Micune, srecan ti rodjendan buddy, sve najlepse!!! :ziveli :ziveli :ziveli
Srecan rodjendan
Srecan rodjendan Micaga :hat
GLAVONJA :birthday :stoner: :ziveli :drinks2
(http://i46.tinypic.com/34pjmfk.jpg)
Srecan Rodjendan,sve najbolje Comi.. :super :drinks2
Srecan rodjendan :ziveli :drinks2
hvala momcici i deda dokini :clapping2
ajde sremac ziv mi bio i sto pre se ozenio
ziveo u zdrvlju i veselju
:-* :-* :-* :ziveli :ziveli :drinks2 :drinks2 :drinks2
srecan rodjendan
Srećan rođendan, sve najbolje bajkeru :drinks2
:drinks2
Sve najbolje od $$UNPI$$ klana! :drinks2 :ziveli
HVALA SVIMA :mahanje
Sve najbolje Sremac :drinks2
srecan rodjendan druze STARI ..matori...
sretan rodjendan micko,napunicu te olovom posto te za usi ne mogu povuci:) :drinks2
ehhehe hvala svima puno :drinks2
Srecan rodjus kujo!!! Napunicu te kad te vidim :o :hat :tongue2
sve najbolje Ckomi... :ziveli
hvala GADOVI :smoke:
Sve najbolje. :ziveli
srecan rodja :ziveli :ziveli :drinks2
Sretan rodjendan Mickooo,sve najbolje :birthday :birthday :disco
jeste da je bilo u decembru la ae hvala ti :stoner: