Porucio, treba da stigne u utorak, sad cu tek da vas ownam.....posebno Stekaru gada :rofl
http://www.gigatronshop.com/racunari/gigatron_amd_energy_6-20017
Kako vam se cini?
Odlichan rachunar!
Samo ne znam sta ce ti toliki hard xD
ipak si uzeo taj... pametnooooooooooooo
Quote from: ' k e r r on February 15, 2013, 04:26:18 PM
Odlichan rachunar!
Samo ne znam sta ce ti toliki hard xD
Takvo ti je kuciste u sklopu. Ne mozes promeniti.
Toto, ima da ovna na serverima... :nervous:
odlicna masina nema sta. :handshake:
Malo slabije napajanje,inace nije lose.. :stoner: