News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - tajo_

#1
Bit ce prilike Grave :) Do tada liječi svoje komplekse  :happy
#2
Pa ne znam šta ste Vi moravski toliko zapeli za mene i daj postavi te demo sto si snimao molim te... A ono sto je tamara stavila ko god je pogledao moze skontati da nisam ja! Nikad nisam nista koristio al fkt... Cod ne shvacam isuvise ozbiljno, utrosim samo malo svog slobodnog vremena i to je to pa nemam se kome dokazivati, ne igram "profesionalno" kao neki ;) Živio
#3
Da pitam ovdje <Snake> Bullseye zašto kick danas na garaži ?  :ne_razumem
#4
Ne znam zašto se povlačim po forumima još uvijek kada skoro i ne igram :S Nisam pogledao klip niti ću se zamarati time. Ko zna kako igram, zna. Ponekada uletim mapu eventualno dvije, ali opet kažem ponekad. Nemam više komentara jer svako ima svoje mišljenje i teško odstupa od njega, stoga ne vrijedi raspravljati.  Uživajte mi, a ti Tamara puknut ćeš od te zlobe i zavisti  :stoner:
#5
Simpatično  :icon_twisted:
#6
Capone wh! Ima ih još par :(
#7
Lijep pozdrav,

Evo upravo gledam nekog taju na garazi kako puca.. Koristi moj nick, mada ja ovih dana i ne igram. Ne znam sta radi moja muza sto me kika  non stop kad udjem.
Pa eto radi drugih igraca i da mi se ne blati nick izbacite tog smrada. Hvala
#8
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: Primjedba
November 30, 2012, 12:13:07 AM
Quote from: micko on November 18, 2012, 12:21:47 PM
tajo dodji na SD server i ja ti obecavam da te nece niko dirati tamo,eto cisto da vidim taj hax :ne_razumem...igrao sam sa tobom vise puta i uvek je prava borba bila na ctf,stoga te pozivam da igras na SD ako zelis,a mene neka posle trte ako sam pogresio :wink2

Hvala micko :) Oduzeli su mi lifetime update za hax pa nema svrhe da igram  ;D
Lp
#9
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: kick
November 30, 2012, 12:09:18 AM
Ne moras toliko ofirno haksati :D
#10
Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja / Re: Primjedba
November 17, 2012, 06:26:22 PM
Quote from: ToTo on November 17, 2012, 04:19:52 PM
Aj da zakljucimo ovu raspravu. Admini su dobili rcon od servera jer su svi stari, posteni i iskusni igraci. Njihova je na serveru poslednja, ako sumnja da je neko citer moze da ga izbaci , ako za nekoga koga vi smatrate citerom misli da je cist, pusta ga da igra. Tacka.

Ne razumem sta vam ovde nije jasno?

Tubi, ne moras se za svoje postupke pravdati nikome, niti raspravljati na forumu, ali mozes ako zelis. Molim vas samo da svakoga ko dodje ovde i pita zasto je izbacen, sto ne bi trebalo da se desava, jer smo se dogovorili - prvo upozorenje, pa onda kik sem kod nacionalizma, udostojite odgovora. Da li admini rade ili ne rade svoj posao to ce neko drugi da proceni, a ako neko od njih bralja, licno cu mu oduzeti rcon.

Eso, tajo, i ostali:
Teme o kiklanju postavljajte ovde, a ne u sekciji o serverima.
Promenite nacin komunikacije u svojim postovima, za ban treba tri klika.........

Bio sam izbrisao acc sa foruma ali regao sam se ponovo samo da ti odgovorim. Ne igram već nekoliko dana niti planiram na Vašim serverima. Razlog tome jeste kikanje do besvijesti. Ip necu da mjenjam iako bih mogao ali nije mi u cilju da se pretvaram pisem neke nove nickove. Igram kao t@jo vec dugi niz godina na Vašim serverima i hvala neimenovanom adminu što je uspio u tome da me u potpunosti odstrani sa servera, nadam se da klikce od sreće. Evo i jedna  :hooray:. Od Bitangi jedino hvala Slanom što je barem pitao u čemu je problem i obećao da će saznati ko me kika.
što se tiče dzibija, ovog nekog ese, daleko se ograđujem od njih. Mogu da kaоem samo da su strašno nekulturni i neodgojeni! Molim pojedince da me ne poistovjecuju s njima i da ne uzimaju moje ime u negativnom kontekstu osim ako imaju neki ss ili video.

@Tubifeks od kako te znam bio si protiv mene i hvala ti, a nadam se da ćemo poigrati u lanu iduće godine :) @branko, priča za sebe.

Ostalim igračima hvala na druоenju :)