News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - budaletineGandi

#1
Community talk / Re: zlenzlla sretan rodjendan!!!!
September 02, 2010, 10:02:32 PM
zeleni srecan rodjendan sve naj naj  :disco  :birthday
i da se nadjemo negde da te malo  :icon_bad:
#2
lepo je biti budaletina i nositi tag budeletine,a ti i tvoji iz prijedora stavite tag citer ako imate muda
#3
polako ramzes i tebe ce navatati nista se ti ne brini, a za dzeksona iz prijedora sam odavno govorio da je citer ali niko nije slusao i bas mi je drago
#4
Moj dragi deko srecan ti rodjendan i da mi jos dugo dugo zivis  :ziveli  :drinks2  :birthday
#5
Community talk / Re: Clumsy srećan ti rođendanko
April 23, 2010, 02:46:29 AM
srce moje srecan rodjendan i da se podgojis jos malo  :birthday   :ziveli
#6
Kockice srecan rodjendan srce moje  :birthday  :band   :ziveli  
#7
Community talk / Re: Za Mykela nevjernika :D
November 29, 2009, 02:56:26 PM
jes stvarno zamrzivac zlenzla al ti lazes
#8
Community talk / Re: Irikam?
November 29, 2009, 02:52:42 PM
dark igram ja koje si ostrvo da te napadnem
string ja mislim da ima i eng nisam siguran ili latinica
#9
Community talk / Re: Rambo 5
November 29, 2009, 02:46:22 PM
svaka cast druze cestitam
#10
Vesti, obavestenja i pravila / Re: Tuzna vest...
October 23, 2009, 11:44:54 PM
R.I.P
#11
Igrač traži klan / Re: Fusion Prijava!
October 22, 2009, 09:27:06 PM
Hvala Lideru na recima hvale ,i upravu si treba da se izvrsi jedno dobro ciscenje i tako cemo uraditi ,za nasu dobrobit da nastavimo sa dobrim igrama  :awm
#12
Community talk / Re: Sta reci za ovo.....?
October 13, 2009, 11:47:24 PM
Ramba ne sme niko da dira to da vam bude jasno , a taj corleone mogao bi da skrati jezik jer sam mu 100 putra rekao i ako si ga izbacio,ZIVEO RAMBO I MI SA NJIM
#13
Kakvi medvedi to su ljudi 100 kila i vise reci mu zverko ne znam on sta je covek od sto kila,
i jos jednom zurka je bila strava sto kaze taki odavno se nisam nasmejao tako slatko
#14
Brate string super fotke nemam reci,super je bilo drogomi je sto smo se upoznali i sto sam upoznao najvece fegete clumsyja murtu i kurvina.Jednino mi je krivo sto nisam :icon_bad:clumsyja ali bice i toga jbg murta me preduhitrio :bye2
#15
Fun / Re: Jedna noc na Bitange serveru :-)
June 04, 2009, 08:07:05 PM
Lider druze moj lebati na cemu ste bili,nisi valjda i ti upao u te mutne vode :mahanje  :hat
#16
Fun / Re: Napaljeni pas i baka
June 04, 2009, 07:46:26 PM
E ova ti je dobra :super,sta ces voli stare koke :hat
#17
Fun / Re: KO BRZE KUCA, DA VAS VIDIM.......
June 04, 2009, 07:41:35 PM
Rekorder 22 reci u min.mislim da sam najbolji do sada,ako ima boljih neka se jave
#18
Public serveri / Re: Anketa: Original ili ne
May 29, 2009, 11:30:42 PM
Zverko je u pravu pola ljudi koji igraju nikad nisu ni posetili forum, a sto se tice za org nabavili bi ga za manje od 1 sata onima  kojima je stalo da igraju
#19
Public serveri / Re: Anketa: Original ili ne
May 29, 2009, 11:25:55 PM
Ko hoce dakupi org moze da vidi sa Ironc ili Tomo su ,oni prodaju ako vas zanima
#20
Klan traži igrača / Re: |ndb| regrutuje
May 02, 2009, 08:11:46 PM
E Saja kad si vec osnovao klan da li bi mene primio,samo me zanima nemam toliko sati odigrano ali sve ostalo imam
Pivo vise volim nego leba i moracu da dodjem jednom u Gerila bar da se opijemo dobro :ziveli
#21
Igrač traži klan / Re: Axwell
May 02, 2009, 07:54:26 PM
Djabe sto je nasao klan,vratice se on ponovo u budaletine
ali ja dajem 150 jevreja da se vrati
#22
Nego moje drage Bitange kada je vama rodjendan?Bas me zanima mozda nekad svratim
#23
Vesti, obavestenja i pravila / Re: TUZNA VEST
April 05, 2009, 02:28:42 PM
Sinoc sam cuo na serveru i nisam mogao da verujem.
   NEKA TI JE VECNA SLAVA NOZINO I POCIVAJ U MIRU
#24
   naravno da jesu,i ja sam uhvatio jednog ,jeste da mi je brat ali moram da ga prijavim,narvno najveci od svih to je tihi.verujte mi na rec :icon_bad: zao mi je brate sto sam morao da te odam jbg