http://www.youtube.com/watch?v=G1-4pCxVr0o
Svaka cast drugari!!!!! :) ... Kad cemo neku zajednicku svirku?.... mi kod vas, pa onda vi kod nas...... :punk + :rock3
Dobra je pesma slusajte :) :drinks2 :drinks2 :drinks2 :clapping :clapping
:super :super :super
:super :super :super
Dobro je! :punk