Pozdrav Ljudi,
Evo i mene kod vas.Vas kolega Zrenjaninca me pozvao u klan,zahavaljujem mu ovom prilikom.
User name kao i na Forumu *Danijell* Iz Novog Sada, 31.god.
Vidimo u WoT-u i cujemo se na TS.
Pozdrav
Danijel
Evo i mene kod vas.Vas kolega Zrenjaninca me pozvao u klan,zahavaljujem mu ovom prilikom.
User name kao i na Forumu *Danijell* Iz Novog Sada, 31.god.
Vidimo u WoT-u i cujemo se na TS.
Pozdrav
Danijel