News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Axwell

#1
Micko,ima svakojakih admina,dodjem na serveru,promenim drugi nick jer necu staviti axwell posto uvek nesto djes,ovo,nema te,ocu da igram na miru jednostavno.I onda dobijem 5x kick zbog haxa,onda po mojoj igri svi me vredjaju,psuju,ja napisem terajte se svi i dobijem jos 5x kick zbog toga,vredanje..A mene sto vredjaju to njih boli k.... I posle kazes o cemu ja pricam? Idi igraj tetris ili tako nesto,a ti CUBE ako oces da mi udaris ban,udari ga...Svi postali kurceviti nesto...
#2
Quote from: Lider on November 06, 2011, 11:44:22 AM
Pravda za AyU!!!
Aya uz tebe sam!  :punk


Lideru ja ti se pridruzujem jer kakvih admina ovde ima to je strasno.. Aya <3
#3
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
April 15, 2011, 02:01:08 AM
Dzabe sto ste nas dobili kada ste porazenii... HOT 40+ vruceeeee (ц)
#4
Grupa A / Re: III Kolo *<<Tit@ns>> - Mr
February 13, 2011, 09:48:27 PM
Da ne gubimo vreme,odlucili smo da poklonimo bodove Mr-u.. Rezultat 11:0 za Mr...Tako da gg i gl ...

#5
Pitanja U Vezi EUnet SD Cup 2011 / Re: Za Toto-a..
February 13, 2011, 08:21:45 PM
Alek,dobro si rekao,krivo sto nismo igrali,a ne sto nismo osvojili.... Glupo je sto se termin ne moze pomeriti pola sata gore dole..Mogu igrat u 18h,a u 18:05 ne mogu,to je smesno...

Vazno je ucestvovati, Mr-u dacemo 3 win,da imamo 0:33,makar da budemo najgori...

Sve u svemu gg,srecno ostalim ekipa!
#6
Pitanja U Vezi EUnet SD Cup 2011 / Re: Za Toto-a..
February 13, 2011, 01:53:53 PM
Toto,ti prvi krsis pravilaa..Idi procitaj sta si napisao..Mada ae admini su uvek u pravu,kako vi to kazete... Necu se vise raspravljam...

A ti Stevo idi gledaj druga posla,ceo zivot se ubacujes negde,kao bolid neki...  :suicide
#7
Pitanja U Vezi EUnet SD Cup 2011 / Re: Za Toto-a..
February 13, 2011, 04:22:37 AM
Oke!

Ali ovako,drugi timovi mogli su da igraju 4v4? A u pravilu pise da mora samo da se igra 5v5,ako nemaju 5 igraca onda gube!

Kao drugo,High Light,ne znam ko je tamo admin,sere nesto da nas je trazio na xf,a Stek je ceo dan bio online i niko mu nista nije pisao,a ovi pisu da nas nisu mogli kontaktirati na xf???? Ae sada mi to pojasniteee??

I kao trece ocu da vidim guidove koji su bili na serveru,mozda ni Hl nije imao igrace pa usao pod drugim nickom,zato ocu da vidim ss...
#8
Pitanja U Vezi EUnet SD Cup 2011 / Za Toto-a..
February 12, 2011, 09:38:02 PM
Sto se mene tice zalepi mi ban odma!

Jel se toliko bojite? by TiT@nS

#9
Grupa A / Re: II Kolo *High'Light - <<Tit@ns>>
February 12, 2011, 07:52:08 PM
Ma serem se ja na turnir i organizaciju i na te igrace sto pola pricaju da igramo kao fun,da se zabavimo ovo ono,a svi bi popusili kurac za jedan win..Ako cekas 10 min,zasto nebi jos 5...Stvarno zalosnoo,a najvise mi zao Steka od ovoga,uzmite i treci win,totalno me boli kurac..
#10
Grupa A / Re: II Kolo *High'Light - <<Tit@ns>>
February 12, 2011, 07:35:07 PM
A mi mozemo igrati tek posle 18:30 i sta sada?
#11
Grupa A / Re: I Kolo *<<Tit@ns>> - iNfamous-clan.com
February 12, 2011, 04:54:40 AM
A zasto niste igrali makar 3v5 kada sam pitao? Makar da uzmemo koju rundu,da ne ostanemo na nuli...
#12
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
November 29, 2010, 04:04:09 PM
Quote from: Spinx!! on November 29, 2010, 08:10:37 AM
Quote from: Axwell on November 28, 2010, 08:31:31 PM
Coperu,ima ovde jos Grobara,samo se smejem,jaoo dobriii steeee!

Koliko vidim ovi cigani samo fudbal gledaju,nisu culi za drugi sport...  :rofl

ako zelis duso mogu ti ispisati za ostale trofeje nije mi cim i tu ste samo u 2 sporta dobri na ostalima ste u debelim minusima

:suicide
#13
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
November 28, 2010, 08:31:31 PM
Coperu,ima ovde jos Grobara,samo se smejem,jaoo dobriii steeee!

Koliko vidim ovi cigani samo fudbal gledaju,nisu culi za drugi sport...  :rofl
#14
Community talk / Re: Spinx napokon uhvacen!!!
November 25, 2010, 01:54:58 PM
Katastrofa za takvog coveka!

n1 Coperinjo  :super
#15
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
November 18, 2010, 06:00:44 PM
Veze vi nemate!  :stoner:
#16
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
November 12, 2010, 04:15:13 PM
ehehehe eto procitaj ako imas vremena a i ostali ako zele.. :)

http://vrbljanac.com/istina-o-crvenoj-zvezdi/
#17
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
November 12, 2010, 11:29:37 AM
Nisam ti ja neki huligan ili sta vec i ne volim da se raspravljam o navijacima,utakmicama idt...Ali Coperu mogu ti reci da nisi u pravu,Zvezda najtrofeniji klub balkana??Ma daj,lupas! :baby :)

Evo ko je najtrofeniji...
* Cesto pominjanja recenica da je” C.Zvezda najbolji i najtrofejniji FK na Balkanu i u Istocnoj Evropi”, nazalost nije tacna! Daleko najuspesniji klub ove regije je rumunska STEAUA iz Bukuresta, koja je igrala 2 finala kupa sampiona. Jedno osvojila, drugo izgubila. Osvojila je i Superkup Evrope, bila 23 puta prvak Rumunije, 20 puta pobednik kupa Rumunije, uz 5 super kupova Rumunije. Uz to STEAUA je vec 4 puta uspela da udje u Ligu Sampiona, za razliku od C.Zvezde kojoj to nijednom do sada nije poslo za nogom od kada Liga Sampiona postoji!

:hat
#18
Deda,pa zasto tako?Jel si ti mozda nesto bio popio?Solid i ja smo se dogovorili,moraces da nam uzmes po jednu gajbu piva i uzimamo ti sharp na 14dana... Tako da za sledeci put pamet u glavu!  :baby

Talijan,za ovakvu neogodnu situaciju imas pive od mene i Solida!  :drinks2

Solide,nadam se da se slazes sa mnom i da imas i ti neesto reci.. :)
#19
Sport & Kladionica / Re: 21.10 UEFA Cup
October 21, 2010, 07:10:06 PM
Anderlecht - AEK  1
Young Boys - Odense 3+
Stuttgart - Getafe 3+
Lille - Levski 3+
Sporting - Gent 3+             200din-3000din (30e)


Igrao sam jos jedan tiket,nesto izlupao,prelaze,mrzi me da prepisujem..I ovako je nemoguc za 20din 41 000din odnosno za 20centi 410e   ;D :baby

Pa sta Bog da,gl!
#20
Sport & Kladionica / Re: 19.10. prognoze
October 20, 2010, 03:33:39 AM
Ja igrao Ajax 1p2+
Real.M 1-1
Roma 4+
I stavio na Partizan 2 navijacki,jebali me bas oni... Za 100din 6000din..  :( :cray
#21
Sport & Kladionica / 16/17.10.2010 tipovi!
October 16, 2010, 01:07:53 PM
Ako ima neko dobar tip,daj ovamo da uzmemo pare.. :tongue2

Evo mog tiketa!

Newcastle   -Wigan 1 (1.85)
Mainz-Hamburger 2 (2.70)
St. Pauli-Nurnberg 1 (2.20)
Arsenal-Birmingham H1 (1.80)

Ulog 500din (5e) =9890din (98.9e)

I da stavim jos neki ludi tip npr.Bremen    -    Freiburg    x
Feyenoord   -   Twente   1
AC Milan   -   Chievo     x
Bolton   -   Stoke      x

GL! :) :drinks2
#22
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
October 06, 2010, 04:27:48 AM
Quote from: =Alek= on October 06, 2010, 03:22:19 AM
Quote from: don_gagi on October 06, 2010, 12:35:28 AM
Kad smo kod toga...  :super

ma   :facepalm:
Gagi lep je prizor videti ovako puno raje na jednom mestu :) pa makar to bio i stadion partizana :) ali to traje 90 minuta + -
ali pehar je pehar vecno ga ima zvezda :D kad ga uzmete mozete da pricate nesto dotle gl hf   :whistling

Alek,vi imate jednu titulu,mi sest,znaci ono,javite kada nas prestignetee.. :whistling
#23
Sport & Kladionica / Re: Surova Realnost
October 04, 2010, 08:28:47 PM


Spinx,nemoj gledati samo fudbal.. :D
#24
Igrač traži klan / Re: v4ske...
September 29, 2010, 10:25:06 PM
Koristis li nesto od chita? :wink:
#25
Klan traži igrača / Re: <<TiT@nS>> rega 2 komada
September 27, 2010, 04:08:12 AM
Pusa! Srecno!  :)
#26
Svaka cast,Spinx!Lepo je videti nesto ovako, vraca veru u bolje sutra.  :) :super
#27
Grupe i rezultati / Re: Nepravilnosti Tokom Turnira
February 24, 2010, 09:48:56 PM
Jaooo,sto mrzim kada neko napise da neko ne zna da igra...Aj maki 1v1,pa da ti pokazem ko ne zna da igra.... :icon_bad:
#28
Cu on,haxi...  :icon_dick: ;D :drinks2 :drinks2 :party2
#29
Fun / Re: Vic dana
October 26, 2009, 01:27:43 AM
Kako se Sasa Matic proveo na moru?!
Odgovor:Nevidjeno :yahoo ;D ;D

******************************

Kako pandur muci musicu?!
Odogovor:Zatvori je u teglu i pored nje jede govna... :D :D :D :D
#30
Vesti, obavestenja i pravila / Re: Tuzna vest...
October 23, 2009, 08:24:37 PM
R.I.P  :cray
#31
Community talk / Re: Kaladont!:)
August 28, 2009, 04:27:55 AM
Metla  :tease2
#32
Aaa,mislim da smo Labelo i ja dosta pomogli.... :D :D :D
A ubuduce,popicemo jos vise,i moram da kazem,bili su dobri,a i zuraja je bila super,svaka vam cast.BIlo je lepo druziti se sa vama....  :) :) :tease2 :hat
Nadam se da ce se gledamo i sledeci put,i naravno ocekujem TIT@NSE!!!! :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad:
#33
Fun / Re: Da li je ovo bolesna igra? (18+)
June 26, 2009, 11:01:39 PM
Hahah,najzesce kada uzme ovu kantu... :D :D :D :worth
#34
Community talk / Re: Na cemu se igrate???(FOTKE)
June 26, 2009, 10:56:13 PM
Vidi ti zverka,dva monitora... :D :D
Nije mi ni cudo sto me ubija kroz dim...  ;D :tongue2 :spiteful
#35
Fun / Ovo je sport:)
June 11, 2009, 01:29:11 AM
Znaci mnogo je do jaja... :this :this :wink: :wink: :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=9pyvtCzxQDk
:yahoo :clapping
#36
Community talk / Re: Morate procitati:)
May 14, 2009, 04:19:56 PM
Jbg,string,imam 5200 i ima bas losu kameru...Bas mi je krivo,samo da si video pezo,hahah.... :cray ;D
#37
Community talk / Re: Morate procitati:)
May 14, 2009, 12:16:55 PM
Quote from: SOLID on May 13, 2009, 10:16:29 PM
Quote from: Axwell on May 13, 2009, 07:21:51 PM
Joj,sta nece covek sve da vidi....Danas sam otisao do Bg-a sa dva ortaka,i parkirali se na parking...Taman izasli iz auta,i kad pogleda na levu stranu vidim lika sa prozora odnosno sa 4sprata  baca teg za bench na pezo 207,bio je noviji,znaci strasno..Pao na auto i smrsko mu krov,strasno...I mi pozovemo pandure,kazemo kako bilo,i oni nama,imali smo takve pozive,i kazu znamo za tog lika,malo je nenormalan,i cesto se to desava,da izbacuje svasta kroz prozor....Auuu,ljudi se okupili,cude se....Jbt,noge su mi se odsekle,posle sam se valjao od smeha,lol,baci teg na auto..... :wink: :icon_eek: :|| :icon_eek: ;D ;D
Posle toga razmiljam,zamisli da je bio neko ispod prozora,padne mu teg na glavu i mrtav,strasno...Sta sve necu videti...
A cavo nisi se javio....  ;D
Ma javio bi se da idem u Bg-e da se provodim,nego pravio sam drugaru drustvo,trebao neki posao da obavi na sat vremena,inace bi ti se javio... ;D ;D :drinks2 :drinks2
#38
Bitange clan / Re: IRONC se ozenio! :) juhuuuu...
May 13, 2009, 07:27:53 PM
Cestitam,sve najbolje! :drinks2 :drinks2 :drinks2 :rnr :rnr :wah
#39
Community talk / Morate procitati:)
May 13, 2009, 07:21:51 PM
Joj,sta nece covek sve da vidi....Danas sam otisao do Bg-a sa dva ortaka,i parkirali se na parking...Taman izasli iz auta,i kad pogleda na levu stranu vidim lika sa prozora odnosno sa 4sprata  baca teg za bench na pezo 207,bio je noviji,znaci strasno..Pao na auto i smrsko mu krov,strasno...I mi pozovemo pandure,kazemo kako bilo,i oni nama,imali smo takve pozive,i kazu znamo za tog lika,malo je nenormalan,i cesto se to desava,da izbacuje svasta kroz prozor....Auuu,ljudi se okupili,cude se....Jbt,noge su mi se odsekle,posle sam se valjao od smeha,lol,baci teg na auto..... :wink: :icon_eek: :|| :icon_eek: ;D ;D
Posle toga razmiljam,zamisli da je bio neko ispod prozora,padne mu teg na glavu i mrtav,strasno...Sta sve necu videti...
#40
Bitange clan / Za Clumsy-a!
April 23, 2009, 02:22:45 AM
Danas je nasem najvecem fegetu rodjendan!Pa mu zelim ovom prilikom sve najlepse i najbolje....  :D :D :D :D :hat :hat :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
#41
Community talk / Re: ratujmo :))
April 19, 2009, 03:40:08 AM
#42
Vesti, obavestenja i pravila / Re: TUZNA VEST
April 05, 2009, 11:00:23 PM
Ja jos ne mogu da verujem da je otsao nas Noz,strasno....Bio je dobar decko,i uvek se zezali na ts...Druze,neka ti je vecna slava... :cray :cray :cray :cray :cray
#43
Igrač traži klan / Re: Axwell
February 19, 2009, 12:30:43 PM
Ma nikako... :D Treba i net da isplacujem,daje neko vise?!  :happy ;D ;D ;D ;D
#44
Igrač traži klan / Re: Axwell
February 18, 2009, 10:37:48 PM
Ma nema sanse,sta da radim za 70? :D :D Nudi neko vise? :drinks2 :drinks2  :D :D :D
#45
Igrač traži klan / Re: Axwell
February 18, 2009, 08:25:44 PM
Hehehhe,ma vi meni da date,ne bih se vratio....Ali za 300 razmislio bih.... :spiteful :spiteful :D :D :D ;D ;D ;D ;D :happy :happy :happy
#46
Igrač traži klan / Re: Axwell
February 18, 2009, 01:05:10 AM
Ma pusti ih,nisu slusali kako treba,ovaj radi ovo,onaj ono,i ja izasao...Popizdeo na kraj....Ma jebe mi se bas,ne bih da pricam vise o tome....
#47
Community talk / Re: Mu$tang danas puni 17 god
February 17, 2009, 01:02:12 PM
Bruda srecan rodjos,sve najlepse ti zelim! :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :D :D :wink: :wink:
#48
Igrač traži klan / Axwell
February 17, 2009, 03:05:26 AM
Ime: Marko
Godina: 17
Mesto stanovanja: Srb/Smederevo
Xfire: axvvell
Broj odigranih sati: 1500h
Predhodni klanovi: House.Team,Budaletine
Razlozi za napuštanje ex-klanova: HT nisu slusali kako treba i onda sam ih otkacio,a Budaletine ne znam ni ja zasta sam izasao...
Svi nickovi do sada korišteni: Vishnja,Eric Prydz
Sadašnji nick: Axwell
Omiljeno oruоje: Garand M1,Snip
Omiljena mapa: Hm,pa nesto od pustinje....:)))
Skill: 8
Org.key: Nop

Ne bih da se hvalim,ali neka drugi nesto kazu o meni.... :wink: :wink: :wink: :D :D :D :aug :aug :aug

Gl & Hf
#49


Ovako svaki dan Axwell dere Morandia u cod-u.... :D :D :D :awm :awm :this :this :this
#50
Community talk / Re: Kaladont!:)
December 01, 2008, 02:57:15 AM
Quote from: zlenzlla on November 29, 2008, 06:25:06 PM
Š ta ću sa vama?! jebač, a ne jebac. Tako da ne moze aceton/ačeton. I ne moоe Njakanje pa jebač. Daj ljudi malo čitajte, jbg.

Njegovana (od Njakanje)


:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

NarcIS! (kao zlenzlla) :wink: ;D ;D :drinks2
#51
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 28, 2008, 03:32:52 AM
VishNjA! :wink:
#52
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 22, 2008, 02:52:05 AM
I ja se to pitam... :dummy :wink:
Ici...  :icon_bad: :wink:
#53
Fun / Re: Vic dana
November 18, 2008, 01:03:00 AM
Kako da naterate kita da popije pivo?! :ziveli :drinks2 :wink: :-\

Odgovor:Otvoris pivo i stavis kitu u usta... :this :drinks2
#54
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 14, 2008, 10:31:49 PM
AshOV :ziveli :ziveli
#55
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 14, 2008, 08:15:29 PM
Oduvek sam zeleo ovu rec da napisem.... :D 8)
GaraND a moze i GaraNT :rnr :rnr :rnr :ziveli :drinks2
Aj novu:Karabin :icon_bad:
#56
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 14, 2008, 12:28:24 PM
Ma daj,ko zna cija je ovo rec,nema sanse da je srpksa... :scenic :icon_lol: :-\
Aj da zapocenm novu,kada niko nece... :drinks2
Djubre :wink:
#57
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 13, 2008, 10:51:50 PM
Jbt.Staljine sta ti je to?Odakle to izvuce.... :dummy :hmm :wink:
#58
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 10, 2008, 09:26:42 PM
Hehe,nebi bila odma fora da se zavrsi igra,uzbudljiva je kada se iskoriste sto vise reci... :D :wink:
Aj necu da zavrsim:KasarNA :)
#59
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 10, 2008, 08:36:25 PM
A jbg.lepo sam ja rekao.Nema stranih reci,nema skracenica itd...A sto ima noobova,nismo mi krivi. :icon_lol: :|| :scenic
Aj novu rec:Muda :icon_razz:
Aj u zdravlje! :hat :drinks2
#60
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 07, 2008, 12:14:00 PM
"Ntoma" jel ima ta rec u sprskom recniku?! :shok :scenic :doc :||
#61
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 06, 2008, 10:20:31 PM
Evo da zavrsim jos jednom! :ziveli :rnr
NokIA! :icon_razz: :happy
Ako se setite neku rec,slobodno recite,ali ne verujem. :)
#62
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 06, 2008, 09:03:42 PM
Aaa Erwin nisi pobednik! :-[ :wink:
NAravno da ima rec. :D
RmbaceNjE! :spiteful :this :rnr :rnr
#63
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 05, 2008, 08:12:08 PM
A jbg CyClop,dzabe nekom pricat... :suicide
Ali vise nema oprastaja. :-[ :D

UskRS!

I nema vise skracenica,kao sto neko pise,onda nikad kraja..... :doc :||
#64
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 05, 2008, 01:00:41 PM
RastvarACh :happy
#65
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 05, 2008, 12:37:07 PM
Eh sada skracenice,ovo,ono.Nije fora. :doc :scenic :suicide
Kaladont-No top,ili tako nesto slicno..... :suicide
Al' ajd',oprosteno.:)
RizIK
#66
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 05, 2008, 11:01:58 AM
LeopaRD :spiteful :spiteful
#67
Games / Re: DotA
November 05, 2008, 03:47:43 AM
Dotaa,dobro je sto neko igra dotu..Dota je vrh! :ziveli :ziveli :rnr :rnr
Ko igra na eurobattlnet neka se javi da ga oprobam. :spiteful :D
Acc:Axvvell
#68
Community talk / Re: Kaladont!:)
November 05, 2008, 03:43:28 AM
AcetON 8)
#69
Community talk / Kaladont!:)
November 05, 2008, 02:12:39 AM
Kako bre da nema ova igra... :scenic :-\
Nadam se da znate ovu igru,i molim vas bez stranih reci. :wink:
Aj da zapocnem...
Bitange :rnr

EDIT by Spartanac:
PRAVILA
1.Nema vlastitih imena (samo opste imenice, pridevi, glagoli, brojevi, itd)
2.Reči se smiju izreći u bilo kojem svojem obliku (mnoоina....)
3.Igra završava: a) kada se protivnik preda, b) kada protivnik ne moоe smisliti riječ koja počinje na zadnja dva slova prijašnje riječi, c) kada se upotrijebi riječ "kaladont" ili neka riječ koja završava na nt
4.Vremenski period je neograničen
5.Jedna riječ se smije upotrijebiti SAMO JEDNOM u igri
6.Upotrijebiti se mogu samo riječi koje su u riječniku (guglanje ne ulazi u njih)
7.Strane riječi nisu dozvoljene, no tuđice jesu. (recimo "kompjutor" i "računalo")
#70
Vaš klan / Re: | House.Team |
October 30, 2008, 10:32:12 PM
House.Team sam ja osnovao!!! :spiteful :spiteful
I naravno izasao sam iz klana jer su mi neki isli na ku..... :-[ :-[
#71
Community talk / Axwell izasao iz bunara ;D ;D
October 21, 2008, 08:54:40 AM
Evo da se najavim posle dugog vremena.Dosao sam opet da pucam sa vama i veliki pozdrav za sve. :hat :hat