Pozdrav ekipa
Ako nekim čudom prođem, mogao bih se pridružiti
Što se tiče famoznih Statsa - nisam premijum igrač, pa zato nisam puno igrao sa najvišim tierovima + kolateralna sam žrtva većinom odigranih random bitaka
Hvala/LP
Ako nekim čudom prođem, mogao bih se pridružiti
Što se tiče famoznih Statsa - nisam premijum igrač, pa zato nisam puno igrao sa najvišim tierovima + kolateralna sam žrtva većinom odigranih random bitaka
Hvala/LP