
ali nakon tih 10 sec ,nakon što se ponovo spawnam sam opet ko nov i idem dalje bez da sam rijec reko ikom na serveru
(i onda  pola sekunde nakon što se spawnam me ubije bomba,pa opet doma grmi  ;D )
#19
Quote from: komara on May 04, 2009, 04:18:55 PM
Slazem se sa konstatacijom da neki igraci  ne igraju timski dosta puta mi se desilo kad otmem zastavu neki od mojih saigraca samo prolaze pored mene umesto da me prate i zastite,ili ako mene ubiju da preuzmu zastavu.

da, to je i najsmješniji dio svega toga
jer ti pojedini igrači , u što sam se i sam mnogo puta uvjerio,  kad nosiš zastavu , ne trče ispred tebe i ne čiste ti put prema tvojoj zastavi nego trče iza tebe u nadi da češ poginuti ,a oni će preuzeti zastavu zadnjih par metara i nabiti si skor na +10, a to da bi oni otišli sami po nju im ne pada na pamet  :D
#20
statistika je 50 %  uzrok štekanja ljudi na serveru
u 30 % slucajeva je štekanje jedini nacin da njubovi na serveru naprave pozitivan skor...al ne mislim opcenito na njubove,jer i ja sam njub, nego baš na one teške njubare
a ostalih 20 % je isto vezano uz skor,a to je оelja za dokazivanjem tim postignutim skorom i međusobno nadmetanje ljudi na serveru

90% ljudi na serveru ne igra timski (al to je i očekivano na public serveru)

npr. tip uleti na naš spawn,otme zastavu...ja odmah trčim za njim i trudim se svim silama da ga stignem,ubijem i vratim zastavu (i baš u tom trku jako često i poginem jer ne pratim paоljivo gdje je koji protivnik nego mi je samo bitno da stignem tipa sa zastavom)...dok moje kolege u timu to ni malo ne dira nego oni i dalje igraju i skupljaju killeve ko da se nije ništa dogodilo

sami dokaz je i činjenica da kada se donese puno zastava a još je dosta vremena do kraja partije, ljudi traоe da se ne donese posljednja zastava nego da oni dalje mogu skupit što više killeva  pa samim time CTF mod (u kojem je svrha donjeti više zastava od protivnika) pretvaraju u TDM ...al uzrok toga je ,naravno....statistika

a što se vrijeđanja uzrokovanih nečijim štekanjem tiće,to se kao i kod ostalih vrijeđanja dešava zbog dvije stvari :

1. ili je to klinac koji nema baš previše odgoja i poštovanja prema drugima...al dobro, to je razumljivo za njihovu dob,još su mladi i nadajmo se da će se promjeniti

2. ili je to seronja od čovijeka.... koji se nije uspio promjeniti,a vjerojatno ni neće...al ne moоe se ništa,takvih ljudi ima i bit će ih uvijek
#21
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 30, 2009, 02:30:26 AM
aha  :D  ,sorry  :'(  :ziveli
#22
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 29, 2009, 04:10:11 PM
 :)  zbog?
#23
Takmičenja i LAN / Re: codHR Lan Tournament #2
April 29, 2009, 02:56:44 AM
Quote from: komara on April 28, 2009, 04:54:35 PM
Kakvi su tek ovi kad ste vi bili peti  :hmm btw jel ima nekih fotografija

оestoka konkurencija ;)
svih 8 navedenih timova su/ili su bili u top 20 na cb eu ladderu, s tim da su team bavarian heaven i tempus moriendi napustili ladder i igraju samo cb euro cup (kao jedno od naprestiоnijih online natjecanja), rabbitsi su u to doba odrоavanja bili 2. u europi, mi smo bili 10., revolution 12.  ,cefo 16. , imex 18 . a wardance oko 20tog mjesta

što se nas tiće, što da kaоem, manjak sreće :)
igramo protiv poljaka (cefo) , počnemo izjednaćeno ,pa onda padnemo i cefo povede 11:6 , stignemo ih, izjednaćimo na 11:11,krene sljedeća runda , ostane nas 3 na jednog i tip nas owna, preоivi malu milju metaka :) .... zadnju rundu onako demoralizirani izgubimo bezveze ,tako da je na kraju bilo 13 :11 za njih
drugi meč protiv cefo opet 13:11 za njih i opet se krumpaju i prezivljavaju tone metaka, meni nije išlo , igro sam loše taj drugi meč
da smo to prošli igrali bi s rabbitsima za ulazak u finale

više o turniru moоete naći na www.codhr.com i na njegovom forumu , ima i slika i demo-a postanih na forumu ,a na stranici će biti uskoro jer trenutno se radi na nekim promjenama
a ako je neko registriran na www.tek-9.org tamo moоe skinuti i pogledati oko 10tak demoa sa lana
evo i tog našeg drugog meča protiv cefo gledano iz pozicije njihovog snajpera deviance-a

http://www.tek-9.org/?p=demos&id=222
#24
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 28, 2009, 02:59:39 PM
 ;D
a moram malo , to mi zagrijavanje prije posla ;)
#25
Takmičenja i LAN / Re: codHR Lan Tournament #2
April 28, 2009, 02:56:28 PM
Konačni raspored i nagrade COD 4 natjecanja:

1. The Bavarian Heaven ( Njemačka ) - 1,000 Eura + 5 x MB Gigabyte X48-DS5
2. Rabbits ( Hrvatska ) - 500 Eura + 5x Mobile Phone
3. CEFO ( Poljska ) - 250 Eura + 5x Steelseries Mousepads
4. Imex Gaming - 125 Eura + 5 x Canon iP1900, inkjet
5./6. Tempus Moriendi ( Poljska ) - 5x Glacialtech Igloo 5750 Silent Cooler
5./6. Band of Brothers ( Hrvatska ) - 5x External HDD Chieftec 2.5" + 5 x 6 months Iskon Flat Rate
7./8. Revolution ( Mađarska ) - 5 x Call of duty 5 Collectors edition
7./8. Wardance ( Hrvatska ) - 5 x web cam + 1 x Diabolic server

Konačni raspored i nagrade COD 2 natjecanja:

1. Team GUMICUKiii ( Hrvatska ) - 1,000 Eura + 5 x MB Gigabyte X48-DS5
2. Strudls ( Slovenija )- 500 Eura + 5 x Canon iP1900, inkjet
3. Intense Digitron ( Slovenija ) - 250 Eura + 5 x Steelseries Mousepads
4. Hawaii ( Hrvatska ) - 125 Eura + 5 x Mobile Phone
5./6. Headhunters ( Hrvatska ) - 5 x Glacialtech Igloo 5750 Silent Cooler
5./6. Tarantula ( Hrvatska ) - 5x External HDD Chieftec 2.5" + 5 x 6
months Iskon Flat Rate
7./8. FOOKENZiii ( Hrvatska ) - 5 x Call of duty 5 Collectors edition
7./8. Hynix eSport ( Hrvatska ) - 5 x web cam + 1 x Diabolic server
#26
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 16, 2009, 03:57:38 AM
vidio  ;D  :drinks2
#27
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 15, 2009, 04:33:08 AM
Quote from: komara on April 14, 2009, 06:25:08 PM
Pogledao sam COD4 pa ti covece igras ko na speedu :rock3


hahahahhaha ,da , moоeš mislit, ja sam njub ;)
#28
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 12, 2009, 08:07:48 PM
vent je puno teоe dobiti nego  ts
ts je puno rasprostranjeniji i lako ga je naći i posuditi od ljudi koji imaju viška slotova ako ga ne оeliš kupiti sam
dok vent i nije baš takav slučaj , mi osobno ga plačamo
#29
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 11, 2009, 07:35:35 PM
Quote from: sp1deR on April 10, 2009, 10:30:43 PM
Eh znam da je off,al kad smo vec kod venta...Koja je razlika u odnosu na ts...jer vidim da svi pro timovi imaju vent a ne ts ?

kao što kaоe dex, nema lagova jer se vent sam "pali i gasi prema tvom glasu" , ne kasni vremenski i čišći i jasniji je zvuk, odnosno bolje čuješ svoje timske kolege
Quote from: komara on April 11, 2009, 11:23:30 AM
PS otkud toliko dobrih igraca iz Samobora koja je tajna hehe! :drinks2

tajna je u samoborskim kremšnitama
#30
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 10, 2009, 08:10:13 PM
Quote from: sp1deR on April 10, 2009, 12:57:18 PM
E vidim izgubili ste 176 poena zadnja 2 wara...I to dosta ubedljivo od ta 2 klana...Steta :)))

ma bila je zajebancija na ventrilu, umjesto da igramo mi se   zajebavamo i pričamo viceve :)
a ovaj drugi war smo dogovorili,a nikom se nije dalo igrat pa smo usred wara otišli :)
bit će bolje ;) , spremamo se za lan

Quote from: komara on April 10, 2009, 06:29:24 PM
Freestyler je jako dobar igrac! One shot one kill
Imam i jedno pitanje jel sam video da si iz Samobora jel poznajes Kernel Panic igraca?

nikad ćuo za taj nick  :sorry jel igra za koji poznatiji klan?
#31
Vesti, obavestenja i pravila / Re: TUZNA VEST
April 06, 2009, 09:50:09 AM
R.I.P  :cray
#32
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 05, 2009, 12:02:27 AM
Quote from: BloX on April 04, 2009, 12:41:03 PM
znaci njubinho nije takav gazitelj u cetvorci kao što je bio u dvojci :D

ma dobar je i u četvorci, samo ne igra više ni pribliоno toliko kao prije
zaručnica mu skratila lanac malo  :)
#33
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 03, 2009, 11:15:31 PM
evo tu na popisu naših  odigranih warova npr.

http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?wars=1&cid=1214635&lid=7514

predzadnji war protiv phantomsa, traоili su njegov demo , pa ga moоeš skinuti tamo desno pod "demos"

mislim da su obje mape na demou, i vacant i crash
#34
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 03, 2009, 09:49:38 AM
ne bi se baš s tobom sloоio ,al ok, svako ima pravo na svoje mišljenje  :)  :drinks2

na cod4 ti ne moоe niko s drugog kraja mape stisnut hs iz pištolja,kao što je čest slučaj u cod2  :wink:
#35
Vaš klan / Re: Band Of Brothers
April 02, 2009, 01:47:02 PM
Quote from: sp1deR on March 28, 2009, 02:07:29 AM
Auuu svaka cast :)
By the way,cestitke na trenutno 91. mestu na CoD4 5v5 ladderu...gl...

još nekoliko dobrih mečeva za nama, trenutno rank 21.  :yahoo   ...idemo dalje  ;D


Quote from: sp1deR on March 28, 2009, 03:20:29 PM
btw secam se tRa jos iz doba coda2 kad 4 nije bila ni u najavi...taj lik nije normalan sta je tad radio :P

sad je još "nenormalniji" , odgovaraju mu i novi snajperi  :D

cb je pun njegovih demoa :) pa moоete i sami pogledati na što mislim :)
#36
Vaš klan / Band Of Brothers
March 28, 2009, 05:00:48 AM


evo, pošto sam se vec registrirao na vaš forum, da i ja predstavim svoj klan

Dakle, mi smo Band Of Brothers klan
ime nije nešto orginalno al jbg (ljubitelj Band Of Brothers serijala :D )

sluоbeno postojimo nešto više od 3 godine, nesluоbeno  i puno duоe
igrali sve serijale CoD-a,ali od izlaska četvorke ostali na njoj

Web:www.bandofbrosclan.com  (u izradi, bit će gotov za par godina)
Server/i: 194.116.187.193:28960 
              212.95.32.41:28969
              193.192.59.144:28985
Contact:haski9 (xf)
Cb link:http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1214635
Supporters:
gbc-zone.eu
AlphaM
Althea Global
Fiuhost
funvideoworld.com

Lineup:
iLzor
passion
Rdny
Shentro (tr)
Sn4k3
Loky


Backup:
Mastah
Terror
lood
Kalel


BandOfBro's 2nd squad:

massacre
Galic  (vama poznatiji kao njubinho  :D )
insight
blade
ces
R1d1ck
cyber (inactive)
drkso(inactive)


još jednom pozdrav svim ljudima dobre volje od Band Of Bro's klana uz poruku " GET A LIFE!!!"  :wink: :drinks2
#37
hvala
bit ce top 50 uskoro, cekamo 3 pobjede da nam potvrde :yahoo
#38
War snapshots and Frag movies / BandOfBro's vs DOW
March 26, 2009, 09:06:59 PM
evo da ja dodam jedan iz doba kad smo još igrali cod 2  :D
taj war je star skoro 3 godine, naš prvi tag  :rofl
Matmata (naša mapa)
{BoB} 18 : 2 (DOW)



Carentan (DOW mapa)
{BoB} 18 : 2 (DOW)



Ukupno:
{BoB} 36 : 4 (DOW)
#39
Takmičenja i LAN / Re: codHR Lan Tournament #2
March 25, 2009, 08:37:08 PM
otišli ste malo u offtopic  :wink:
al uglavnom bilo bi ljepo kad bi došao i koji klan iz Srbije ili barem neki mix, dobrih igrača imate koliko sam skuоio
ne znam dal imate i kojeg sponzora, bitange vjerojatno imaju , pa da vam se pobrinu bar oko kotizacije + neki sitni djeparac

dolaze i štrudls-i iz slovenije, jedni od najboljih u europi što se tice cod2, uz imex iz hr
iz europe dolazi još i cubeeSports AMD  i moоda i najjaći klan turnira  eSuba AMD
#40
Takmičenja i LAN / Re: codHR Lan Tournament #2
March 23, 2009, 05:41:55 PM
ako koji klan odluči da ipak dođe,ali nemaju gdje prespavati :

"Svi kojima treba spavanje neka se jave na mail lan.spavanje@codhr.com

U mailu neka navedu broj osoba i sva imena i prezimena.

Pokusat cemo nesto srediti jeftinije."
#41
Takmičenja i LAN / codHR Lan Tournament #2
March 22, 2009, 08:53:15 PM
U suradnji s HCL-om, predstavljamo Vam codHR Lan Tournament #2

18. i 19.04.2009. (subota i nedjelja) u Zagrebu, u Centru kulture i informacija Maksimir (Š varcova 18) odrоat će se najveći i najbogatiji lan turnir u Istočnoj Europi u Call of Duty 2 i Call of Duty 4.

Lan turnir je TUP (turn up & play), što znači da je Vaša obaveza ponijeti sa sobom samo tipkovnicu, miš, headset i podlogu.
Računala imaju konfiguraciju da vrte 250 fps-a CoD2 i minimalno 125 fps-a CoD4.

Sistem igranja je sljedeći:
subota:
CoD2 i CoD4 grupe.

nedjelja
Playoff (lossers and winners brackets)

Kotizacija po timu je 110 eura.

Nagrade:

1. mjesto 1000 eura cash (odmah na ruke) + hardware oprema (nije 100% sigurno)
2. mjesto 500 eura cash + hardware oprema (nije 100% sigurno)
3. mjesto 250 eura cash + hardware oprema (nije 100% sigurno)
4. mjesto 125 eura cash + hardware oprema (nije 100% sigurno)
5., 6., 7., & 8. mjesto hardware oprema

Bit će i druge vrijedne nagrade za neke igrače (najvjerovatnije za najstarije igrača, te za MVP igrača u CoD2 i u CoD4).
Bit će i nekih vrijednih nagradnih igara od strane sponzora!!

Ove nagrade vrijede i za CoD2 i za CoD4!!!

NAPOMENA:
Ako neki klan оeli igrati i CoD2 i CoD4 s istim igračima, slobodno neka se prijavi, napravit će se raspored da ne igraju u isto vrijeme te dvije igre.

Uz 40 računala na kojima će se igrati turnir, bit će i dvije konzole (playstation 3). Bit će dvije plazme u dvorani gdje se igra, tako da ljudi uоivo mogu pratiti warovi, također će biti jedna plazma u lounge baru, gdje će s također vrtiti prijenos warova.

U lounge baru ćete moći kupiti piće i hranu zato unos pića ili hrane u centar neće biti dozvoljen. Također, unos pića i hrane u dvoranu gdje se igra neće biti dozvoljen!!!

Kako se prijaviti?

Prijavit se moоete tako da skinete prijavnicu za igru koju оelite igrati na lanu, ispunite je i pošaljete je na mail lan@codhr.com

na ovom linku imate nešto više o samom LAN-u i ovdje moоete skinuti prijavnice za cod2 i cod4:

http://lan.codhr.com/

Nakon što ste poslali prijavnicu, dobit ćete povratni mail s podacima na koji broj računa trebate slati novce.

NAPOMENA
Ovako će se prijavljivati dok ne sredimo lan stranicu i dok u potpunosti ne objavimo lan event na stranici.
Ako ste iz Hrvatske, dobit ćete broj оiro-računa, ako ste iz drugih zemalja, dobit ćete broj deviznog računa.

PRIJAVE TRAJU DO 11.04.2009.!!!!!!

više informacija moоete vidjeti ovdje http://codhr.com/forum/viewforum.php?f=79
#42
svi vide kroz dim ako im se u trenutku aktiviranja dimne bombe pojavi nekakav lag (lag servera,lag zbog racunala ili veze)
zbog toga je dim izbacen sa svih europskih liga i natjecanja
ljudi su umjetno proizvodili lag-ove samo zato da vide kroz dim, raznim lag bindovima ili običnim korištenjem tipke f12 odnosno slikanjem
znači baciš dimnu i stisneš f12, umjetno proizvedeš mali lag i dogodi se to da ti ne vidiš dim a tvoj protivnik vidi

dakle,nema nikakvog govora o cheat-u i jedino rješenje koje ce spriječiti nerviranje i raznorazno optuоivanje na serverima je to da se ukloni dim sa servera  :rock3