Drugari,
Primljena sam na dribbble, pa da se pohvalim ovde :)
Ako nekog zanima sta crtkam moze ovde videti...
http://dribbble.com/muschmule
:violin:
Cestitke Ninice :) nemam bas i nesto pojma sta je to, tj kakva je to firma, ali cim si ovde to napisala verovatno ti znaci mnogo... Puno srece i da ti nama crtkas jos 100 god :) Im happy for u :clapping
Quote from: Batman on November 05, 2012, 11:37:46 AM
Cestitke Ninice :) nemam bas i nesto pojma sta je to, tj kakva je to firma, ali cim si ovde to napisala verovatno ti znaci mnogo... Puno srece i da ti nama crtkas jos 100 god :) Im happy for u :clapping
Fala Bane :)
Cestitam Nina :)