Micko,ima svakojakih admina,dodjem na serveru,promenim drugi nick jer necu staviti axwell posto uvek nesto djes,ovo,nema te,ocu da igram na miru jednostavno.I onda dobijem 5x kick zbog haxa,onda po mojoj igri svi me vredjaju,psuju,ja napisem terajte se svi i dobijem jos 5x kick zbog toga,vredanje..A mene sto vredjaju to njih boli k.... I posle kazes o cemu ja pricam? Idi igraj tetris ili tako nesto,a ti CUBE ako oces da mi udaris ban,udari ga...Svi postali kurceviti nesto...








)
