jao digli ste tu prasinu vezi toga.... evo ja vec neigram cod 2 , vise od god dana mislim.. i ljepo uzivam u igranju cod 6 mw 2
ugl..i da spider onaj put kada smo igrali CB ja sam te dobio i ako oces imam ja taj demo dan danas mislim.. mislim da cu ga staviti i na youtube..
KAZEM VAM PUSTITE SE CODA UZMITE NESTO DRUGO.. COD JE ZARAZAN.. PROPALA JE TO IGRA... JEDINO VRIJEDI NA LANU IGRATI ZA NAGRADE I TO JE TO... PPOOOZ SVIMAAAA